16
  • Petys
    #16
    Nekem már a tököm is kivan a tüzijátékkal, de drága édesanyám annyira szereti persze csak a TV-ben, mert a fene fog felmenni Pestre nyomorogni...
    Na szal a tüzijátékban nem látok évente semmi újat, kivéve a felgyulladt hajók és fák száma között...
    Jah meg az áruk, ha jól tudom ez a 2006-os 208 millióba került, amikor egyre nő az államadósság, de ez már politika oda meg nem akarok tévedni.
    Sztem rendezhetnének csak 5-10 évente tüzijátékot, hogy az újabb generáció is láthassa...
  • birge
    #15
    Passz. Én is az életemért futottam, de amikor hazaértem a HírTVt kapcsoltam be, ott egész korrekten elmondták, mi merre hány lépés. Igaz, a tüzijátékot nem mutogatták, de azt meg úgyis láttam:D
  • Police88
    #14
    Én nem néztem semmit mert futottam az életemért a viharban :S
  • rohamkukac83
    #13
    dehogynem, hustler tv
  • Tercsd #12
    Na ez lényegre törő volt...

    szerintem nincs legjobb csatorna
  • Tinman #11


    Ill. az országgal semmi gond nincs... az szép lenne...
  • portable
    #10
    tv2...
    nagyon rossz
    csak ott a joey vagy hogy írják
  • atothhu
    #9
    Magyarország jobb?
  • Drawain
    #8
    TV2 jobb? :)
  • vg
    #7
    RTL rulez mi?! Neked a buzik sztárolása, a botcsinálta senkiházi bünüző VV sztárok, a tejesen buta, kábitószerező, részegen karambolozó műsorvezetők, a baloldali hiradások, a monika show, meg balázs show rulezek mi? Gondolkozzál már el egy kicsit!

    Amúgy aki tegnap látta/hallota azt a három barom műsorvezetőt, hogy miket mondtak, és nem csapta pirosra a homlokát a sok hülyeségtől amiket mondtak, az megérdemli az RTL-t!
  • Minstrel
    #6
    a 7 törpe élőben? :P
  • Szefmester
    #5
    élőben volt a legjobb :P
  • kuci06
    #4
    Jah, az a Karate-kutya mekkora gáz volt már...
    Nameg az a "A méret a lényeg" meg a "7 törpe"
  • Tibmanus
    #3
    hajrá német filmek...
    az m1 meg nemtudom miért adta fel elsőként nála volt a legjobb a képminőség... az rtl-től meg gyakran elkapcsoltam miután közölte tiszteletes bácsi hogy "ez az egy kameránk maradt"... az az egy kamera meg a lánchidat mutogatta és össze vissza dülöngélt.. hát köszi szépen :-) de végülis "kényetelen" voltam őket nézni
  • chokeerigo
    #2
    Jaj, többet mutatták Gundelt, mint a tűzijátékot, meg amúgy is a Gundel...
    RTL rullz :D
  • quantum
    #1
    En mar mikor meghallottam a kezilabdakapus - allazalku - mindentencsinalok csavot rogton rtlklubra kapcsoltam, ergo nem vettem eszre semmit az egeszbol. Ami meg a TV2-t illeti. Minden nap nemet film. Gondolom olcsobbak mint az USA, a minoseguk viszont...lasd Uwe baratunk.
    RTL rulez ;-)