27
  • Tjdj
    #27
    segítsetek léci
  • Tjdj
    #26
    Hello mindenki

    a Beer Tycon játékhoz

    magyarósítást és végigjátszást tud valaki adi?

    Üdv:Tjdj:)
  • bmffm856
    #25
    helló!
    látom másnak is volt gondja az installal (igaz vagy egy éve, de csak most akadtam rá a játékra), nekem is, konkrétan ez:

    nem tudom updatelni és nem vágom milyen unknown versionről beszél, ezt így egyben töltöttem le, a nem működő update benne volt a csomagban. ha valaki tud légyszi segítsen!
    köszi előre is.
  • noodlee007
    #24
    http://soft.d3d.org/beer/d3dx9_25.zip
    Probláma megoldva
  • noodlee007
    #23
    Hüm azhitem a d3d... diretX hiba de nem:(
    Ha valaki tud paszolni egy filet meköszöném
  • Slaci17
    #22
    Ja amúgy az e-mail cím: [email protected]
  • Slaci17
    #21
    Emberek! Hiányzik nekem is a d3dx9_25.dll fájl. Nagyon örülnék ha valaki elküldené nekem.
    Előre is köszi.
  • nesto
    #20
    szintén dx3x_25.dll hiba. feltelepítem a játékot, update aztán crack, és mégis... mit tegyek?
  • Huszita
    #19
    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogy lesz ehez a játékhoz magyarosítás?



    Előre is köszönöm a választ.
  • perselus005
    #18
    Másold át a dll-t a játék könyvtárába. és ha jól emlékszem, először update, aztán crack .
  • Neton
    #17
    Nekem el sem indul a játék. Valami olyat ír ki, hogy dx3d_25.dll nem található, telepítsem újra. Megtettem, akkor is ezt írja ki...
  • Enakem
    #16
    Hali

    én már elég sok időt elcsesztem vele, ezért itt van egy-két tanács(én így csináltam):
    -minden épületből érdemes csinálni
    -minden épületbe(ahova lehet) tegyetek pihenőt
    -a bottlingot és a rackingot érdemes a raktár közelébe tenni
    -a gyárba csak egy főzőedényt érdemes tenni(először)(én egy nagyot tettem)
    -a köv épületbe, ami az épületgyártásnál a 3. helyen van, amibe a kondícionáló és a fermenter gépeket lehet rakni, oda én 3-3 darabot raktam mind a kettőből(a géplista 3. helyén lévő izét, meg a pihenőszoba előttit használtam)
    -a raktárba én a rekeszekből és a hordókból csak egyet egyet raktam, de a targoncákból 3.(így elkerülhető többnyire az, h kárba menjen a drága nedű)
    -mikor létrehozol egy receptet, nyugodtan emeld meg az árát akár 10-zel (nálam a legdrágább amit csináltam, az 127-be került(ezt volt az ajánlott fogyasztói ára), azt vittem fel 140-re, és még így is vitték mint a cukrot)
    -marketing rovatnál én nat-ra raktam, rádión és újságban hírdettem

    most 1-2 szó a gyártásról:
    -mindenhova vegyetek embert(a sörfőzőbe, és a fermenter épületbe közösek az emberek, oda érdemes min 2 felvenni)
    -ha az emberekhez tesztek pipát, akkor azok munkaidőben vannak(érdemes odafigyelni a moráljukra, te sem dolgozol jól ha rossz a kedved! vagy nem? a targoncások végig lehetnek munkaidőben, a moráljuk nem romlik
    -a depóhoz a raktárban tudsz felvenni embereket
    -amikor elkezded a kenyeret gyártani, akkor érdemes odafigyelni, hogy maradjon minden napra elegendő zseton( az első napot még végig gyártottam, de mikor már lecsökkent 10000 alá a pénz, érdemes szüneteltetni a gyártást, amíg nem profitálsz
    - sokan kérdezték, hogyan lehet kiszállíttatni az árut. ha a marketing rovatban látod, h van rendelés, akkor ha az adott kiszerelésben, amiben a vendég rendel, gyártottál már, akkor az automatikusan ki fog menni
    -ja a depoban érdemes elhelyezni mind a két gépet.


    ennyit tudtam segíteni, remélem már boldogul mindenki

    Sörre fel
    ***ja van 1-2 hiba a játékban, ne lepődjetek meg. nekem most okozott agyvérzést. eladtam szinte az összes árumat, de csak a palackozott termékeket számolta el. így kb 3 nap alatt(játékidőben) 50000-rel károsított meg****

    tehát csak erős idegzetűeknek ajánlom

    Enakem
  • gumirocker
    #15
    gamespot-on ezt találtam

    Make sure you built a bottling plant and that you have employees. You must:
    Create recipe.
    Brew beer. (RT CLICK ON VATS)
    Ferment beer.
    Condition beer.
    Have a warehouse with forklifts, bottle & cask racks in it. ESSENTIAL!
    Employees in Warehouse.
    Cask racking facility, with cask racks in it.
    Add employees.
    Bottling facility, with bottle racks in it.
    Add employees.
    Build Loading ramps at your Transport building.
  • gumirocker
    #14
    hello. én is ott akadtam el, hogy nem tudtam teherautóra rakni... minden megvan! a targoncásom is viszi a mittoménmilyen házba, ahol leteszi a berakodó szarra. Azt meg megint csak nem értem, hogy raktárra miért nem kerül semmi... Valahol külföldi oldalon olvastam (lehet, hogy rosszul), hogy a palackozóépületekbe kéne hordót, meg üveget tenni. De nem tudok, mert nem lehet olyat venni. Érthetetlen...
  • Cash23
    #13
    Ki kell választani a receptet a fözésnél amit ösze álitotál, embert pedig az épületeknél tudsz felveni remélen sikerrel jársz.
  • Viki 1977
    #12
    Én már a gyártást sem tudom elkezdeni.... Recept ok, de talán a sörfőző (vagy az "üst???") hiányzik. Meg alkalmazottam sincs...
  • Cash23
    #11
    a játék jó csak nem sikerül a sört a teherautokra teni igy nem lesz bevételem és ha elfogy a pénz vége a menetnek :( ha valaki tudja hogy kell az írja már meg kösz
  • Edward2
    #10
    senki sem tolja?? :S
    kellenének tapasztalatok másoktol is..
  • Serpa
    #9
    lehet töteni
  • Crazy Mate
    #8
    Mikor jelenik meg?
  • szurka
    #7
    hát ez olyan ronda, mint anno a Prison Tycoon volt, de a témaválasztás jó
  • Goth
    #6
    minden normális magyar felnőtt megiszik naponta egy üveggel o.O
  • Cassell
    #5
    "minden másnap megiszik egy szabványos félliterest" az elég gyenge teljesítmény amúgy lehet sörben előttünk járnak de összpiálásban -tehát bor, pálesz - tuti sehol sincsenek hozzánk képest - hozzáteszem sajnos.
  • Szeszmester
    #4
    Ezt tuti megveszem és lefordítjuk
  • Indigo
    #3
    Ha jól tudom kb. 70 liter körül van :)
  • Rocko
    #2
    azért kiváncsi lennék a magyar átlagra is:D
  • gyuri12
    #1
    a játék biztos jó lesz!:D; akik elmúltak 18 évesek azok menjenek azt vedeljenek!:D le kell pipálni a Németeket!:D