32
  • revizor
    #32
    sztem az aki, nem jött rá hogyan kell elsütni a fegyvert a Mohaa-ban, általában ilyen balfékek mennek politikusnak, -mert minden máshoz hülyék, ugyanakkor van pofájuk bárkit meglopni
  • Mindenhova
    #31
    Érdekes, h. a 3. csajról senki sem beszélt, valszeg nem zavarnám el őt sem;) És nyilván a finnyás hozzászólók sem, és más lenne a véleményük 5 perc bólogatás után, amiből csak 2.5 percet látnák mütyűrjüket (persze csak ha kibírnák addig
  • irkab1rka
    #30
    JAja, birom, mikor pattanásos kamaszok fikázzák a csajokat a fórumokban. Hah, vajon én is ilyen lent kezdtem? :))))
  • pTk
    #29
    Melyik politikus volt az aki aztmondta a gamerekre hogy gyilkosok, mingyár kinyirom b@ze!
  • LowEnd
    #28
    Ez az "utálom a niggereket" táblát nem csak a drágán add az életed sorozat 3. részében, de a való életben is elsütötte fogadásból egy nagyeszű fickó.

    ___________________
    4 percen belül lelőtték.
  • Indigo
    #27
    Nagyon vicces voltál, majd' lefostam a bokám a röhögéstől...
  • Loverman
    #26
    morden23, ha izgalmasabb dolgokat akarsz, menj el Irakba vagy Afganisztánba, én támogatlak. vagy szimplán a New York-i Harlembe, egy "Utálom a fekákat" táblával rajtad.
  • MEdievil
    #25
    Usában simán mennek a kampányfilmek hogy legyél te is katona sőt már nem egy játék készűlt ilyen céllal! azt persze lehet ha az ő érdekük is.. de ha csak a szórakozást szolgálja egy játék akkor rögtön be kell tiltani! mert persze mennyivel veszélyesebb a társadalomra ha van kis szórakozásuk az embereknek mintha éppen a sivatagban ölik egymást az emberek...
  • Indigo
    #24
    Majd ha ő is elveszti a szüzességét nem mond ilyeneket ;)
  • Goth
    #23
    Ne légy már ilyen. Ők is olvassák a hozzászólásokat, elveszed az önbizalmukat :D
  • rumos
    #22
    én mindkét csajt befogadnám.
    a cikkről pedig annyit, hogy kikérem magamnak a címet, én igenis gyilkos vagyok :)
  • Runo
    #21
    Ne izélj, a bal oldali kifejezetten helyes
  • fourgee
    #20
    Egyik ismerősöm is leszólt régen minden csajt. Aztán végre sikerült elvesztenie a szüzességét és azóta nem szól le senkit. :)
  • Lost Lont
    #19
    Még mindig itt tartunk? Úgyis lesznek mindig hülyék akik azt mondják majd hogy ez akkor is rossz... mármint a lövöldözés, nem a képek :D Amúgy az első kép , a második már nem annyira de hát ez sokszor van így. (amúgy érdekes hogy a kezdőlapon a képnél egy stroggot látok, mondom nem rossz, jövök be aahh mégjobb )
  • N0S
    #18
  • zvaragabor
    #17
    Nem túrnátok ki az ágyatokból őket!
  • mikloss
    #16
    Jah a seggük jó a fejükre meg zacskót is lehet húzni ízlés szerint
  • ffxi
    #15
    Cukik a csajok
  • VRSDM
    #14
    3lánytesóm van sminkelésben otthonvagyok

    másrészt soppolok is már 2éve...

    ezeken sem sok smink sem photshop-bol nincs egy szemernyi sem... bocsánat (ne száljj vitába)

    a cikk meg ... semmitmondó mégis örülök neki

    hátha belátja egyszer anyám hogy attolmég hogy war-alatt " a picsába már szedd le fejre" "nemhiszem hogy nemtudod berobbantani, lődd már szét" mondatok mellett személyiségem egy normális emberét takarja
  • Morden23
    #13
    Azért nem szeretem ezeket az ócska szociokrimiket, mert valamelyik országból valamilyen idióta előbb utóbb rájün, hogy ezzel megkaphatja a maga 15 percét.

    Már alig várom, hogy valami bugyuta talk-show keretében megvédje, vagy éppen aláássa a gamerek "becsületét" valami félkegyelmű pszichológus.
  • savior
    #12
    ejj de valogatos lett mindenki
  • Indigo
    #11
    Hát jah, ennek az ún. médiapedagógus szakembernek is csak feltünési viszketegsége van, mint annak az amerikai pszichológusnőnek...

    Amúgy a csajoktól én sem dobok hátast, jobb szeretem ha azt ők teszik meg... :)
  • Morden23
    #10
    Ezt a semmitmondó cikket.

    A csajoktól sem dobtam hátast.

    Uncsi.
  • irkab1rka
    #9
    Hülye az a politikus, aki azt hiszi, hogy faszságokat beszélhet bűntetlenül.
    "kötél", "szinglik" ezek mind csak olyan példák, hogy valaki simán nyomulhat a parlamentben (ő szólitja meg az egyik-másik réteget, Kövér inkább kőbányán nyomult, nem a rózsadombon :))) aztán mond egy faszságot, és mehet a balettbe ugrálni.

    Mond azt, hogy a CS-sek agresszióra hajlamos fegyverbuzik... lőttek a "kormányváltás"-nak :)
  • alien47
    #8
    Nem csak hogy deformalt de meg holdvilag kepe is van. A baszott nagy pattanasrol a szaja szelen meg mar nem is beszelve. A jobboldali nem rossz de az sem nagy eresztes. Viszont jo segge van.

    Amennyi smink van ezen a ket liban azzal egy olajoshordot is kiszepithetsz. Nezzetek meg az ilyen volt ilyen lett kepeket.

    Photoshop rulez.....
  • cateran
    #7
    Azt hiszem el kellene neznem egyszer egy ilyen helyre...no persze pusztan a tudasszomj miatt:D
  • Warton
    #6
    Mielőtt a cikkre klikkelktem azt hittem, hogy a GTA-ból vagy a Postal 2-ből lesznek segédképek. Eléggé meglepődtem.. :D

    A jobboldali nekem sem bejövős, de nem deformált!
  • Indigo
    #5
    Deformált? Sürgősen menj el szemorvoshoz! De az is lehet hogy pusztán csak szépérzéked nincs :)
  • Adam II
    #4
    Hát a jobb oldalinak elég deformált feje van ,de van Tescos szatyor.
  • Szeszmester
    #3
    Blokkolnám.
  • sweech
    #2
    hja...nem csúnya épület :D
  • Goth
    #1
    fhúhh... az első kép tényleg megért egy cikket köretnek :D