869
Az augusztus 20-dikai tűzíjátéknak halálos balesete is lett

A POLITIZÁLÓ EMBEREKET BANNOLJUK!
  • 0Fritz0
    #123
    hír tv
  • LasDen #124
    Mint arról korábban a hvg.hu is beszámolt, a Zsófia hercegnő hajó és egy kisebb vízi jármű ütközött, s ennek következtében öt ember a vízbe esett. Négy személyt kimentettek, egyet viszont este tíz óra körül még nem találtak meg

    basszus....
  • OrioN the S
    #125
    Nővérem kezéba meghalt már pár gyrekl mert ápolónő....de ez neki is sok volt...
  • j4n3k
    #126
    Én még 10éve láttam egy gyereket arra egy nagy tuskó borult rá, amit pótkocsiról dobtak le, és pont a gyerekre...
  • Taranov
    #127
    Az a szerencsénk, hogy terrortámadás nem fenyeget, ennél nagyobb vihar meg ritkán van Magyarországon. Ez egy sima nyári vihar volt, minden évben van pár. Az sem ritka, hogy rádől valakire egy fa. Talán itt inkább az volt a meglepő, hogy ekkora tömörülés mellett történt a dolog.
  • VRSDM
    #128
    lesz még ennek visszhangja az egyszer biztos
  • Hmuda
    #129
    Azért hoztam fel az eégsz leállítást, mert ha nem lövik ki az összes rakétát, akkor azokat később fel lehetett volna használni, ezzel meg pénzt spóroltak volna más ünnepekkor, ami pénzt meg fel lehetett volna használni a takarításhoz (mert mint hallom bőven van mit takarítani sajnos). Bár valószínű, hogy a fáradság beszél belőlem. :-/
  • Krinyo
    #130
    Én lenn voltam a rakparton, de olyan negyed-fél 9 körül elkezdtem a deák felé sétálni, mert láttam hogy itt csunya vihar lesz. Hát mit mondjak, jól tettem
  • Dragooon #131
    m1-en 5 perc múlva elvileg lesz egy híradó
  • LasDen #132

    Az Országos Meteorológiai Szolgálat ügyeletese elmondta, hogy a várható viharról csak a Budapesti Rendőr-főkapitányság kért tájékoztatást, a budapesti tűzijáték szervezői nem.

    ez hiba....
  • mod
    #133
  • j4n3k
    #134
    Azt mondják pont a tömegben miközben tüzijátékoztak
  • VRSDM
    #135
    tömörülés - Palik barátunk mondta az AIRRACE-alatt hogy 1780000 ember van kintt és gondolom a tüzijátékra még csak gyültek
  • Bocy
    #136
    hu ey tok szornzu
    syerencse hogy nem mentem ki
  • j4n3k
    #137
    Belőlem valamiért nem vált ki érzelmet ha valaki meghal :S az élet szenvedés.
  • Dexantreal
    #138
    Igen,scak itt az esernyő vajmi kevés védelmet nyújtott
  • VRSDM
    #139
    m1-en még motogp megy
  • jbal
    #140
    hát ez szörnyű.én Miskolci vagyok és egész nap ki se mozdultam.iylet.ez kész.hírtv-n megy a műsor
  • mod
    #141
    Nemmondod, hogy nincs rád hatással...
  • Cat #142
    elázott rakétákat biztos nem lehet felhasználni.
  • _Atti_
    #143
    viharban (természetesen) sose állj fa alá..
  • Bocy
    #144
    AYE HANZAN HALTAK MEG?
  • j4n3k
    #145
    Nincs. láttam már embert akit elütött egy vonat, még hányingerem sem volt, sőt másnap nem is emlékeztem már rá.
  • Dragooon #146
    csak vége lesz egyszer :S
  • VRSDM
    #147
    juteszembe tény hogy ennek közevan a klímaváltozáshoz, itt Fóton volt egy vihar 2-3 hete (mikor budán az a nagy árvíz) éppenséggel se dunakeszin-vác-veresegyház-göd sehol csa felettünk 7-8cm-es jéggolyók... kocsink szépen horpadás, sufni polikarbonát teteje beszakadt, virágoknak szija...
  • Bocy
    #148
    azert haynan haltak meg?
  • mod
    #149
    Na, ilyet se láttam még. :o))
  • Hmuda
    #150
    Egy valami biztos, nem lesz semmi baja senkinek ha a feje fölött robban a rakéta (voltam már tüzijátékon, ahhol a nézőtér körül voltak felállítva a rakéták és pont fölénk lőtték ki őket, csak néha leesett egy-két apró megpörkölődött papírcsődarab). Az már komolyabb ha a rakéták a levegőben besülnek és úgy esnek vissza (még szerencse, hogy eddig nem érkezett hír, hogy ilyesmi történt volna).
  • j4n3k
    #151
    Nyomd meg az alt+shiftet és nem fog y helyett z-t írni .)
  • Dexantreal
    #152
    Igen. Nekem van egy filozófiám, mégpedig:

