6
  • Pemp
    #6
    Tök 1et értek veled
  • Adam II
    #5
    Miamiban a néger patológusnő ahogy simogatja meg beszél a halottakhoz az valami röhej.
  • magyarvok
    #4
    Az alap helyszínelők felülmúlhatatlan sorozet.
    A Miami nekem nagyon bejön. (persze nem ér az alap nyomáb)
    Viszont a New York-i borzalmas ;(
  • Bucser
    #3
    Igazából én a Michael Hayes óta kedvelem David caruso-t mint színészt. DE a miamiban, hogy mindig ő old meg mindent és tlejesen személyes indokok vonalán megy tovább számomra totál lefogadhatatlan... Grissom miérteket és hogyanokat kereső tudós hozzáállása sokkal jobban tetszik... NEm egy egyszemélyes csapat hanem valóban team munka folyik.. még ha néhol kicsit sablonos is. Meg a karakterek sokkal jobbak a Vegasban mint a Miamiban vagy éppen a new yorkban... a CSI: NY már annyira nem is érdekelt...
  • Chrystopher
    #2
    Igen. Sajna az NY és Miami részekben vannak a fizikát meghazuttoló, és iszonyú valótlan dolgok.. :(
  • ProGabe #1
    csak az a gond hogy számomra a ny-i és főleg a miami szinte nézhetetlen az "alaphoz" képest amit viszont imádok,lehet kéne adnom nekik még1 esélyt mert mindkettőből csak 1-2 részt láttam és lehet most már "beértek",de azok a részek CSI/2 voltak,tele "nagyítsuk ki a 200x200-s tájképet annyira,hogy lássuk mi van a csaj fülbevalójára írva" dolgokkal