45
Vanished (TV)
  • ballor
    #45
    nem a fox felelős ezért
    a nézettség
    ne mindegy, én szerettem, vártam
  • Zs0lt1
    #44
    Nna a fox bekaphatja:
    http://sorozatjunkie.freeblog.hu/archives/2006/11/12/Penteki_amerikai_nezettseg_-_Eltunik_a_Vanished/
  • Balázs 17
    #43
    most pénteken, vagyis hajnalban
  • leonaprofi
    #42
    Sziasztok!A Vanished-nek mikor adják le a 8.részét?
  • winnie
    #41
    ez már csak attól függ, hogy mennyire lát át az ember a felszínen:), mennyire kíváncsi, nyitott a másság felé. (jó, itt jegyzem meg, hogy nem láttam igazából 1 percet a QaF-ból), de amit olvastam az mind elég pozitív. provokatív a sorozat, az biztos. részemről inkább az l-word, bár azt is cancelöztem egy idő után.
  • Balázs 17
    #40
    szintúgy
    egszerűen a látvány elég...áhhhhh
  • Lynx_TWL
    #39
    tőlem lehet bármilyen igényes, amikor két csávó egymást csókolgatta az így valahogy nem kötött le, úgyhogy elkapcsoltam
  • winnie
    #38
    hiszed, nem hiszed, a queer as folk nagyon igényes sorozat. az, hogy rétegtémáról szól, az egy dolog. (színészileg is biztos elég nagy kihívás geteróként homoszexuális szerepet nyomni.)
  • Lynx_TWL
    #37
    uramisten
    mit szerepelt benne? ahogy látom ott is valami főszerep volt omg
  • Balázs 17
    #36
    megnéztem Kelton alias Gale Harold mikben szerepelt és hát ezen nagyot néztem:
    Queer as Folk, ilyen sorozatot nem is értem hogy lehetett összehozni...pffff
  • Balázs 17
    #35
    jah hát a 24 szokás szerint már látatlanba is az év sorozata nálam:))
  • ballor
    #34
    ezt én sem tudom, de kevés a 13
    gondolom ki akarják írni a dolgot a 24 előtt
    az fog ütni megint...
  • Balázs 17
    #33
    azt nemtudod alapból 13ra tervezték avagy változtattak a dolgokon és felpörgetik az eseményket, hogy minél hamarabb vége legyen??
    a Kidnappedd-el most mivan? azt is pihentetik?
  • ballor
    #32
    ezt én is szomorúan láttam valamelyik netes oldalon
    pedig ez jónak ígérkezett, a Kidnapped-et ez elé helyezték, és az még talán gyengébben szerepel

    az amcsiknál másabbul működik a dolog, mint itthon
    itthon minden kakkk mehet évekig, ott nem, a nézettség az első, és lehet jó, ha nem nézik, mert bukni fog :(

    én is elnézegetném mind a 2x részét is, de nem én döntök
  • Lynx_TWL
    #31
    na ne már... ez is?
  • Balázs 17
    #30
    nemhiszem el hogy csak 13 részes lesz:(
  • ballor
    #29
    ja, nem tudom lesz-e folytatása, vagy tényleg bekövetkezetett (mert azért hálivúdban sok dolog megesett már ;) ), na mindenesetre várom a további részeket, nem kell ezt leírni
  • Balázs 17
    #28
    jah:)
    vannnak benne frankó csavarok, de ezt ami a végéán volt sose hittem volna:)
  • ballor
    #27
    na, jó volt a 7-es is
  • ballor
    #26
    nos én is elkezdtem, mert bevártam egy párat
    az első jó volt, a második kicsit leült, a harmadiktól már okés a film
    azt hiszem az eddigi első hetet ma le is toljuk, kezd már bonyolódni a dolog, jó lesz ez

