203
  • banok
    #83
    kiváncsi vagyok mikor laktak jól utójára....
  • Kmarha
    #82
    hát nem mondom hogy nem lennék el velük, de előbb utóbb én is megőrülnék egy kis fognivalóért.
  • banok
    #81
    én annyira nem. Nekem nem tetszenek ezek a csontsovány "lányok"...
  • Dexantreal
    #80
    Mármint nem topmodelként lol
  • Dexantreal
    #79
    Vazzz....szívesen lennék köztük.
  • Serpa
    #78
    ennyi deszkából tutajt lehetne építeni.
  • Trisztin
    #77


  • Trisztin
    #76



    a héten új banner...
  • [Jakuza]
    #75
    Nem akarom leloni a poent, hogy az en ismerosom, hol is van. :P
  • Trisztin
    #74
    engem??Serpa ez bóknak veszem :))

    Nem igazán vagyok való abba a társaságba... én nem kapok síkó frászt ha letörik a körmöm ... vagy ha elkenödik a sminkem ;)

    kiegészítés -- > ÉN nem is jelentkeztem... megelégszem a nézéssel ;)
  • Serpa
    #73
    téged kiszórtak?
  • Trisztin
    #72
    köszi az infot :)ez azért igen hasznos ;)

    Az egyik ismerősöm bejutott...de nem hiszem,hogy túl sokáig bent lett volna... [nem rossz indulatból mondom :)]
  • Serpa
    #71
    ad el a storynak :)

    bár kizárt, h nem tudnák már.
  • [Jakuza]
    #70
    De en kulso ember vagyok :P
    En nem irtam ala semmifele nyilatkozatot.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindegy a lenyeg az, hogy csak az utolso resz lesz eloben es mar eldolt ki a 3 aki bent lesz az utso reszben.
  • lang14
    #69
    én is ismerek belső embert de azt mondta igen csak meg lettek fenyegetve a titoktartásról...
  • [Jakuza]
    #68
    Na igen en meg elmondhatom, hogy ki az elso 3. :P
  • Trisztin
    #67
    Topmodell reklámok már láthatóak a Viasat 3-on...

    Kezdés dátuma : Október 2.
  • lang14
    #66
    Topmodell leszek óriásplakátok országszerte!!! rajta a jelöltek és a háziasszony...
  • Amse
    #65
    igazán nm
  • Trisztin
    #64
    köszönöm :)
  • Amse
    #63
    khm...
    [intézkedett]
  • lang14
    #62
    úgy tűnik a moderátoroknak nem nagyon van kedvük berakni a képet mi :)? pedig nekem tetszik
  • Kmarha
    #61
    lakótársam barátnője nézte mindig, igy néha kénytelenek voltunk mi ketten is rápillantani néhányat. Sok minden nem maradt meg belőle. Voltak szép lánykák, de mindig is irtóztam a műdolgok ellen. Volt egy szép szőke kislány, hát hogy "divatos" legyen, levágták a haját. Mert hogy jobban illik az arcához. Azt hangoztatják hogy hagyják őket és szépségüket érvényesülni, de úgy láttam inkább csak átdolgozzák olyanra a designerek, amilyen az ő ízlésük, azt megláttjuk, jó lesz-e vagy nem.

    Arról nem is beszélve hogy istentelenül hisztis leánykákat szedtek össze abban az évadban (vagy miben) amit néznem kellett :)

    De majd belepillantok e magyarba is, hogy mit alkotnak szépségeink :P
  • Kmarha
    #60


  • Trisztin
    #59
    Modok figyelmében-be irtam már ...de semmi reakció... lehet,hogy nekik se jön be a kép:( azért irtam ide is... hátha ... na mindegy ... remélem azért lassan megoldodik a probléma...

    Kergemarha... mintha éjjel még mást mondtál volna ;)))
  • Kmarha
    #58
    irtam privibe, egy admin emberkét kell csak megkérni, és már ott is lesz ;)

    Szerk.: a kép nálam bejön, csak kattintani kell a külső elérésre vagy mi fenére.
  • Trisztin
    #57
    kac-kac röhög a vakbelem... nekem a kép pl,csak az ugrásra jön be... sima enternél semmi... na mindegy... lehet,hogy csak az én böngészőm szarakodik...
  • Trisztin
    #56
    Sorry ... extra néha kötekedik az ilyeneknél...

    Kép ITT!! - lehet,hogy elsőre nem jelenik meg... az is az extra miatt van...
  • Dexantreal
    #55
    piros ikszet szeretnél?
  • Trisztin
    #54


    Ezt szeretném... :)Ha esetleg valaki figyelne erre a topicra...
  • Kmarha
    #53
    hmm.. lány, 18 és 25 év között? :D Asszem akkor velem :)) Aztán én majd elintézem :P
  • Trisztin
    #52
    kivel kell lefeküdni,hogy a kész "bannert" berakhassam a címbe??
  • Dexantreal
    #51
  • laliking
    #50
    micsoda bölcsességet hallhattunk :D
  • Mr Csé
    #49
    ezek se ettek még életükben vagy ha igen nem emésztették meg :D
  • otrosinka
    #48
    Ez megagyilok egyébkén, az tutkó h felhúzták he-he...
    jó cickók
  • F1re
    #47
    :D nem teccem ?
  • Membrah
    #46
    nah igen..az alsóra emlékszem..
    mondjuk az is igaz,h néha rohadt szemet voltak a zsűrtagok,főleg az azgyonplasztikázott,harcsaszájú műmuff...
    én mondjuk mindig csak bele belenéztem,mert más dolgom volt,vagy elfeledkeztem róla..de azért néhányat végig néztem.
    emlékszem volt egy kis csaj,akit tinikurvának neveztek,pedig kis ehyles volt..vékony,szöszi,rövidhajú csaj..tény h kis butus,kis naiv és túlérzékeny volt..de baromi lekezelő volt a hapi.
    meg volt oylan rész,azt hiszema második széria volt,amikor a hét fő bűnt kellett eljátszaniuk..szarrá nevettem magam..
    A legpoénosabbak azoka részek voltak,amikor a szavazás előtt kellett vmit produkálniuk..
    Röhejes...
    Főleg az h lányok,nők millió dédelgetnek modellkarrieről szóló álmokat..totál fleeslegesen,és ha észhez akarják őket téríteni,jön a duma, "tudom h jobb vagyok náluk"....blablabla...
    Mindgeiyk amikor kiesett,elkezdte mondani a magáét..
    Ez a legszánalmasabb az egészben.
    De hát...amerikai álom..hadd pózoljanak..Sok szép,csinos lány van,akiek lenne is ehlye a szakmában..de h némeliyknek semmi önkritikája..az nagyon vicces..

    Nekem a favorit a lapőt fülü,szemüveges csaj.
    Félreértés ne essk,nem bántnai akarom,csak sztem semmi esélye nincs egy iylen szakmában.
  • laliking
    #45
    Mega LOL :D
  • Membrah
    #44
    :D:D:D:D:D
    lol