3508

MINIMUM SM 2.0-T TUDÓ VIDEOKÁRTYA KELL A JÁTÉK FUTTATÁSÁHOZ!!! (nV 5XXX vagy ATI 95XX)
  • 12346
    #42
    gecoák:c ettől függetlenül engem kíváncsivá tett a múvi.
  • Istencsászár
    #43
    Most olvasom hogy Synetic. Akkor rossz nem lehet... A sorozatot szoktam nézni, látványos:). Legyen arcade, ebből nem is kell szimet csinálni és végre egy olyan arcade ami egy jó fejlesztő csapat kezében van, tud ujat nyujtani, nem a tunning lesz az elsődeleges célpont stb stb... Egy NFS verő IGAZI ARCADE autós játék lehet belőle... Persze nem bánnám ha lesznek benne nehezítések, és némi fizikát is aláraknak.
  • Harly18
    #44
    Évek óta, mióta megy a sorozat, arra gondoltam ,hoyg ebből egy nagyon jó autós játékot lehetne csinálni, kombinálva tps elemekkel is, mint pl a GTA. Sima autós játékként is nagyon jó lenne, de ha esetleg nyomozni is lehetne benne és a rosszfiúkat üldözni külső nézetben ,akkor egy nagyon jó játék lenne....Bár szerintem ez csak autós játék lesz........
  • passatgt
    #45
    az előző részekben volt fps,fegyverrel lehetettt mászkálni,irodába menni stb...(lagalábbis aképek alapján:))
  • csoola
    #46
    király, cobra 11 az jooo! és azért elég érdekes h 1 "sorozatbol" például elsö ránézésre jobb játékot csinálnak mint mondjuk 1 coast2coast... remélem nem lesz bovli az irányitása és optimalizált lesz, akkor már zuzni biztos nekiülök:P
  • 12346
    #47
    eh, ha gta-s lenne, akkor már törölném is a topikot a kedvencekből^^
  • Harly18
    #48
    Nem azt mondom, hogy egy gta koppintás legyen, hanem ennek a filmnek nem csak az autós üldözések voltak lényegesek, hanem a nyomozások is. Ha a játék, csak annyiból állna, hogy azzal a bmw-vel kellene hajkurászni a gyorshajtókat, mint ahogy a nfs3-ban is lehetett a rendőrökkel, akkor az dög unalom lenne...Ezen kivül nem tudom, mit találhatnak ki, mert pl.: a tuningolós rész nem tudom, hogy keveredhetne ide.......
  • passatgt
    #49
    fps elemekkel,esetleg nyomozni is lehetne benne és a rosszfiúkat üldözni külső nézetben

    :)
  • Szabi1991
    #50
    infok
  • M@TriX
    #51
    az legalább jó hír, hogy végre egy rendes motor lesz alatta, még akár jó is lehet majd.
  • M@TriX
    #52
    huh, most néztem meg a videót, nagyon baba, néhol elnagyolt dolgok, de igazi forgalom várható. na majd meglátjuk novemberben nincs az már messze
  • Slayerboy
    #53
    Belsőben
  • hykao #54
    Pár új kép
  • 12346
    #55
    nagyon ráálltál:D bezzeg, ha nem lenne benne a synetic keze, az érdeklődés sem volna ekkora, mi?:)))
  • 12346
    #56
    elnézegetve a képeket tényleg elég nyilvánvaló a wr beütés. viszont az a "position 6/6" érdekes. ezek szerint nem leszünk kábszer kereskedők, se gyerekrablók, akik szólóban menekülnek, míg ki nem sétál eléjük egy vak nő vagy vmi? úgy néz ki, natur rendőrös racsing lesz talán. így esetleg a belsőnézet utólagos beapplikiálásnak lehetősége is elérhetőbbnek tűnik, ha a témán kívül minden marad wr-es.
  • hykao #57
    A #41-ben az "úgy néz ki" = "Synetic fórumán írták"...sajna ez van...
  • 12346
    #58
    hinnye. tényleg. fakanál:/ pedig már olvastam is.
  • SötétBarom
    #59
    Whááá ez kurrrrvva yoo.. Végre egy gém amiben van hosszú autópálya.. Remélem a synetic továbbfejleszti a WR hangjait, az az 1 része ami nagyon tudott irritálni..
  • Raho
    #60
    Uj képek a HSW-n.
  • 12346
    #61
    #54^^
  • Raho
    #62
    Sorry,
  • 12346
    #63
    np^^
  • SötétBarom
    #64
    jó párbeszéd ^^
  • neevous
    #65
    hát nekem grafikailag nem nagyon jön be, viszont a játékélmény lehet, hogy jó lesz.
  • Istencsászár
    #66
    Ja fú de randa, nem olyan csilli villi mint az NFS, de ez leglább reális képi világgal rendelkezik... ha a Wr2-őt láttad akkor tudhatod hogy a grafika szép!
  • SötétBarom
    #67
    WR2őt nem nevezném reálisnak.. Olyan gumi feelingje van, mintha minden műanyag lenne.. (ettől függetlenül az NFSeknél nyilván reálisabb)
    Egyetlen reális képvilágú játék az OFP
  • Istencsászár
    #68
    Gumi? :)))érdekes meglátás..
  • garam93
    #69
    hello!Nincs vkinek meg 1 korábbi Cobra 11 játék torrentje?Ha vkinek mégis linkelje már be. Köszi
  • DJ Bee18
    #70
    engem csak az zavar, hogy az autók az út szélességéhez képest kicsinek tűnnek. egy sávban elfér 3-4...
  • DJ Bee18
    #71
    amúgy jó lenne, ha a WR2-be lévő autókat be lehetne szuszakolni :D
  • neevous
    #72
    "hát nekem grafikailag nem nagyon jön be, viszont a játékélmény lehet, hogy jó lesz."
    Ezt egyáltalán nem negatív kritikaként írtam. Jobban szeretem azokat a játékokat, amiknek nem igazán 'mai' a grafikája, de a játékélmény miatt öröm velük játszani. Úgy értettem, hogy remélem ez is ilyen lesz.
  • hykao #73
    Pár új kép fellelhető: itt, és itt.
  • DJ Bee18
    #74
    itt láttam

    Release: 15.11.2006
  • garam93
    #75
    Nem tudjátok a megjelenés időpontját?
  • Szabi1991
    #76
    #74
  • SötétBarom
    #77
    Ezér már télleg ban bazmeg. Egy hozzászólást NEHÉZ visszaolvasni????
  • I.C.ram
    #78
    Frau Engelhart powah!
  • garam93
    #79
    Há bazmeg mit kell leugatni egy kérdésért?Nem tok angolul honnan tudjam h mi az??
  • garam93
    #80
    Télleg az vagy ami a neved!
  • SötétBarom
    #81
    ^^