37
FSR (Shareaza)
  • Qwerty4
    #1
    A File Sharing Revolution egy igazán könnyen kezelhető fájlmegosztó program, kezelése jóval könyebb mint a DC programoké, nem kell bonyolult beállításokat végezni és a letöltés is néha sokkal gyorsabb, persze a források számától függ.
    Nameg a kezelőfelülete is sokkal tetszetősebb.

    Itt letölthetitek az FSR-t

    A program weboldala

    Itt is ez a szabály mint a DC topicban:

    A fórum csak technikai kérdésekre van, warezt ne kérjetek!
  • Qwerty4
    #2
    És még egy dolog:a program hoz magával egy spywaret(WhenU.SaveNow), de ahogy észrevettem idáig mindegyik antispyware felfedezte és elpusztította és azután már nyugodtan használható a program.
  • akyyy
    #3
    :DDD
  • Qwerty4
    #4
    de nem ártalmas amíg nem bezgeted!!!tehát nem kell félni tőle!!!
  • NeoMaN
    #5
  • Thanatos
    #6
    jah, és a leopárdtóls e kell félni mert nem bánt csak miután leharapta a fejed :DDD
    amugy ez smot a sharezea utodja vagy miatök? :D
    valami bővebb info? mire alapul? stb stb...
  • Thanatos
    #7
    és ne a dc-vel példálozz, ami kb már 40 éve elavult..., pl torrenthez kéepst nyujt bármit? :P
  • Thanatos
    #8
    hát a honalpot elnézve megint egy tucatszarság..., info 0, fő indok hogy mért jó mert "FREEEEEEE" ..., nc :P
  • Qwerty4
    #9
    amúgy a dc sem elavult, sokféle új verziója van.
    Mit nyújt?:a lényege az mint a dc-nek(tehát nem nagy játékok + fájlok letöltésére alkalmas)pl. zene. videóklipp, kép + ilyesmi letöltésére használom én.
    A torrentnél szerintem 100-szor jobb, mert ott helyben keresel és nem kell még weboldalakot is meglátogatni a kereséshez.Lehet választani milyen tipusú fájlt keresel, magyar nyelvet is tartalmazza, lehet profilt készíteni, sok felhasználó cvan természetesen.
    Nem tudom mire alapul pontosan, de asztem a Shareaza utódja.
    sz
  • SötétBarom
    #10
    macimegosztás birtokolja az összeset..
  • Qwerty4
    #11
    töltsd le és próbáld ki, de ne a honlapról mert onnan már a K-LitePro-t lehet csak letölteni ami az FSR utódja, de nem érdemes, mert az nem nagyon ment.
  • Thanatos
    #12
    mind1, én kihagyom, ez eddig midnen szempontból a totál semmitmondó 1000+1 p2p filemegoszto :)
  • ColdFire
    #13
    nah, én már a WhenU-t meg is találtam, kiírtva :D
  • Qwerty4
    #14
    Ha valamit nem értetek az FSR-ben lehet kérdezni!!!
  • HiPPoNaX
    #15
    Attol meg, hogy DC kliensekbol van uj fejlesztes, maga a protokoll elavult, szoval ezt ne hozd fel peldanak :]
  • Qwerty4
    #16
    akkor hogyha példát akartok, nem éppen dc stílus, hasonlít a kazaa-hoz,e-donkey, e-mule-hoz csak sokkal jobb az egésznél...
  • Emmegki
    #17
    Értelmetlen ez a DC vs. BT vs. Emule vita, mind3-nak vannak előnyei és hátrányai.
  • Qwerty4
    #18
    egyetértek veled:én az rmDC++-t, az FSR-t meg Qtorrentet is használok, ezek 3-an tökéletesen kiegészítik egymást.
  • neevous
    #19
    én felraktam, csatlakozni akarok 1 hálózathoz, de már fél órája azt írja h kapcsolódás, de semmi:)
  • Qwerty4
    #20
    keresni próbáltál?
  • neevous
    #21
    nem, először csatlakozni vmi hálózathoz, de nem sikerült. egy darabig kiírta h kapcsolódás, és utánna meg h nem sikerült kapcsolódnia.
  • csabiks
    #22
    Ez a program egy rakat kaki, még le is írod hogy spywares :D hülye láma, most nyissak topigot a frostwirenek?
  • Qwerty4
    #23
    valmit állítottál rajta?lehet állítani melyik hálózathoz kapcsolódjon?
  • Qwerty4
    #24
    még szép hogy leírom hogy spywares, de a program jó csak meg kell tanulni használni!!!Nyiss aminek akarsz.szevasz!!!
  • csabiks
    #25
    Ha minden fájlcserélőnek topigot nyitnák nem férne ki 50 oldalon , mellesleg kipróbáltam a progit, tetszetős szépen néz ki , gyorsan is csatlakozott, a felülete is barátságos, ám nagyon kevesen vannak még a felhasználói között, ezért nem jött be nekem!
  • neevous
    #26
    köszi, mostmár jó
  • neevous
    #27
    hálózat/hálózat kiválasztása
  • Qwerty4
    #28
    hogyha csatlakozol mind az 5 hálózathoz akkor sok a felhasználó, de természetesen be kell állítani.Akár csatlakozhat az eDonkey programot használó userek megosztásaihoz.
    És én azért nyitottam a topicot, mert 4 hónapja ezt használom és nagy sikerrel, gondoltam megosztom az olyan fórumozókkal is akik nem ismerik.szerintem kiváló a program.
    És többről fájlmegosztóról biztos nem fogok topicot nyitni, csak ha esetleg még találok valami kiemelkedőt.
  • neevous
    #29
    nekem bejön a cucc:)
  • csabiks
    #30
    Nem is tudtam hogy 5 hálózathoz csatlakozhatok , valszeg azért volt pár találat:D
  • Qwerty4
    #31
    Megjelent az FSR új verziója Shareaza 2.2 néven!!!Itt le lehet tölteni!!!
    Még nem próbáltam, de biztos nem rossz.
  • Rooalnd
    #32
    haggyad magad ezzel a xar progival,BitComet 4ever
  • Qwerty4
    #33
    ki hagyta magát?már fél éve nem is használom!!!
  • BB7
    #34
    Sharewaza 5.0 :)
    UP!
  • illuzion
    #35
    Hy all

    Attol aki ért hozzá :
    Mennyire lehet ellenörizni,hogy épp milyen tartalmat töltök le ??Avagy honan és hová töltök ?? Szoval mennyire ellenörizhetö ???
  • illuzion
    #36
    Bocsi kifelejtettem a shareaza a kérdésem tárgya !!!
  • Dj Faustus #37
    Az Internet-szolgáltatódnak kötelessége rögzítenie, hogy az általa kiosztott IP-címet melyik felhasználója birtokolja; illetve azt, hogy az adott IP-cím kivel kommunikált.
    Ha bűncselekményt követsz el, és feljelentenek (IP-címed alapján), akkor a szolgáltatódnak ki kell adnia a fent említett adatokat (tehát az IP-címhez rendelhető előfizetői adatokat).

    Amíg nem kereskedsz a letöltött anyagokkal és nem vered nagydobra hogy mit töltesz le, addig nem kell félned. Magyarországon a letöltés legális, csak a feltöltés illegális.

    Ha nagyon paranoid vagy, akkor használj anonim proxy szervert, vagy tor hálózatot.