36
Fejhallgatók
  • Pheel
    #36
    #2
  • Bocy
    #35
    Philips
    mér nem hozza ki a képet
  • Bocy
    #34

    ezt 1 féle éve vettem nagyon jó
    csak az az 1 kis baj van vele hogy
    belóg a mikrofon ellazult
    de ha a nyakadba veszed ez a kis hiba is kiküszöbölődik
    és nyakba nagyon kényelmes:)
    nem kell neki elem csak a hátsó két baszusának de annak nagyon
    de pl amikovan bene elem és fülhalgatón van és megy a 2 basszus akkor annyiara tudom a játékot élvezi :)
  • Bocy
    #33

    Nekem ilyenem van
    ha nem lenne jó a kép
    PHILIPS
    már megvan 1 éve és csak az a baja hogy lecsúszik a mikrofonja:)
    de ha a nyakamban van akkor az se baj (meg amugy se)
    nagyon kényelmes és sho sincs vele baj
    csak zabálja az elemet a hátsó két basszus!
    de amugy nem kelll neki elem csak a hátsó 2 basszusnak

    igaz most a saját szvam szegem meg mindig is azt mondtam
    Webcamba a Logitech a legjobb
    de most találtam 1 elég jót 12990 FT ért

    PHILIPS 2
    2 hete vettem és semmi akadás semmi sgattotság és jól is néz ki!
  • Sadist
    #32
    Ezek kb. 20 perc után nagyon kényelmetlenek, szétnyomják az ember fülét. Az a jó, amelyik teljesen körbeveszi a fülkagylódat és nem rá, hanem köré a koponyádra támaszkodik.
  • Sadist
    #31
    Vagy hogy játékcélra használatos fejhallgatók. És akkor jöhetne 5.1-es, mikrofonos, vibrálós villogós futófényes, stb.
  • ingy3nfr3g
    #30
    már boccs de ez naggyon gagyi
    -kicsi
    -kényelmesnek sem mondanám és ronda

    ahogy észrevettem tele a piac ijenekkel ez max egy 8 éves gyerek fejéra kényelmes én kb 1 hónapig járkáltam mire találtam egy értelmest mert mindenhol az ilyeneket soznák az emberre
  • NiGG3R
    #29
    Csá mindenkinek

    Vettem 1 logitech wirless fejhalgatót mp3 hoz
    Tök jól ment meg semmi zavar és reggel be akarom kapcsolni azt a vevöegység 1 pillanatra kéken világit és utána csak pirossan világit a fejhallgató meg kéken villog erröl azt irták hogy azt jelzi hogy nincs kapcsolat ez oké de arról semmi nincs irva hogy mér világit 5 percen keresztül a szar vevöegység azt lekapcsol. Nem reagál semmire.
    Kérek valakit segitsen pl linkel vagy akármivel mert eléggé aggaszt hogy 2 odik nap már nem megy valami miatt a 25 rugos fejhallgató

    Elöre is kössz!
  • Sir Quno Jedi
    #28
  • Sir Quno Jedi
    #27
    Ja, de akkor a címbe kéne tenni, hogy mikrofonos fejhallgatók!

    Amúgy én is mostanság szereztem be egyet. Manhattan és ezüst.
  • ingy3nfr3g
    #26
    szerintem teljesen jó ez a topik mivel a zene fejhalgatók nem pc-s hazsnálatra vannak szal ide szerintem a mikrofonos fejhalgatók jöhetnek és akkor a modik sem szólhatnak semmit
  • miilann
    #25
    kösz az értelmes hszt,amugy nem tom mire vagy ien kemény és igenis megnéztem csak nem a zene topikban hanem a hardware topikban de np
    de mint látod a modik nem törölték szal stfu
  • ingy3nfr3g
    #24
    én csakugy megvettem mert bejött a sok minden amit tudott meg mondom 20 k ért szart nem kapni :P de ahogy nézegetema teszteket mindenhol áradoznak róla....
    amugy zalman olcsóbb,nincs rezgője,nem olyan jól szól(nagybátyámnál volt alkalmam kipróbálni),és a miki nagyon rossz hiány rajta. (amugy medusa is összecsukható a saját kis kibélelt dobozába be is fér :P

