203
  • Trisztin
    #163
    hogy én ilyeneket soha nem kapok el... én ezt nem értem.... :)

    Amennyiben sikerül a scannelés kérlek töltsd fel :) Titának meg megprobálok utánanézni...
  • Harly18
    #162
    A Valentinát pedig láttam a Zoób Kati egyik bemutatóján a TV-ben. Nem tudom, hogy láttátok-e a Viva-n ment a VivaTrend c. műsorban valamelyik nap...
  • Harly18
    #161
    Most jó nagyot kértél, mert nincsen szkennerem, de valahogy megpróbálom megoldani. Nem igérem, hogy holnapra meglesz, de rajta vagyok az ügyön...
  • Trisztin
    #160
    skennelést kérünk... mert számomra csak a internetes újság érhető el,ami nem az igazi :)
  • Harly18
    #159
    A Rékát ti is láttátok az Auchan újságban? Az utolsó oldalon volt, valami szauna öv volt rajta és mintha vékonyabb lett volna, mint a műsorban. Lehet ő a befutó?! :)
  • Trisztin
    #158
    Anna - Fruzsina - Titanilla - Réka - Judit
    Ezen héten Angéla esett ki...
  • knadam
    #157
    Kik vannak még játékban? Eszti kiesése óta nem láttam egy részt sem!
  • Harly18
    #156
    Bent...
  • lang14
    #155
    Angéla még mindig benn van?
  • Trisztin
    #154
    kellett neked megszólalnod :)) Eltűntették...

    Nem szerettem a Valentinát,mert egyszerűen unszimpatikus volt ... de én sem értem igazán,hogy miért kellett kiesnie... Angéla vagy Fruzsi kicsit közelebb ált a kieséshez szerintem...
    Biztosra vettem,hogy bent lesz a döntőben...tévedtem...
  • Harly18
    #153
    Én már komolyan nem értem a zsűrit. Az ok, hogy a Valentina eléggé nagyképű, s hogy biztosra ment, hogy ő nyeri. Viszont minden munkája a legjobb volt a zsűri szerint. Szóval szavazzuk ki a legjobbat?! Az is igaz, hogy arcilag nem néz ki egy tininek, de legalább modellként megállja a helyét. Vagy ez egy olyan műsor, ahol kiszórják azt, aki tényleg ért a modellkedéshez és a szerencsétlenkedő lányokból ki akarják hozni azt, ami esetleg nincs is bennük?
  • lang14
    #152
    csak ezt a Valentinát tűntetné már el valaki... a legnagyobb baj azzal van hogy a Viasaton van.. ha mondjuk az RTl-en v a TV2-n lenne szerintem többen néznék...
  • Trisztin
    #151
    így gondolod te.... én több értelmet látok ebben a műsorban mint bármelyik Győzike évadban ... Ebben legalább jól néznek ki a csajok és nem salgótarjáni akcentussal beszélnek...
  • Bucser
    #150
    és ezen miért csodálkoznak??? nincs miért nézni...
  • Harly18
    #149
    Sajnáltam, hogy a Kata kiesett. Nem azért mert nagy modell lehetett volna belőle, de szerintem a lányok közül neki volt az egyik legérdekesebb arca, főleg a rövid hajával. A képeken mindig jól nézett ki. Féltem, hogy Réka fog kiesni, de szerintem ha nem most, akkor jövő héten. Túl nagydarabnak találják, pedig ő a legszebb és leghelyesebb a csapatban.
  • Derelye
    #148
    Itten vagyok, csak mostnaság elég sok dolgom volt.
    Minden vasárnap megismétlik a műsor előző részét amugy, szóval ilyen téren nincs gáz.
    Valób nszerintem is a nézettséggel volt a baj, mert nem nézték tu l oskan eddik.
  • Trisztin
    #147

  • Trisztin
    #146
  • Trisztin
    #145
    Én ismét csak ezt tudom mondani...

