26
  • Prince of Máté
    #26
    én megvettem de DVD-n de kurvára szélesvásznú a képs ajnos:S
  • NeverI
    #25
    Jézusom!
    Hallod... most komolyan.. Te néztél már filmeket? pölö a Lord of the Rings 3? Minas Tirith-i csata az elején a rengeteg embőr meg lovas, meg monszta... szted azok beöltözött emberek voltak?... vagy mi? vagy nézd meg mikor Barad-Dur összeomlik, azt szted hánymásodperces jelenet és szted mennyi ideig csinálták? (a renderről nem beszélek mert azt renderfarmokon csinálják...) ennyit a te kis számításodról... ezekhez képest ennek a filmnek a grafikája télleg nincs a toppon... az más kérdés, hoyg egy mesés filmhez minek kéne olyan graf.. sztem ehez a filmhez ez is tökéletesen meg felel...
    ennyire nemlehet vlaki láma..
  • kamasz
    #24
    Ki a f*szom írta ezt a cikket? Jézusom!

    "Grafikai szinten sajnos hihetetlen módon elmaradott a Rém rom, legalábbis ami a karaktereket illeti. Talán már 2000-ben sem volt menő ilyen modelleket készíteni."

    Hallod.. most komolyan.. Te foglalkoztálmár életedben 3d-vel? Kb egy realisztikus modell 10 mp es mozgásának kirendelése egy otthoni gépen 2 nap... Nemláttam a filmet de mondjuk legyen egy jelenetben 3 karakter, 2 ház, az utca fele+egy autó... Persze ez megy kb 5 másodpercig, és lehet utánna ezek az objektumok nem is tünnek fel többet a karaktereken kívül.. kb 5-6 nap modellezés 5 mp-es jelenetért... Istenem... Sztem az egész kritikus gang-et lecserélhetné az sg.. Ennyire nemlehet vlaki láma..
  • imagin friend
    #23
    zalamegyében miért nem átszák? szombathelyen is csak augusztus végén kezdik vetítenipedig én megnézem akkor is és nem tévébe hanem moziba
  • winnie
    #22
    baromi aranyos film.
  • JerryT
    #21
    Eleinte meg sem akartam nézni ezt az alkotást. De hála az égnek, hogy bevitt engem a sors a terembe és így láttam az év egyig pozitív meglepetését részemről. Cseppet sem meglepő a 12-es "karika" a plakátján!!! Már a kezdés is sejteti, hogy nem egy Hófehérkével van dolgunk! Én szülői felügyelettel sem engedném be a gyerekeket a terembe. Bár akkor nem tudom, hogy kinek készült CGI teknikával.:P Mindnesettre a Polár Expressz-hez képest sokat fejlődött. A karakterek még mindig nem mozognak valami valósághűen, de a többire egy szavunk sem lehet.
  • neevous
    #20
    bárki bármit mond, én megnézem:D
  • 00000000000000
    #19
    HA valaki látta a filmet írjon már hogy mijen volt. Kösszcsáá
  • Coni
    #18
    Nem a garfika a lényeg, és nem az efektek! A könyvek sem tűntek el a polcról, mert feltalálták a mozit, vagy a képeskönyvet! A lényeg, hogy a történet emberszerű legyen, és meragadják az érzelmeinket, és a képzeletünket! Mostanában nem tudok olan jót játszani a játékokkal, mint amikor még csak CGA monitor volt... Mert helyettesítik a fantáziám, és emiatt üresek! Ha valami tree, akkor annál jobb!
  • Lazarus
    #17
    Hát ez valami nagyontré! :(
  • donatus13
    #16
    ja meg amin nagyot nevettem az egy régi beszolása steven spielbergnek hogy akkora szar a harry potter hogy sohasem dobná vászonra azt a filmet de nem igazán értem miröl beszél mert szerintem ennek a filmnek nem lessz fele akkora sikere mint annak de valoszinü elöbb ülnék le harry potter nézni mint ezt a hülyeséget.De lehet ilyen animácios filmet se csinálnék az ö helyében mert mostanába akadnak ennél jobbak is.
  • donatus13
    #15
    igen sok játéknál is tapasztaltam hogy néha elég elvakultan irják meg a cikküket az itteni kritikusok mert pl mulkor mait mindenki várt játékot meg minden
    ök azt mondták grafika minden szar közbe kiderül hogy évjátéka is lehet.Szoval azért van még nekik is mit tanulniuk.
  • Picivizipaci
    #14
    Láttam moziban (A scanner darkly)qva jó remélem otthon is játszák majd!
  • kow83
    #13
    De ha nézem, nem érdekel, hogy Bruce Willis hangja volt az eredeti.
    Cat: az oké, imdb-n szét kell nézni of course :)
  • Morden23
    #12
    Mert ők is a filmhez tartoznak, és "megtiszteled" annyival, hogy tudomásul veszed.
  • Cat #11
    mert én pl. angolul fogom megnézni.
  • kow83
    #10
    Animációs filmek magyar verziójánál mi értelme van kiírni, hogy ki az amerikai hangja???
  • Morden23
    #9
    Aki számít? :D
    Nem ebben az iparágban dolgozom.

    Ha itthon nem fogják bemutatni, akkor marad a letöltés. Nem túl sok ilyen jellegű oldalon "szereplek", de eddig nem láttam sehol. Más kérdés, hogy ilyen kamerás felvételt akkor sem vagyok hajlandó megnézni, ha utánam dobják. Nem cseszem el a saját élményemet. Ha tudsz mondani egy tippet, hogy mégis hogy nézhetem meg (persze, hogy "számítsak"), akkor erősen igénybe fogom venni a lehetőséget :D
  • herrherry
    #8
    Kritikusok...
  • blakshep
    #7
    index szerint meg jól néz ki de szörnyű a sztorija
  • blakshep
    #6
    már jópár hete letölthető hivatalosan az első 24 perce
  • vg
    #5
    "csúnyácska CG-mesét"

    A cikkiró egy vak, mennyen kecskét legeltetni, vagy mondjon le!!!!! Erre a filmre azt mondani, hogy csúnya, mert nem lobog a szereplők haja már egy kicsit perverz dolog!
  • winnie
    #4
    miért várod?:) aki számít az már látta. idehaza meg úgysem lesz moziban:)
  • gyuri12
    #3
    amikor én a moziban láttam a reklámját,mindig azthittem,hogy egy gyerekeknek való rajzfilm...
  • Morden23
    #2
    Azt nem értem, hogy ha már animációs film, meg minden, akkor miért nincsen egyetlen hír sem az "A scanner darkly"-ról? Ebben az évben konkrétan az általam legjobban várt film :D
  • craesh
    #1
    Rém Fos