    Az élet szar. A te életed szar, csak kérdés, hogy mit hogyan teszel, mer tetteidtől függ, hogy nyakig leszel-e a szarba, vagy csak bokáig. De soha nem kerülsz ki belőle és az egész világ úgyahogy van szar. Csak csökkenteni tudod a szar mértékét, eltűntetni nem, hacsak ki nem huny benned a fény...


    Nekem ez a filozofiám. Legalábbis valami ilyesmi.


    Ja de én azért sajnálom a halottakat.
  • Krinyo
    #153
    te már csak tudod, hisz annyit megéltél már...
  • JediMaster
    #154
    Hát vazz, én is átéltem, lent voltunk nemrég keveredtem haza, olyan vagyok mint akit bedobtak a medencébe ruhástúl. Elképesztő élmény volt, mint egy Hollywoody katasztrófafilm forgatásán lettünk volna, a Hyatt szállodánél voltunk, megtelt a mélygarázs bejárata emberekkel, a szálloda belseje is. Kapukat nyitogattak a lakok a kis utcában mögötte, hogy az emberek bemenjenek. Mi meg egy utánfutó mögött találtunk fedezéket és kapaszkodtunk egy órias esernyőbe (Eskimós-ba) :).
    Közben sikoltoztak az emberek és jajveszékeltek a gyerekek. Igazi pánik volt.
    Azt gondoltam amikor bemondták, hogy lesz extra meglepi, de erre, nem számoltam.
    Tesom otthon volt (Deák térnél lakom) és az ablakból állva felvette kamerával a pusztítást, amikor visszanéztem megdöbbentem, mint amikor egy trópusi vihart mutatnak a tv-be amerikába. A király és az anker sarkán szabályszerűen elhajlott a tábla, elképesztő látvány, de itt van két kép amit "menekülés" közben készítettem.
  • Krinyo
    #155
    megkell hogy mondjam a filozófiád szar. bocs :D
  • Hmuda
    #156
    Eddig a legnagyobb hihető szám amit hallottam az 6 volt. :-(
  • VRSDM
    #157
    nemtudni még 3-4-5-6 rol rebesgetnek...

    hmuda - ez igaz, Fóton 19én van tüzimóka, a CORA hypermakret állja, és ottvannak a csövek 10m-es kordon és lövik is, még 1utcával arréb is van pernye... /vége a motogp-nek JÖN AZ M1EN A HIRADÓ
  • j4n3k
    #158
    Én a haláltól sem félek :c nem édekel mi veszélyes, csinálom, ha meghalok akkor meghalok. oszt akkor mi van? egy emberrel kevesebb.
  • Bandee1987
    #159
    ja, mindjárt hiradó m1-en
  • Dexantreal
    #160
    Np...szerintem változtatni fogok késöbb rajta, csak az én életem se épp vmi fényes, ezért lett ilyen a filozófiám is...sry. De minden mozgásban van, változhat, szal ez is fog még, az biztos.
  • Bandee1987
    #161
    most
  • mod
    #162
    Hát ez neméppen így van... :-|