    Derelye - Viasat oldalon tényleg 22:10-re írja... ennek nem örülök... úgy látszik nem elég népszerű a sorozat ezért inább berakják egy népszerű mögé,hátha néhány nézőt meg tart... ennek örömére én ma kihagyom,mert holnap HAJNALI 8kor órám van ... és nem vagyok valami szerencsés látvány ha nem alszom ki magam...
  • knadam
    #144
    Utolsó kettőt nem láttam! Már nincs motiváció!
    Le lehet valahonnan tölteni? Nem a Viasat oldalára gondolok itt!
  • Trisztin
    #143
    port.hu nem írja... bár attól még bármi lehet :)

    Biztos?? Tutyibiztos infó?? :)
  • Derelye
    #142
    Na mizu? Nézitek ma a műsort? 22:10, műsorváltozás miatt mosntantól.
    Üdv!
  • lang14
    #141
    képek, képek, képek...
  • Trisztin
    #140

    találtam még egy ilyet is :)
  • Trisztin
    #139
    -


    -
  • Derelye
    #138
    Na igen a magassarkus arc..mondták a lányok, gondolom láttátok is hogy "jobban sétál magassarkúban mint bármelyik nő" . Egyébként homokos. (bár szerintm nem ujdonság :D )
    Szóval nem midnennapi arc
  • Harly18
    #137
    Az nagyon durva volt. Később a zsűriben is volt, valami külföldi "sztájliszt". Nekem valahogy csak a Valentina az, akit el tudnék képzelni modellnek az alkata miatt, de a többiek nem jelenítik meg azt a tipikus modellt, mint a külföldi nagyok. S mikor mondják, hogy minden adottságuk megvan a külföldi karrierhez, akkor is csak nézek. A másik az Eszter esete, aki sokkal alacsonyabb. Kérdem én, hogy miért választották be, ha azt mondták, hogy soha nem lehetne topmodell, s hogy előtt vagy utóbb kiesne a magassága miatt. A Vámosi Viki pedig egy nagyon szép nő és vannak képek, ahol bombajól néz ki, de ő sem az a tipikus szupermodell a szememben, attól függetlenül, hogy mit ért el a szakmában......
  • knadam
    #136
    A zsűrit én sem értem! Olyan lányok maradtak bent akiknek nem kéne és olyanok estek ki akik nem érdemelték volna! Lehet nem férfi szemmel kellene néznem???
    Mikor az elején egy csávó tanította őket a kifutón menni, az nem volt semmi!
  • Harly18
    #135
    Mondjuk tényleg szemét dolog volt, hogy a fogait megcsinála Annának, de kitudja, lehet látott valami gondot, mert ha minden jó lett volna, akkor nem nyúl hozzá, nem? Mondjuk csak azt láttam, mikor utána bunkózta a fogorvost. Számomra talen ez lenne a legjobb alkalom ,hogy leszokjak. Persze sok stressz van ,amitől méginkább a cigihez nyúlna az ember, de ez a nyilvánoság nekem segítene, arról nem is bezsélve, hogy tényleg nem nehéz letenni. Én nem dohányzom, de szüleim több mint 20 évig cigiztek ,s egyszer csak letették és már nem cigiznek 1 éve. Szóval ha engem eszúrnának emiatt, akkor méginkább letenném. Ki tudja, lehet mikor kiválasztják a következő kiesőt és nagyon nem tudnak dönteni, akkor ezt is figyelembe vehetik, hogy nem ad a szavukra. Mondjuk nem értem a zsűrit, mert egyszer istenitenek egyes lányokat, másszor meg....Ők tudják :S
  • Derelye
    #134
    Megértelek, tényleg én sem akartam kötekedni meg nem bántásból írtam, félre ne értsd csak leirtam. Mindenben igazad van meg kell hogy mondjam, a cigis részen én is kiakadtam, hogy miért gyujtott rá.Azon kívül folyamatosan mondják neki hogy ne cigizzen, a zsűri is és juszt is csinálja. Ez az amit én sem értek. Ok hogy stresszes téma na de az nem azt jelenti hogy naponta ellövök egy dobozzal. -Egyébként itt megsúgom hogy nálunk mindenki bagózik, kivéve apám meg én :D ) A fogorvosra meg haragudtak hiszen Anna fogtechnikus, a papája is, és a papája által csinált fogait barmolta szét a fogdoki. Érthető a megsértődése. Én amugy azt birom hogy Kata az aki nagyon durván ki tud akadni mindenen. Dehát ő dolga. További jó szórakozást mindenkinek! Majd dobok fel tesómról képeket! Ha kicsit több időm lesz
  • Harly18
    #133
    A tesód? Nem bántásból írtam. Nem láttam minden részt a topmodellből, azokat fogtam ki, amiben sírt, meg panaszkodott. Ezekből gondoltam azt, hogy igaz, hogy ilyenek nincsenek a modell szakmában, de ezek is az állóképességet növelik, meg persze ez egy show, úgyogy nem lehet csak konditeremben edzeni őket. A bunkó talán erős volt, csak az is, mikor pl a fogorvosnál voltak, s megmondták neki ,hogy ne cigizzen aznap, ő már 15 perc múlva rágyújtott. Számomra ez negatív dolog, mikor egy versenyen csak azért is ,hogy nekem legyen igazam tezsek dolgokat. A tömeges fotózás. Egy dolog, de ha azt vezsed, hogy a fürdőruhás képeit egy világ nézegeti majd, akkor ez ugyanaz majdnem. Én nem vagyok modell, nem is vágyom rá, de engem hidegen hagyna, ha lek*rváznának, mert ez nem egy tündérmese, hanem egy kemény munka, ahol nincs helye sirdogálásnak és annak, hogy úgy csinálok, mintha én jobban tudnám hozzáálásnak. És tényleg nem akartam megbántani ezzel senkit, mivel nem láttam minden részt így pláne nem, de a véleményem iylesmi. És nem csak róla, hanem a lányok többségéről is van ám véleményem ,amit nem köszönnének meg. :D
  • Derelye
    #132
    Nana!
    Ezt azért nem mondanám hogy mindenért kiborul, sírni is egyszer sírt amikor a tömegben voltak. Nemhiába, nemtudom nem borulnál e ki ha le "hülyekurváznának" többezer ember előtt. Tény hogy nem tetszik neki a korán reggel futkosós úszós téma, de el is mondom miért: rossz a bal térde, és nem tud vele tul sok mindent csinálni. Nemhiszem hogy Te örülnél neki ha hat órakor kib***nának az ágyból és körbe körbe törpejárásban kellene menned egy medence körül rossz térdel. Azt hiszem a modellszakmában nem nagyon van ilyen. Egyébként ezért útál mindenféle sportot, de velem el szokott járni konditerembe cardiozni. Ja, és nem éheztetjük, (ezt nem Te irtad csak megjegyzem) Félre ne értsd, nem kötekedek csak megvédem a tesóm :)
  • Harly18
    #131
    A bal oldali csaj, a Fruzsina ha jól tudom elárulhatná miért jelentkezett a műsorba. Állandóan panaszkodik mindenért, siránkozik, pityereg, mintha nyaralni ment volna, s tisztára bunkó is (már bocs a rajongóktól). Ha megnyerné, akkor tuti nem bírná ezt a szakmát csinálni, ha mindentől kiborul. A másik az, hogy egy átlagos csaj szerintme, aki nem nagyon való modellnek, mert élőben nem egy nagy szám.
  • Derelye
    #130
    Sajnos sokan nem szimpatizálnak vele.. :( Dehát erről én már nem tehetek, beleszólni pedig nem akarok :)
    Ismétlik egyébként vasárnap, 18:40
    Ha esetleg vki lemarad a hétfői részről :) Üdv!
  • Trisztin
    #129