    ja, és a kidnapped majd utána jön :D várom azt is, eddig három van meg
  • Lynx_TWL
    #25
    első részt megnéztem preairben vagy 3 hónapja, annyira nem izgatott , sztem a The Nine sokkal jobban ütni fog:)
    aztán haverom mondta, hogy a második részt bírjam ki, a harmadiktól pedig indul a balhé.
    egy ideig a 24 klón érzés tartott a markában, aztán ahogy telnek a részek a karaktereket lehet megkedvelni/megutálni, ahogy megismerjük őket:)
    4. után 5 6 7et egyhuzamba, és a hetedik végén áááh kész vagyok:D ilyen húzást nem vártam:) egyre jobb lesz:)
  • Balázs 17
    #24
    nem sokan vagytok, de nembaj majd egyszer biztos beindul ezis:D
    7rész.. ohh baxxxaa meg!:)
    ezt nemhittem volna
  • Balázs 17
    #23
    huhhh odabasz ez a sorozat
  • winnie
    #22
    elolvastam, de pár dolgon meglepődtem.

    sara collins hotline? mi a baj ezzel? persze, hogy csináltak külön vonalat.

    alacsony prioritásba tette? naná. 1000 telefon közül 2-3, ha hasznos lehet. a többi kalandor. egyértelmű, hogy ilyen baromsággal nem kell törődni.

    szenátortól 20 millió dollárt? wtf. tudod az mennyi pénz? és mennyit keres egy politikus?

    de mindegy is, mert a hibakeresésénél mindig az a helyzet, hogy ha itt lenne egy készítő vagy bárki, akkor minden hibának hitt állítást tudna cáfolni vagy igazolni. ezért nem is érdemes.
  • JiM001
    #21
    Szerintem nagyon jó kis sorozat, bárki bármit is mond. Jó, vannak benne hibák, de melyik sorozatba nincsenek?
    Én ajánlom mindenkinek.
  • ballor
    #20
    én megnéztem angolul, angol felirattal az elsőt, nem volt az rossz
    most egybe gyűjtöttem a hármat és felirattal fogom nézni
  • LasDen #19
    Tény a Vanishednek vannak hiányosságai, de nézhető...nálam az hogy tovább nézem e majd az dönt, hogy a majd később induló Kidnapped milyen lesz...
    De ígyis necces lesz ha beindul a többi várt sorozat is...
  • angelus
    #18
    Hát srácok, még az első rész ugy ahogy tetszett, de ez a második... 5 percig bírtam, de valami szörnyű. Hibák.
    - FBI-os zsaru veszekszik a szenátorral, jön a "lőjjen le, de én kimegyek" mondat...LOL, komolyan, bárkinek megfordult ez az eszében, h fogja és lepuffantja?!
    - Mindegy a zsaru segítséget ad a szenátornak. De színész képtelen eljátszani. Seazt nem játsza h nem fogadta meg, se azt h igen. Egyszerűen nem tudni. Szörnyű.
    - Sara Collins Hotline. LOL. Hány hotline van, vagy nem jut minden eltünt személyre? Ilyen nem létezik.
    - Telefonos csóka persze olyan döntő fontosságú bizonyítékot mint h Sara Collins eredeti neve más volt alacsony prioritásba rak. Végülis az első részbe végig azt pofázták h nem tudják mi a indíték. Persze ez nem fontos, hisz akkor nem tartana egy évadig.
    - Sara Collinsot olyan erőkkel keresik, mintha atombomba lenne a hátán. Már bocsánat, de a komplett FBI-nak nincs más dolga? Mikor előzőleg, még egy kiégett zsarut dobtak oda, h nah majd ő megoldja. Mostmár full erővel, persze.
    - Biztonsági kamerákat 48 órával később ellenőrzik. Ráadásul begyanusítanak egy olyan kocsit, amin semmi nyom. Csak hasára üt a srác és aszondja biztos a csomagtartóban van. Persze, mekkora meglepi lesz a 6ik részbe mikor elkapják, h bakot lőttek.
    - Nem boncolják a hullát az előző részből, mert még fagyott. 24 óra alatt egy fagyasztott emberi hulla nem olvad ki? Ugyanmár. Hullaházba is direkt meleg van, h rögtön lehessen boncolni.

