110
  • zvaragabor
    #30
    Értem. Köszi.
    Palinko: Ha az SP2 telepítése után se jó az előző link a 2.0-ás frameworkkel, akkor a hivatalos oldalról le tudod szedni, és ez biztos jó, külömben nem rakták volna föl ;) LINK
  • Hecker007
    #29
    a photoshop fényévekre jobb de ez se rosz, alap dolgokat ezzel is meglehet csinálni, de pl. ahogy a Paint.NET a rétegeket kezeli az nagyon nem jó alig találtam meg a keverést, a színkeverője viszont nagyon bejön, a szűrők terén is elég lemaradot de ami van benne azt jól és egyszerüen lehet alkalmazni,
    nekem még azt tünt fel hogy a szűrőket lassabban alkalmazza mint a Photoshop,
    egy 10 perc használat után ennyit tudok rólla mondani
    (VT-zni meg se próbáltam vele )
  • Hecker007
    #28
    sp1-en el se indul ez a progi, dölsd le a microsoft oldaláról az sp2-es frissítést és rakd fel
  • Palinko
    #27
    én is ezt szedtem le előzőleg! kül. köszi a segítőkészséged.
    szóval 3 másodperc alatt leszedi,ami elég furcsa,mert 100kbs s netem van :D és utánna nem akarja instalálni :D leszedet valami másik progit is velem,azt is leszedtme,felraktam,de nem segített... SP 1 esem van,ha ez segít...
  • Newfronter
    #26
    .NET Framework 2.0
  • Palinko
    #25
    adjatok egy pontos linekt a lámának,ahonnan lejöhet a frameword 2.0,mert már szedtem le egy párat és nem jött be,nem akarta felrakni...
  • Vorpal
    #24
    zsenge....
  • Rage47
    #23
    a legjobb a kijelölés effektje tetszik:p
  • Rage47
    #22
    tisztára olyan tényleg mint a photoshop, csak lebutitva:) ami nagyon tetszik, hogy gyors, és egyszerü/átlátható a dizájn, jobb mint a PS-é:). van jópár dolog ami nincs benne, de pl. egy gyors képátalakitáshoz/effektezéshez tökéletes sztem.
  • Rage47
    #21
    én is photoshopozgatok. majd meglesem a progit:)
  • Palinko
    #20
    én csak ezt nem értettem :D
  • Hecker007
    #19
    ok
    előbb frissítenem kell sp2-őre az xp-t mert ez nem megy sp1-en :(
  • zvaragabor
    #18
    Hecker007 majd tőled kérnék szépen egy elemzést hogy mennyiben külömbözik, mennyiben más, mennyire más a kezelése, mennyivel jobb(ha jobb) a Photoshop a Paint.NET től. Csak kiváncsi vagyok. Köszi.
  • Hecker007
    #17
    ja ez tényleg egész jónak néz ki
    én photoshopot használok de felrakom eztis 1 próbát megé
    meg ezt suliban is felrakhatom :D
  • gabber_saviola
    #16
    jaj ez jó

    szabadszoftver és égész jól használható
  • zvaragabor
    #15
    Hát plug-in-eket én sem fogok hozzá csinálni egy ideig az biztos, de a hivatalos oldalon a forum menüben találni néhányat. Még nem néztem meg őket mert a tutorialokkal vagyok elfoglalva. Vannak érdekes megoldások egyes képek megszerkesztésére.
  • izb
    #14
    aha...
  • ngcsnet
    #13
    és szabadon fejleszthető, bárki programozhat hozzá új dolgokat, bár én nem értek hozzá
  • zvaragabor
    #12
    Jaja, teljesen ingyenes, és legalább elég jó. Igaz nem egy Adobe Photoshop, de nagyon jó és könnyen kezelhető.
  • ngcsnet
    #11
    szóval szerintem jó program, azt hiszem ingyenes, én is használtam régebben
  • zvaragabor
    #10
    Nem, ez nem az. Ez egy egészen más program. A Windosz Paintje ehhez képest jura kori dinoszaurusz.
  • ngcsnet
    #9
    nem arra gondol

    wikipedia

    hivatalos oldal
  • eörgs
    #8
    D%

    [BESZART]
  • izb
    #7
    arra gondolsz ami a winfosban van??
  • ngcsnet
    #6
    képszerkesztő, szabad forráskóddal, tehát beleprogramozhatsz bármit, ha értesz .net-hez
  • Daveee
    #5
    A WinFos-os Paintra gondolsz?
  • zvaragabor
    #4
    Hát én nem tudom mire gondolsz, de ez egy grafikai és képszerkesztő program. Mint az Adobe Photosop csak alapabb formában.
  • SHADOWEYES7
    #3
  • takraj
    #2
    Mi az a Paint.NET? Ugye ez nem az amire én gondolok?
  • zvaragabor
    #1
    Nyitottam már egy topicot a programmal kapcsolatba, mert használom, de még kezdő szinten és minél többet meg szeretnék tudni róla. De várom a kérdéseket is, hátha tudok rá választ adni.