    Egyenlőre csak ennyit találtam...
  • Trisztin
    #128
    fenn van a neten az eddig vetített részek mindegyike... :)

    Minőséggel vannak gondok...

    Derelye ... én nem igazán szimpatizálok a nővéreddel,de hát nem szerethetek mindenkit...
    Engem ez a megkeresnekes rész nem érint,mert akit ismerek,azzal nem igazán vagyok beszélő viszonyban... de így a műsor után látom,hogy ez nem egyéni dolog...

    ...
  • lang14
    #127
    Boldog Születésnapot Esztinek...
  • knadam
    #126
    Aranyos a Fruzsina, de mi még mindig Eszti miatt sírunk!
    Sajnos az utolsó 2 részt nem láttuk, mert túl sokat tanultunk, de ha időnk engedi pótoljuk...
  • Derelye
    #125
    Sziasztok! Nekem tesóm van a műsorban, Fruzsina! Semmiféle beslő dolgot nem lehet egyébként elmondani, akkor sem ha külső ember vagy, mert az ismerősödet sz****tod be. Képesek kideríteni hogy ki vagy, onnantól kezdve ki az ismerősöd/roknonod aki bent volt és őt vágják meg pénzbírsággal jogi uton. Benne volt a szerződésben. Innentől kezdve én sem mondok semmit a műsor és a lányok jövőjét illetően. Viszont aki nem hiszi hogy Fruzsi a tesóm irjon rám priviben és adok bizonyitási utvonalat ;) Üdv mindenkinek!
  • Dexantreal
    #124