43
First Battalion (Szimulátor)
  • czs2
    #43
    Sziasztok!

    Nekem is az újraindítás a gondom. A második pálya betöltése után pár pillanat múlva kilövi a tápot, s a gép komplett újrabootol. Ja, és a 800*600 32 bit 75 Hertz sem megoldás, akkor is ugyanezt teszi. Van valakinek ötlete a megoldásra? Pl. patch, stb.

    Köszi

    czs2
  • Zoli Zoltan
    #42
    Ha valakinek nem működne, options - video - itt átállítani
    800*600 32-bit 75-hertz. Nekem müxik.
  • Sumi70
    #41
    Nem hivatalos verziót.
  • Zoli Zoltan
    #40
    Én már sajna mindent meg tettem de így sem müxik.GeForce 6600LE 256 Mb ram, Athlon 2500+,1 GB memoria,WinXp Prof. Sp2.Több VGA drivert próbáltam és mégsem.Volana valakinem valami ötlete? Köszi.
  • Zoli Zoltan
    #39
    És melyik verziót használod, már mint a First battalion-nak?
  • Dexantreal
    #38
    xy delta blackhawk támadóalakzat, északi sarkör 73as házszám, 12 óra 15 perc, 26, 345 mp.
  • Sumi70
    #37
    P4 2,0G Celeron, 512 MB ram, Geforce 6600GT 128 MB, Gyári driver, WinXpProf Sp2.
  • babus
    #36
    Geforce 5700vga,84.21-es driver,WindowsXPProf sp2,konfigom van.
  • Sumi70
    #35
    Hali. Nekem nem kapcsolta ki egyszer sem a gépet, patch-t nem raktam fel hozzá, Nem tudom van-e hozzá.
  • Sumi70
    #34
    Hali!

    A vonatról nem tudsz lejönni, onnan kell lelőni a támadó német vadászgépeket, hogy megvédd az előtted lévő objektumokat. Érdemes gépfegyverrel leszedni őket.
  • babus
    #33
    Mitől kapcsolja ki a gépet?Patch nincs hozzá?Segithetne valaki!
  • rexplo
    #32
    Halli!
    Segítsetek!Mit kell csinálni az orosz 2. küldetés elején a vonatosnál?
  • babus
    #31
    Második pálya elején ki kapcsolja a gépet,mi lehet hiba?
  • zizz21
    #30
    Háát úgylátszik nem nagyon segítenek Nekünk... Elég elhagyatott ez a fórum...
  • Zoli Zoltan
    #29
    Ugyan az a hiba nálam is mint zizz21-nek. Tudna valaki segíteni, vagy esetleg nem a jó verzió van meg?


  • zizz21
    #28
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne,h megcsinálom rendesen az első pályát aztán a második elején pedig mindig előjön egy kék hibaüzenetes képernyő és indíthatom újra.Drivert már frissítettem,szal az nem lehet. Nemtud vki vmit,h mitől lehet és mi rá a megoldás? Köszönöm...
  • Barthez
    #27
    Rájöttem a repares dologra.
    A németek után az oroszok, aztán az amcsik küldetései következnek.
    A német harckocsikkal van még lehetőség a német hadjáratok után játszani egy kicsikét, persze ez éjszakai küldetés és zsákmányolt német tankkal megy a németek ellen.
  • Barthez
    #26
    Hogyan lehet a játékban a reapair parancsot aktíválni? Saját magam tankja meggyógyul ha odamegyek de nem tudom a társaimat megjavíttatni? Mit kell csinálni?
  • Attiska
    #25
    Kár. :(
  • Sumi70
    #24
    A németek oldalán a lengyelországi küldetéstől (1939. szeptember) a sztálingrádi csatáig volt. Utána az orosz oldalon lehet harcolni. Később nem tudom lehet-e majd a német oldalon lenni.
  • a.carkey
    #23
    Ez a játék nem más, mint a Panzer Elite Action - Fields Of Glory, csak Amerikában First Battalion néven adták ki. Gondolom a "Panzer" szó miatt ...
  • Attiska
    #22
    Nem lehet benne végignyomni az egészet a németekkel?
  • Sumi70
    #21
    Én letöltöttem és most játszok vele. Egy tankkal kell benne menni és harcolni (szétlőni mindent). Németek oldalán kezded a lengyelországi küldetéssel, majd oroszok oldalán harcolsz ellentámadáskor (T34, stb), én most az amerikai résznél vagyok (az orosz után ez jön) Shermann tankkal. Hol egyedül, hol csapatban kell harcolni. Irányítását szokni kell, könnyen megfordul a saját tengelye körül a tank, ha egy helyben vagy.
  • Attiska
    #20
    Valaki már belenézett a játékba? A PCDome ezt írta róla: "A First Battalion egy egyedi kombinációja lesz az FPS-eknek, a szerepjátéknak és a stratégiának". Ezt a mondatot nem tudom mire vélni.
  • Dexantreal
    #19
    ez a #16-nak ment,sry
  • Dexantreal
    #18
    Lehet, hogy leszedem..:S...német oldal
  • sweech
    #17
    doboza call of dutys
  • NeoMaN
    #16
    Jó kis game ez. Arcade lövöldözés tankokkal, végre a német oldalon!
    :)
  • Neoncsoves
    #15
    de a panzer elite action ha jól tudom egész véletlen 1 DVD... De sztem ez a Panzer Elite Action Amcsi-német része
  • Neoncsoves
    #14
    Csak nem értem hogy miért adták ki két külön néven... De ha megnézitek más kiadó más készítő... EZ HOGY VAN
  • NeoMaN
    #13
    képz

  • DJ Skyline
    #12
    próbálta már valaki? mert ha nagyon gagyi, akkor nem akarom leszedni feleslegesen, mert több mint 2CD! :|
  • Neoncsoves
    #11
    Bocsánat nem töltöttem le nem vettem meg, bocsánatot kérek mindenkitől
  • NeoMaN
    #10
    Ez a Panzer Elite Action, csak más a neve.
    Ugyanazok a küldetések vannak benne, és még aa telepítés után kitett ikonja is ugyanaz.

    vicces
  • Serpa
    #9
    a motorja nagyon olyan, mint a Panzer Elite -é.
  • eörgs
    #8
    a németeknek természetesen egyforma arcuk van, hurrá
  • Neoncsoves
    #7
    Bocsánat hogy több infoval nem tudok rendelkezni de ez van. :(
  • Neoncsoves
    #6
    és ha jól látom még tankozós is? 32 slotos server a max benne
  • Qwerty4
    #5
    igen nekem is bejött így már első látásra és a WW2 játékok az egyik kedvenceim
  • Neoncsoves
    #4
    Képek alapján egész szép , 2. Világháborús