10
Render Video Összeállítás
  • CodeRed
    #10
    ULEAD VIDEO STUDIO 8-as vagy 9-es, mindkettő alkalmas erre, és nagyon klassz menüs DVD-ket lehet vele fabrikálni, nagyon tág teret engedve a kódolás, és egyéb nyalánkságok terén.
  • Szolnokboy
    #9
    megcsináltam az első összeállitást, sztem fasza lett, ha esetleg valakit érdekel rakok fel képeket belőle
  • Gladiator
    #8
    pedig encore nem nehéz, csak hirtelen bonyolultnak tűnik. ilyen alapdolgokat 5 perc alatt meg lehet csinálni.
  • Szolnokboy
    #7
    az encore dvd-t próbáltam de nem tudtam kezelni, az ulead-et megpróbálom, köszi :)
  • Hixer
    #6
    Hát szerintem konvertáláshoz a legjobb ingyenes progi a SUPER nevezetű
    Link
    Áztán feliratozni tudsz nagyon profin az Ulead DVD Workshop-al amivel többféle feliratot megadhatsz és gombokhoz is társíthatod őket, nagyon profi program DVD készítésre. Ajánlom még az Adobe dolgait, szóval Premiere, Encore ezek, de az Ulead dolgai nagyon profik csak nekem ugye zabálják a memóriát és néha nem indulnak mer olyan gép is kell hozzá...
  • Qwerty4
    #5
    Itt kérjed ugyanezt!!!!

    ez a topic is valószínű zárva lesz.
  • Szolnokboy
    #4
    ez sajna nem segit rajtam :P
  • Qwerty4
    #3
    én sem tudok segíteni, de én mégjobban sajnálom, mint dienesoft
  • dienesoft
    #2
    sajnálom, nem tudok segíteni
  • Szolnokboy
    #1
    Eltökélt szándékom, hogy készítek egy Render Video Összállítást DVDre, ehhez szeretnék segítséget kérni. Ami azt illeti, már meg is van az első lemez 14 videoval, Nero Vision Express-el csináltam menüvel mindennel együtt.
    A következőkben kérem a segítséget:

    - mov(quicktime)-dvd filmfájl(mpeg2) converter
    - hogyan tudom feliratozni ezeket, hogy a dvdn megjelenjen ?
    - milyen programmal próbálkozzak, ami nem annyira primitív mint a Nero ?
    - és persze adjatok tippeket, hogy melyik videokat használjam fel, és esetleg ha valakinek megvan a diablo,starcraft,warcraft3 cinematics lejátszható formátumban, és valahogy el tudná juttatni hozzám, azt nagyon megköszönném :)