17
Halálos veszedelmek túlélői visszaemlékeznek arra, mit tapasztaltak az emberi képességek határain, és beszámolnak a pillanatról, amelynek köszönhetően életben maradtak.
  • Arnoux
    #17
    Nézi valaki ezt a sorozatot? Hajnali 2kor kezdődik a discoveryn. Azért vagyok itt mert várom, hogy végre nézhessem csak mindig bealszok rajta:S Nem tudjátok honnan lehetne letölteni magyarul vagy legalább egy angol feliratot szerezni? Kerestem már sok helyen:S
  • Dragooon #16
    lehetnének új részek már ^.^
    nem tudja valaki, hogy lesznek-e vagy sem?
  • Fido4life
    #15
    -.-
  • Dragooon #14
    nem lehet valahol letölteni a részeket? már nem igazán látom őket a tv-ben, pedig jóak
  • Qwerty4
    #13
    Én még 1 részt sem láttam tehát nincs amivel szimpatizáljak.
  • Axel256
    #12
    Az mi?
    Soha nem hallottam róla
    Hol lehet megnézni?
    Nem is érdekel annyira :D:D:D:D
    LOOOOL
  • MeOw
    #11
    Múltkor dúrva volt. Volt 2csávó akik hegymászók voltak, 3lavína kapta előket, beleestek egy nagy szakadékba, az egyik nem tudott járni, és a másik húzta ki foggal a szakadékból. Aztán a másik csávó egy nap 17órát lapátolta a havat ,és közben húzta a társát. csoda hogy túlélték. kik őket akarták megmenteni azok is ezuhantak.
  • Derapo
    #10
    Émmég nem láttam de a haverom pont a sivatagos manust mesélte el.Most má tom mikor megy majd mosmmá nézem. :)
  • sweech
    #9
    nekem is tetszik a sorozat, eddig tán 4 részt láttam
  • mod
    #8
    Én azt a csávót néztem meg, aki lezuhant a sivatagba a repcsijével, és milyen kínszenvedés volt neki levenni a cipőjét, meg szomjas volt, stb... Azt nagyon jól megcsinálták!
  • gordon 24
    #7
    Jó sorozat én is szoktam nézni.
  • Dragooon #6
    ok, szerintem érdemes, mivel (számomra) rengeteg elképesztő dolog van benne, addig is tessék egy kis ízelítő
  • antijuve
    #5
    mégse,mert nincs beprogramozva a Discovery nálam,de egyszer majd belenézek
  • antijuve
    #4
    no várj,belenézek
  • Dragooon #3
    discovery-n szokott lenni hétköznaponként este, azt hiszem 22:00 órától.. most is megy egy rész
  • antijuve
    #2
    tényleg csoda,hogy még élsz
    Azt hun láttad ezt a sorozatot?
  • Dragooon #1
    Egy ideje nézem ezt az általam nagyon szeretett sorozatot, de sajnos még nem láttam az összes részt.
    Van még itt olyan ember, aki szimpatizál ezzel a műsorral?