17
  • borovecman
    #17
    Minden ami pókember
    [http://www.iwiw.hu/pages/forum/topic.jsp?topicID=3429713]
  • crotinake
    #16
    Arról nem is beszélve, hogy így ez a fekete ruha eléggé gáz!
    CSinálnák úgy meg mint a képrgényben volt. Ez a ruha u.a mint a piros, csak más színben! Azért kicsit királyabb lenne ha sima fekete ruha lenne nagy fehérpókkal!
  • crotinake
    #15
    Azért nem egészen így volt az a képregényen!!
  • ldavid
    #14
    minden igaz ez lesz, bár szerintem Rhino nemigen lesz benne
  • Balumann
    #13
    Meg a Vasember is jó, azt is szerettem. Az Amerika kapitánya azt már nem annyira :S
  • Balumann
    #12
    Nem, az egy gömbfejú varázsló volt, az más :|
  • Balumann
    #11
    naaaaaa :D
    A fekete ruha az egy szinbionta, másik bojgóról (nem világból!). Csak egy emberrel tud együtt élni. Az azzal él, az egyre gonoszabb lesz. Aztán meg lassan teljesen az irányítja, és nem tud elszakadni az embertől.
    Tehát elöször csak azt veszi észre hogy hihetetlen erős lesz, miután kimenti az embereket a lezuhant hajóból asszem így van. Aztán meg hogy az a ruha él ami rajta vna, és aztán az hogy nem tudja levenni, meg hogy már az irányítja. :D
    Legalábbisa rajzfilmbe így van
    Meg ilyenkor van egy ilyen orrszarvú ember is, aki szintén megakarja szerezni azt amit az űrből hoztak.
    De tényleg ez lesz a köv résznek a tartalma? :S:D
  • Luise
    #10
    volt valami kavarás, hogy a fekete rucinak saját akarata volt. vagy már rosszul emléxem? :D :D
  • ldavid
    #9
    nem ő volt Mysterio?
  • jefferson83
    #8
    -Szevasz édes hoztam neked egy cuki fekete pókrucit. Tetszik?

    -Tök szuper, legközelebbi akciónál fel is veszem.

  • WiLDoR
    #7
    én inkább arra leszek kiváncsi, hogy hogyan fogják előadni a fekete pókruha történetét.

    mert ugyebár aki olvasta a képregény sorozatot anno jó 1,5 évtizeddel ezelött, az tudja, hogy a fekete pókruha egy másik világból származik, ahol a jó szuperhősök küzdöttek a gonoszok ellen azért, hogy a megaszuperhiperhős - a nevére már nem emlékszem, valami Túlvilági, vagy Túlontúli vagy valami hasonló neve volt - ne pusztítsa el a galaxist. s Peter Parker barátunk bizony onnan hozta a fekete pókruháját, ami utána ellene fordult...

    szóval kiváncsi leszek, hogy ezt hogy adják be a népnek. mert ha valami gagyi story lesz, akkor befürödnek vele, ha meg az igazi, akkor az meg maga kiadna egy komplett filmet...
  • arty
    #6
    érdekes modon nekem is teccett az 1-2, sőt, egyre jobb lett
  • Balumann
    #5
    Nekem tetszett az előző 2 rész, és érdekelni fog a következő is!
  • Morden23
    #4
    Azaz háromtól, de azt még nem láttam, úgyhogy nem nyilatkozom.
  • Morden23
    #3
    Van, aki még várja az első kettő után?
  • icewolf
    #2
    2007 május
  • erlazs
    #1
    Mikor lessz kész a övetkező Pókember film???
    Ebben az évben? Vagy a következőben?