    Ennyi volt az első 5 percében a 2.ik részben.

    + Idegesítő dolgok:
    - Nulla karakterek.
    --Kiégett Zsaru, sötét múlttal. (tényleg mekkora LOL volt az első részbe mikor mutatták a srác régi akcióját. iloccsantják a terrorista agyát. Nem baj, eldől, már fekszik, de tegyük fel van egy idegrángása és megnyomja a gombot. Szuperzsarunk aki eddig poénkodott, már a fejlövésnél kapcsol h hopp felrobbantják a kölköt valamit kéne csinálni. Reakció: Egyszerűbb leszerelni a tizedmásodperc tört része alatt a kissrácról a bombát, és gondolom elhajíntani, mint a már gyakorlatilag halott terrorista kezéből kirúgni a távvezérlőt. Milyen kiképzése lehetett... Persze túl éli szuperzsarukánk 2 méterről akkora robbanást ami a gyereket cafatokra szedi és a fél erdőt kikéne h pusztítsa. Nesze meg van a sötét múlt... hát télleg sötét)
    --Amerikai Szenátor. Szeretem a feleségem, gyerekem, nem tudom miért történik mindez, én vagyok az áldozat. Őszintén 2 millió dollárt ajánl a nyomravezetőnek? Lazán kerik tőle ha akarják a 10szeresét. Az meg hagyján h olyan érzelmi skálát mutat mint más kettőt. Ugye van a "lőjjen le ha akar, de én kimegyek" (a kamerák elé) mondat, tökös csávó fíling meg van. De mire kiér, (két lépés) addigra megtört ember lesz, aki csak visszaakarja kapni a feleségét, és bármennyit fizet jóformán.
    A többi meg még szóra sem érdemes.

    Ráadásul olcsón hatásvadász effektekkel van telerakva, h legyen 42 perc a rész.

    Most komolyan. Ez hogy él meg majd 3-4 évadot? Vagy akár 1-et is? Vagy 5 részt? Egyszerűen nincs a történetbe annyi potenciál. Részemről cancel... Jah, és nem írom ki h Spoiler mert hátha elrettentek pár embert még...
  • LasDen #17
    még nincs, de már a 2. részhez is készül...
  • ballor
    #16
    felirat már van?
  • LasDen #15
    Nah 2. rész kivégezve... :D
    jó volt csak az a csaj (Marcy) idegesít de nagyon..... :D
    a fiú meg tud vmit....de még nagyon nem vágom a dolgokat...
    viszont az jó volt hogy a hírekben összegezték a dolgokat..
  • LasDen #14
    készül.....de nemtom mikorra lesz... :( :D
  • ballor
    #13
    köszi, pedig valahol olvastam, hogy hamarosan lesz
  • LasDen #12
    angol van csak...
  • ballor
    #11
    felirat van már?
  • LasDen #10
    pár napja megnéztem az első részt.....nekem bejött..nem a legjobb, de tetszik...megvárom még a Kidnappedet azért... :D
  • winnie
    #9
    az első rész szerintem

    de 45 perc smafu, mindenki döntse majd el, hogy mennyire jön be.
  • Kanál
    #8
    gondolom akkor houset sem nezel
  • dienesoft
    #7
    én is kíváncsi vagyok, a fokszosok nem adtak eddig rossz sorozatokat, várom a feliratot!bizony bizony a 24 és a PB a legállatabb sorozatok közé tartozik amcsiban , de én bizakodva várom , hogy milyen lesz ez a sori. Bár nálam eddig a 24-et semmi sem közelítette meg!
  • Sephi
    #6
    Nem halottam rola... a redezo es az iro muveit sem ismerem. Remelem jo lesz.