9
Szemet szemért - Do the Right Thing
  • Dexantreal
    #9
    Ja és a #8-dik hsz neked is szól.
  • Dexantreal
    #8
    Utólag jegyezném meg, hogy totál nem értem az értelmetlen pötyögésben megnyilvánuló hsz-d, hiszen, ha nem nézted, hát nem nézted. Viszont, akkor ne is nyilváníts ilyen ostoba véleményt, mint ez, lévén úgyse tudod milyen volt a film. Sanyix például látta és nem azt mondta, hogy pontpontpont, hanem, hogy jó, de így film megnézése nélkül ne ítélj.
    Csak ennyit akartam így utólag.
  • antijuve
    #7
    hát csak annyit:pfffffffff
  • Tarajos Sül
    #6
    ilyen sorozat van a Zone Reality-n is,éééés magyar tök zsííír
  • Sanyix
    #5
    Én is néztem, yo volt, csak úgy véletlenül kapcsoltam oda.
  • Atkamon
    #4
    ...
  • Gabesz amd64
    #3
    fogat fogért
  • zoolee
    #2
  • Dexantreal
    #1
    Tegnap láttam a viasat 3-n. Na, a vélemény a filmről, hogy nagyon jó, ugyanakkor szerintem kissé eléggé kaotikus összevisszaságú film. Bár ez lehet csak azért van, mert közepénél ültem le a tv elé. De akkoris nekem valamiért...ilyen összevissza....minenki ment a maga feje után, mindenkit megmutattak, nem egyenesen haladt a cselekmény, hanem kavargott meg minden...és...na jó, hagyjuk mer bele zavarodok. De ajánlani tudom midennkinek.


    amerikai vígjáték, 120 perc, 1989
    18 éven aluliak számára nem ajánlott

    rendező: Spike Lee
    író: Spike Lee
    operatőr: Ernest R. Dickerson
    zene: David Hinds
    producer: Spike Lee
    vágó: Barry Alexander Brown

    szereplő(k):
    Danny Aiello (Sal)
    Ossie Davis (Da Mayor)
    Spike Lee (Mookie)
    Richard Edson (Vito)
    John Turturro (Pino)

    A brooklyn-i Bed-Stuy körzetben az év legmelegebb napján egyre nagyobb a feszültség a két helyi üzlet, a koreai élelmiszerbolt és Sal Pizzeriája között. Mookie, Sal pizzafutárja mindig a figyelem középpontjában van...