31
Redneck Rampage
  • Aquir
    #31
    én most töltöttem ezeket le, de fogalmam sincs hol van mert csak a demóval játszottam régen :)
  • LSSAHlavina
    #30
    Sziasztok. Nem emléxik valaki, hogy a redneck melyik részében volt egy köröző repülő csészealj? Nem tudtam megcsinálni anno azt a pályát nagyon sokáig, így elment a kedvem a játéktól. Most meg látom, hogy öt (!) része van??? Én max 2-re emlékeztem... Szóval valaki végigvitte (és hogyan) azt a pályát?? A többi rész is jó?? Köszi.
  • Depridol
    #29
    kell-kell-kell...imádtam a játékot:)) első 3 részt végigvittem
  • JetiRulez
    #28
    már nem aktuális. megvan az első 3 rész. vagyis mégis, mer szükségem volna a deer huntin'-ra is.
  • JetiRulez
    #27
    Akinek megvan másolatba vagy eretedibe, szólhat, mer kéne az összes Redneck rész CDje.
  • JetiRulez
    #26
    Akkor ide el lehet látogatni, megcsináltam az új topic-ot.
    És kéne a 3,4,5ik rész (bővebben a prohardveren utolsó hszben).
  • Aquir
    #25
    Akkor már neveztesd át és rakasd át ezt a topicot helyette, de azért lehet hogy maradnia kéne a topicnak ha valaki csak a játékról akar beszélni (és mondjuk nem érdeklik az újítások annyira) :)
  • JetiRulez
    #24
    Eszembe jutott egy jó ötlet. Mivel a topic nyitó hsz. a Redneck-ről szól, ezért bezáratom a topic-ot és megnyitom az újat: Build Games (Blood, Duke Nukem 3D, Redneck Rampage, Shadow Warrior). Ez lesz a címe és az XP-mód telepítéséről szóló iratot is átrakom oda, nameg a petíció linkjét. És nem feledkezhetek meg a képekről sem.
  • JetiRulez
    #23
    Helló!
    A petícióm hivatalos lett.
    http://www.peticio.hu/?module=6&pdid=4907
    Kérlek írjátok alá.
  • JetiRulez
    #22
    Valamiért mindíg szaggat a játék, ha az új pályákat próbálom indítani a Nolfb és a VDMS -el együtt.
  • JetiRulez
    #21
    22kHz -en sokkal jobb a hang.
  • JetiRulez
    #20
    Redneck Rampage futtatása XP alatt


    1. Telepítsd a játékot (1. vagy 2. rész: tök mindegy) és másold bele a nolfb.com és nolfb.asm fájlt (telepítsd a VDMSound-ot is).

    2. Készíts jegyzettömbel egy .bat fájlt (mindegy milyen neve van) és írd bele ezt:
    @echo off
    nolfb
    rr vagy ra (attól függ mi a redneck-ed .exe-éjének a neve)
    Mentsd el (redneck mappájába) általad választott név.bat néven a szöveges dokumentumot (kész is a .bat fájl).

    3. Belépsz a játék setup.exe-éjébe.
    A hangkártya menüben válaszd ki a Sound Blaster -t (enter), utána olyan adatoknak kell ott lennie, hogy:
    addres: 0x220
    hangkari tipus: SB16 or AWE32
    IRQ: 5
    8-bit DMA: 1
    16-bit DMA: 5
    Ha nem ezek az értékek vannak beállítva, állítsd be. Kattints a 'Use These Settings and Continue'-ra:
    Voices: 8
    Mixing rate: 11kHz
    A videóbeállításoknál nem állíthatod a játékot 640x480 fölé, ha GeForce videókártyád van, mert nem támogatja a VESA.

    4. Ha telepítetted már a VDMSound-ot, akkor jobb klikk az általad választott név.bat-ra és kiválasztod a ',,kotta"Run with VDMS'.
    Kijelölöd a 'Setup a Custom Configuration' (tovább), rányomsz a 'Create a new configuration of scratch' (tovább), rányomsz az 'Advanced'-re. Rámész a SoundBlaster fülre:
    Base port, IRQ, 8 és 16bit DMA, DSP Ver. (lásd 3.as pont) és OK.
    Tovább és Befejezés.

