11
Ruff Trigger : Vancore Conspiracy
  • Seth
    #11
    nem de pár videó elég volt belőle, a hangok volt a pont az i-re, írtó bénák.
  • Crazy Mate
    #10
    Játszottam a Ratchet & Clankal,és a Ratchet Gladiatorral.És te játszottál a Ruff Triggerrel?
  • Seth
    #9
    He? Játszottál bármelyik részével is egyeltalán? Keresztbe lenyeli ezt a produktumot. Na de ízlések és pofonok
  • Crazy Mate
    #8
    De azért jobb mint a Ratchet & Clank.
  • Seth
    #7
    Ez egy Ratchet & Clank klón, csak a budget kategóriában
  • Crazy Mate
    #6
    Képek videók
    itt.
  • ColdFire
    #5
    asse tom milyez :D
  • Crazy Mate
    #4
    Nem egy kérdés miatt,hanem hogy lehessen beszélgetni a játékról,megosztani a tapasztalatokat stb.
  • SHADOWEYES7
    #3
    na most te 1 kérdés miatt nyitottad ezt az oladlt??????
  • Crazy Mate
    #2
    Már megjelent,nagyon jó játék,érdemes beszerezni,megcsináltam az első pályát,elvileg feloldottam valami mini game-t,és azt hol lehet megnyitni?
  • Crazy Mate
    #1
    Az Octagon Entertainment és az Olasz székhelyű Playstos fejlesztőcsapat kiadót keres, Ruff Trigger: The Vanocore Conspiracy nevezetű alkotásukhoz. Ez egy, már régóta készülő akció-kalandjáték lesz a következő generációs konzolokra, és természetesen PC-re! A történet szerint, az állatok genetikai módosítása közben némi hiba lépett fel. A Vanocore Corporation legkedveltebb állatkája, a kismalacok ugyanis félelmetes szörnyetegekké alakúltak...(milyen eredeti, nem? :D).Itt lépünk mi a képbe...
    www.gamestar.hu