25
Aranyos kis Nintendo karakter
  • ShadowNinja
    #25
    eladó eredeti, jó állapotban lévő Kirby's Adventure NES kazetta tokkal eggyütt


    itt lehet érdeklődni: www.hardverapro.hu/apro/nes_kazetta_kirby_s_adventure/hsz_1-50.html
  • Super Mario
    #24
    Már most nagyon várom. ^^ Hát, én is csak abban tudok reménykedni, hogy észhez térnek, és a WIIre fogják kiadják. A GC-re, már ott a Kirby's Air Ride.
  • uu
    #23
    van ebben igazsag, foleg hogy az uj kirbyt is most fogjak hozni gc-re amikor mar mindenki a wii fele nez. remelem okosak lesznek es inkabb portoljak wii-re minthogy gc-re kiadjak ilyen keson. mindenesetre jo kis game lesz, nezd meg a videot rola:)
  • Super Mario
    #22
    Én az SNESes Kirbynél akadtam fenn. Japánban 1.5 millió eladott példány, míg PALban 50 ezer eladott példány :-( Pedig ez a legmenöbb Kirby játék. Én elgondolkodtam a kérdésen, és szerintem ott van a kutya elesve (^^) hogy minden adott konzolra akkor jelentették meg az aktuális Kirby játékot, amikor már a next-gen konzol nyitott. pl: Kirby's Adventure (NES) 1993. Ki foglalkozott a NESszel 1993-ban, amikor javában tombolt az SNES-láz. Kirby's Fun Pak (SNES) 1996. Már mindenki a Nintendo 64-et várta 1996-ban. Kirby 64 (N64) 2001. Már (sajnos) senkit nem érdekelt a Nintendo 64 2001-ben, mindenki a Gamecube-ra volt kíváncsi. Szerintem itt volt a hiba.
  • DarkHorSe
    #21
    nem neked ment, te balfasz
  • DarkHorSe
    #20
    kirbynintendo+emu
  • LaliK
    #19
    www.lalik.uw.hu nézzétek meg az oldalamat szavazzatok és írjatok a fórumba!
  • uu
    #18
    jo kerdes, sztem a DS-es puffancs azert jol fogyott itt is. amugy lesz majd uj, gamecubera is meg DS-re is.

    ez a GC-s

    ez a DS-es.

    egyik kedvenc karakterem egyebkent, elso jatekom volt gameboyra regen^^
  • Super Mario
    #17
    Néztem játékokat, hogy Japánban, Amerikában és Európában mennyit adtak el külön-külön. És nagyon le voltam döbbenve, hogy amíg Japánban több milliót adnak el Kirby játékokból, itt meg csak 50-60 ezer példányt. Miért van ez így? :"(
  • Super Mario
    #16
    Például egy nagyon picit azt is ^^ De King Dedede nagyon furcsán lett megrajzolva. Amúgy a kedvenc Kirby karakterem Meta-Knight.
  • Szeszmester
    #15
    <("<) <(")> (>")>

    táncolnak a Kirbyk ^_^
  • KILLER2
    #14
    Amúgy kb miről szól?
  • KILLER2
    #13
    Érdekes lehet, majd talán megnézek párat.
  • Super Mario
    #12
    Igen. A YouTube-on meg is nézhetsz egy pár részt. Én beírtam, hogy Kirby Anime, és kiadott egy pár részt. Nagyon ötletes :-D
  • KILLER2
    #11
    Mé rajzfilm is van belőle?
  • Super Mario
    #10
    Pont ez van most nekem háttérképként a PC-men ^^ Amúgy ez a rajzfilm képe.
  • ZsirosKenyer
    #9
    aranyos, de itt dühös!

  • Pheaper
    #8
  • Super Mario
    #7
    Az SNESes Kirby's Fun Paket próbáld ki. Az a legjobb Kirby játék!
  • DarkHorSe
    #6
    ^^
  • Alblink
    #5
    Puffancs:D.
    hat en csak ds-bol ismerem,annyira nem fogott me,de maj djon uj puffancs resz ds-re,arra kivancsi vok,jobbnak tunik mint az elodjei.
  • Sund
    #4
    A NES-es Kirby miatt napokat lógtam a suliből... :)
  • KILLER2
    #3
    Szerintem is jók. Én eddig az N644eset, a GBAsat, a DSeset és a sima GBsat próbáltam. Szerintem a GBs és a GBAs a legjobb. Még megvan a GBs! Az már múzeumba illő!
  • gercse
    #2
    egyszer régen n64en játszottam efy super smash brothers nevű játékkal...
    abban benne volt ő is, aranyos kis puffancs, de semmi több :) (számomra)
  • Super Mario
    #1
    Szerintem nagyon menök a Kirby játékok. Kinek mi a véleménye róla?