    A játéknak már működnie kell. Jó Szórakozást! Köszönet a segítségért Shredder-nek!
  • JetiRulez
    #19
    UP! pls (az utolsó mondathoz)
  • JetiRulez
    #18
    Van 98-om és telepíteném is, csak nem kompatibilis a Celeronnal és nem tom telepíteni.
  • _Atti_
    #17
    Ha ennyire elszánt vagy akkor akár telepithetnél is egy régebbi os-t:)
  • JetiRulez
    #16
    Ha valakit érdekel, akkor összehozhatnánk egyszer egy Redneck Rampage -es LAN Party -t.
  • JetiRulez
    #15
    Igazad van, készítettek a játékhoz XP-mod -ot, de fél napig szarakodsz vele míg elérkezl ahoz a ponthoz, ahol imádkozni kell és lám ,,B****AMEG NEMMEGY CSAKAZÉRT SE!!!" (nekem megy csak krákog a hang rohadtul(párosítani kell az xp móddal mégegy programot hogy jó legyen, amihez nem értek mer angol leírás van csak hozzá)). Aki mégis meg akarja próbálni futtatni XP-n és sikerül is neki hibátlanul életrekelteni szóljon feltétlenül, mert akkor hagyom a p***ába a petíciót (a leírást itt találjátokSettin' Yer Game To Run Under Yer WindersXP).
  • JetiRulez
    #14
    Kicsit lemaradtál valamiről. :) Ez a játék ugyanis 5 részes: 1, Rides Again, Suckin' Grits, Possum Bayou és Deer Huntin' .
  • Gladiator
    #13
    looooooooooooooooooooool!!!!:DDDDDDDD

    talán petition onlinenal egyszerűbb lesz.

    amúgy nagoyn nagy gém. ez volt az első azmit megvettem eredetiben.
  • Csuhai G
    #12
    Imááádom ezt a játékot! Tényleg felújíthatnák, vagy csinálhatnának egy 2. részt!
  • bitubo
    #11
    ez nagyon oltás játék régen nagyon imádtam,büdös parasztokal kellett ufokra vadászni :D
  • ZsirosKenyer
    #10
    itt keress rá
  • Fülüke
    #9
    Nem tudja valaki, hogy honnan tudnám leszedni a rEdneck teljes verzióját?
  • B0B0
    #8
    Én azt mondom játssz a Duke felturbózott változatával, vagy írj azoknak akik azt csinálták, mert mondom, a két játék tök ugyanaz, csak a textúrák mások
  • B0B0
    #7
    Olyannyira olyan, hogy ugyanaz, csak a skinek mások. Volt egy olyan változata is, amiben még a menük is totál olyanok voltak mint a Duke-ban
  • ZsirosKenyer
    #6
    igen..én imádtam, hangulatos volt nagyon..

    képek:







  • ngcsnet
    #5
    az olyan mint a Duke Nukem nem?
  • hunbasser
    #4
    ezaz a játék,amiben a csirkéket lehet kampóval nyírni? :D
  • dronkZero
    #3
    Azért a naivitásnak is vannak határai!
    Hamarabb lesz belőle valami, ha most gyorsan felvételizel infó szakra, 3-5 év alatt megtanulsz programozni, aztán másfél-két év alatt megírod magad.
    Egyébként az Build engine-t használ (mint a Duke3D, meg a Blood), nem? Arra meg van valami cucc XP alá... (Bár személy szerint nem vágom, hogy pontosan mi, és honnan, de kérdezz rá az Old game hívek topicban)
  • antijuve
    #2
    Hát érdekes játék,annyi szent,és nem mostani:D-de azé lol:D
  • JetiRulez
    #1
    Helló!
    Üdvözlök minden Redneck Rampage rajongót.
    És egy petícióval is előálltam: Ha tudod írd alá a petíciónkat (még nem került sor az elkészítésére), melyet elküldenénk az Interplay-nek, miszerint megkérjük a céget, hogy csináljanak egy XP MOD-ot vagy egy grafikailag sokkal szebben kidolgozott motort a Redneck Rampage alá. Felveheted a kapcsolatot velem ( [email protected] ) vagy Tassal ( [email protected] ), csak annyit kell tenned, hogy leírod a neved egy papírra, amit lefotózol digitál fényképezővel vagy telóval és elküldöd nekem vagy Tasnak mail -ben.
    Köszönjük!

    És gyűjtöttem pár linket. Ezek a legfőbb Redneck Rampage -es oldalak: Bertram's Lair http://tsbolton.com/bertramslair/ és Redneck Rampage Fan Page http://www.chez.com/redneck/ .