    amugy googlebe a :
    medusa gamer összefüggést irja be akit érdekel
  • Sadist
    #23
    Árához képest azt mondják igen. Vagy ott van még a Zalman 5.1-es fülese, picivel talán drágább, nincs hozzá miki, meg összehajtható.
  • EmThor
    #22
    ez az amelyik rezeg nem? :)

    medusa télleg ilyen jó??
  • Dying Soul
    #21
    dehogy kerested, nagyonszarkamu. bye.
  • NiGG3R
    #20
    lol
  • Met
    #19
    azért kérdezem mert nekem ez volt, igaz nem Logitech cucc
    ment szépen aztán egyszer csak kikapcsolt és a leírásban találtam, hogy fel kell tekerni a hangerőt
  • NiGG3R
    #18
    nem mert megy a hang rendesen de megnézem azért kössz
  • Met
    #17
    azt nem írják, hogy x hangerőnél többön kell, hogy szóljon mert különben nem érzékeli a jelet és lekapcsol?
  • NiGG3R
    #16
    Csá mindenkinek

    Vettem 1 logitech wirless fejhalgatót mp3 hoz
    Tök jól ment meg semmi zavar és reggel be akarom kapcsolni azt a vevöegység 1 pillanatra kéken világit és utána csak pirossan világit a fejhallgató meg kéken villog erröl azt irták hogy azt jelzi hogy nincs kapcsolat ez oké de arról semmi nincs irva hogy mér világit 5 percen keresztül a szar vevöegység azt lekapcsol. Nem reagál semmire.
    Kérek valakit segitsen pl linkel vagy akármivel mert eléggé aggaszt hogy 2 odik nap már nem megy valami miatt a 25 rugos fejhallgató

    Elöre is kössz!
  • ingy3nfr3g
    #15
    miért is? :D
    nem egy gagyi kivitelezés, olyana csatija mint a hifiknek a digitális csatija, és aranybevonatú. leesni nemfog mert eléggé megkell húzni hogy lejöjjön :P
    sok haszna sincs csak monjuk ha zavar és nemkell akkor leveheted róla
  • NiGG3R
    #14
    valaki tudja hogy a logitech wirless fejhallgatónak a vevöegysége pirosan világit és a fejhallgató meg 3* villog kis szünet azt vége mit kell csinálni mert nem megy
    pls valaki segitsen
  • miilann
    #13
    én a leszedhető mikrofont negativumként élem meg...
  • ingy3nfr3g
    #12
    Én most vettem egy fejest:
    SpeedLink MEDUSA 5.1 gamer programing vagy mi....
    -5.1-es tökéletes hangzás
    -bassremegtetés (de nemaza xar ami csak remeg hanem olyan málynyomó szerü hatása van.
    -leszedhető mikrofon
    -naggyon jól fejreillezskedik
    -van hozzá lanaparty táska benne mindennek hellyel (összes létező átálakitó jár hozzá)

    eggyetlen rossz pontja van:
    20000 HUFBA fáj
  • dienesoft
    #11
    hopp, volt véletlen egy enter :) Na szal:

    nagyon zúzosan szól, zenénél, játéknál. nagyon kényelmes, nem a fejed búbján megy át a fejhallgató, hanem hátul a tarkódnál. Tiszta Comfort. Képet gugliba találsz. Én azt ajánlom, 3500 lóvéért kapsz médijába. És akkor még 2 message és topikzárás :D
  • dienesoft
    #10
    Ügyes! :D Ha már itt tartunk, én a P*nasonic RP-HG11-et ajánlom. XBS-rendszerrel működik (
  • miilann
    #9
    [mentegetőzik]
  • Gladiator
    #8
  • miilann
    #7
    nade hoppá az a zene fórumba van és nekem nem zenére kell hanem játékra .p
  • miilann
    #6
    nabazmg jön megin a böntetőpont pedig teleg kerestem faKKom akko sry modik
  • Bocy
    #5
    nekem Philips Gaming Headphonem van
    és nagyon jó! nekem tetszik
  • hunbasser
    #4
    egyszerre linkeltük -.-
  • hunbasser
    #3
    de van :P
  • Met
    #2
    ez?
  • miilann
    #1
    na
    mikrofonos fejhallgatót keresek(nem 5.1,nem vezetéknéküli) jáccásra kell
    plz ajánljatok márkákat

    iylen téma nincs,kösz