22
videochat program
  • szaboi
    #22
    WebcamXP, ez az egyik legjobb webkamerás program, ebbe van mozgásérzáékelő, chat, és egyéb érdekes cucc, pl. azt is meg lehet vele csinálni, hogy ha egyszinű a háttér ami mögötted van, azt kicseréled egy képre(kivéve ha nem fehér, mert akkor kivesz az arc ból is:D) és így rögtön meg lehet vele csinálni hogy Bora Bora ról msn elsz:D

    http://www.webcamxp.com/home.aspx
  • gozi20
    #21
    Köszi a skype nem jön be, de a többit megpróbálom.
    Köszönöm
  • Dj Faustus #20
    Filemegosztó hálózatokról (eMule, Torrent, DC++), vagy keress cracket az astalavista.box.sk oldalon, vagy keress ingyenes alternatívát (skype például).
  • gozi20
    #19
    Tudja valaki, honnan lehet letölteni teljes verziós camfrogot, vagy hozzá cracket?
  • robertone
    #18
    Hosszas keresgélés után találtam egy régebbi pro verziót, ami nem teljesen tökéletes, de jobb mint az alapprogi. Akit érdekel küldjön mailt.
  • Palinko
    #17
    ha nem szerettem volna segíteni,akkor le sem szarlak,én csak akartam adni más megoldási lehetőséget... és nem értem,miért kell így kiakadni,mert nehéz elolvasni más próbálkozásait?
  • [Jakuza]
    #16
    Es te miert kiabalsz ?
    Elgurult a gyogyszered ?
  • robertone
    #15
    Nem ennyi. Két teljesen különböző rendeltetésű programról van szó. Mind a kettőhöz webkamerát használnak, ettől aztán rohadtul össze kell keverni őket, tényleg...
    De jó, hogy tele van a topic segítőkész emberkékkel akik figyelmesen elolvassák a hozzászólásokat aztán kizárólag arra reagálnak amiről valami fogalmuk van... Ha egyszer is próbáltad volna a camfrogot, tudnád miről van szó és nem beszélnél zöldségeket. Képzeld én használom a skypeot is, és most mégsem arról nyitottam témát, hanem a camfrogról. Ezzel az erővel mondhatnátok azt is, hogy használjam helyette a winampot, azon is lehet mozgóképet nézni. Mindegy, úgysem akar senki segíteni, fölöslegesen koptatom az ujjamat.
  • Palinko
    #14
    hogy ki a nyomorult,arró beszélhetnénk...
    és skypon is összeszeded a haverjaidat és konferenciabeszélgetés.
    ennyi.
  • robertone
    #13
    [tökönszúrja magát]
  • robertone
    #12
    Szerintem direkt csesztettek ezekkel a hülyeségekkel, nem tudom elhinni, hogy el sem olvassátok rendesen amit leírok...
    [brutálnagy]Hogy mész be a skype programmal a camfrog chatszobájába te nyomorult???
    [brutálnagy][szin=red]A camfrog egy videochat program a skype pedig egy instant messenger videotelefon lehetőséggel BAKKER!
  • robertone
    #11
    [brutálnagy]
  • Palinko
    #10
    de a skype talán még jobb erre a célra...
  • Palinko
    #9
    én azt hiszem,hogy az összes dolgot tudja az msn
  • robertone
    #8
    mi a honlap címe?
  • akyyy
    #7
    ha ajánlás off, akkor
    off:
    használd a cool honlapján a videochatet
    on
  • robertone
    #6
    Kedves hunbasser, úgy látom mindkét programban rendkívül jártas vagy, légy oly jó és magyarázd el nekem, hogyan tudok az msn progival a camfrog chatszobáiba bejutni ahol a külföldi barátaim rendszerint összejönnek, hogyan tudom az msn programmal egyszerre több camfrogon chatelő barátom kameráját látni, hogyan tudok egyszerre mindegyikhez beszélni és hogyan oldjam meg, hogy kiírja nekem az msn, hogy a fent említett camfrogos chatszobában kik nézik éppen a kamerámat. Nagyon hálás volnék ha megírnád nekem ezeket, de ha ezt mégsem tudod akkor a camfrog pro program működő verziójával is megelégszem, bár kicsit szomorúbb leszek, mert az msn azért mégiscsak jobb lenne hiszen az annnyira SZUPER.
    Ha egyik kérdésben sem tudsz segíteni akkor légyszi ne offold a topikot.
  • robertone
    #5
    Igazán rengeteget segítettetek, köszi.
    Ha az msn-t akarnám használni arról kérdeznék.
  • Shiwo
    #4
    az nem az árvíz meg a feleség ?
  • hunbasser
    #3
    ott az msn azt szevasz.sztem lehet is zárni a topikot,msn mindent visz :)
  • ColdFire
    #2
    msn ;) :D
  • robertone
    #1
    Nagyon jó kis program, de sajnos a pro verziót nem tudom kicsalogatni belőle, pedig mindenfelé keresgéltem segítséget, de nekem nem működik semmi. Van valaki aki már több sikerrel járt és tud segíteni?