206
Red Bull Air Race world series - Hajra Besenyei!
  • JohnnyNapalm
    #206
  • Clidey
    #205
  • Clidey
    #204
  • JohnnyNapalm
    #203
    2014 március 1.
  • JohnnyNapalm
    #202
    én csak ma tudtam meg...
  • theone91
    #201
    Tegnap olvastam Facebookon, eléggé letaglózott a dolog. :(
  • Clidey
    #200
    R.I.P. Alex
  • theone91
    #199
    Pff... Hivatalosan is halott az Air Race. Ennyire nyálasan körbeírva még nem láttam a "bebuktunk" szót... Mindegy, nekem már megvan a jegyem a Kecskeméti Repnapra.
  • JohnnyNapalm
    #198
    mi az isten történik már, ez nem lehet igaz
  • bakkerman
    #197
    hát igen
  • Clidey
    #195
    Pontosan annyi, amennyit te (sajnos) soha életedben nem fogsz látni...de még a töredékét se. :(((
  • bakkerman
    #194
    hmm ha ebből a versenyből ennyi cash jön be Vikinek,akkor mennyi fog majd landolni nála az F1 után? :/
  • theone91
    #191
    2008-ban 1,6 millióan voltak kinn az Air Race-en (egy akkori wikihír szerint), a szám valószínüleg tavaly sem csökkent. Ha 19-én és 20-án mindenki elkölt mondjuk 1000 forintot (sörre, cigire, perecre tökmindegy), akkor az áfának köszönhetően 800 millió forint landol az államnál. De még ha ötszázzal számolunk akkor is 400 millió...

    Valaki számoljon azért utána, mert iszonyat szar matekos vagyok... :D
  • analfa
    #189
    Szerintem ebbe bele sem gondoltak... de mekkora blama már hogy nidén nem lesz... ráadásul szerintem ha idén nem akkor már szinte soha többé. :(
  • theone91
    #188
    Gondolom RedBullék is tisztában vannak avval, hogy itt kormányváltás volt, és a mi kis drága kormányunk elvei ütköznek az ilyen, magas idegenforgalmi és vendéglátási bevételekkel operáló programmal.
  • Monoton
    #187
    ClassFM-en is erről beszélnek most. Ők is ki vannak akadva.

  • Monoton
    #186
    Ez biztos így lesz, minek hozzák ide vissza ha nekünk nem kell. Gondolom ők is jogosan teszik fel a kérdést, hogy "És az előző évek ... ?"
  • theone91
    #185
    Inkább csupa kisbetűvel.
  • theone91
    #184
    Én már azos sem lepődnék meg, ha a következő évi versenynaptárban sem lenne jelen magyarország és azután sem és aztán sem, azaz nálunk kihal az Air Race.

    A Red Bull majd keres (és minden bizonnyal talál is majd) magának olyan országot ahol a kormány tárt karokkal várná a futamot. Nem fognak leragadni egy olyan nyomi országnál, mint ez.
  • JohnnyNapalm
    #183
    egy szó az egész: MAGYARORSZÁG
  • theone91
    #182
  • Clidey
    #181
    Gratulálok politikusok.
    Gratulálok hatóság.
    Gratulálok sok értelmi fogyatékos aki mindezt elintézte.
    Gratulálok a sok baromarcúnak aki pedig egyetért vele.
  • theone91
    #180
    Na, köszönjük, ez is el lett baszva. Turizmusból befolyó pénz is mehet az iratmegsemmisítőbe.
  • JohnnyNapalm
    #179
    viszont akkor a következő forduló lesz az idei utolsó
  • JohnnyNapalm
    #178
    ez az, nem kell nekünk semmi sem

    "a rendezvény közrendvédelmi, közbiztonsági, tűz- és vagyonvédelmi szempontból is túlságosan kockázatos, egy esetleges légibaleset Budapest belvárosában kiszámíthatatlan következményekkel járna. "

    az utóbbi 6 évben ez érdekesen senkinek nem jutott eszébe
  • Monoton
    #177
    Elmarad :O
  • JohnnyNapalm
    #176
    HOGY EGYEM A SZIVÜKET
  • fann
    #175
    http://hvg.hu/itthon/20100712_red_bull_air_race_ombudsman
  • zeneimádó22
    #174
    Tisztában vagyok vele, hogy nem pont idevág, de tekintve, hogy repülőkről van szó, illetve szintén augusztusban kerül megrendezésre úgy gondolom ez nem gond.

    Minden tiszeteletem ellenére szerintem a Redbull AirRace már közel sem olyan izgalmas, mint régen (pláne Palik Laci kommentárjával :)). Lassan 2 éve elmegyek a Kecskeméti Repülőnapokra, nekem ezidáig sokkal jobban tetszett.
  • desigo
    #173
    "– Eddig sem tartottam jó ötletnek, hogy az augusztus 20-i tűzijátékokkal megpakolt Lánchíd alatt és fölött röpködnek a repülők. Elég egy szélroham, vagy a pilóta figyelmetlensége, és ha nekimegy a gép a hídnak, az bizony felrobbanhat – vélekedett Ughy Attila, a Fővárosi Közgyűlés szakbizottságának elnöke. "

    egyik legjobb reklám a városnak de nem kell mert ezek az ingyenélők nem profitálnak belőle
    szánalom...
  • JohnnyNapalm
    #172
    de most komolyan mit sírnak hogy nincs profit, amikor a red bull air race a világ legszebb városaiba megy el, és a világon 270 millió ember nézi a tv-ben meg tényleg az hogy nekünk nem került volna semmibe

    és ameddig a red bull pénzeli és szervezi az egészet, addig ne legyenek felháborodva hogy reklámoz
  • Monoton
    #171
    Állítólag panaszkodtak az emberek hogy hangos a rendezvény :D Vicc komolyan az egész.

    Sajnálnám ha elmaradna.
  • JohnnyNapalm
    #170
    gratulálok
    komolyan mondom, egyre büszkébb vagyok rá hogy magyar vagyok
  • theone91
    #169
    Holnap délután fél kettőkor Air Race összefoglaló az RTL-en. Csak egy kis memo... :)
  • Clidey
    #166
    Na, ma is voltak izgalmas percek...

  • Clidey
    #165
    Azért ez kemény volt...
  • Clidey
    #164
    Lehet, de az itt erősen offtopik! :)

    Ez viszont nem az... Úgy cserélgetik a motort, mint más az alsógatyáját. :D Remélem a versenyre minden oké lesz!
  • tarus21
    #163
    Nemzetközi Repülőnap lesz Kecskeméten 2010. augusztus 7-én, 8-án
  • JohnnyNapalm
    #162
    rioban az időjárás miatt félbeszakították a versenyt

    és:

    There will be no Super 8s today. The Top 12 will go straight to the Final 4 due to the weather conditions, the Race Committee just announced.
    So that means the fastest 4 pilots in the Top 12 advance straight to the Final 4 -- with the intermediary step of the Super 8s scratched.
  • JohnnyNapalm
    #161
    ja igen
    elfelejtettem hogy hátra van még Bonhomme