1092
Esztergom Connection
  • Cat 02 #892
    http://videotar.mtv.hu/Videok/2009/05/24/17/A_nagy_versmondas__Babits_Mihaly_Esti_kerdes.aspx

    faxé kell nagytotálban mutatni a fejem :D
  • Pipör
    #891
    ugye?:D
  • immovable
    #890
    Pörög a topik.
  • Pipör
    #889
    :))
    nm.
  • Cat 02 #888
    Nah, ott volt 1 gigás, dánke.


    887: hi :D
  • immovable
    #887
    Szasztok. :)
  • Pipör
    #886
    Nasa Tel Bástyával szemben, a busz megállótól kicsit feljebb mkb bank mellett :) Dorogon is van 1-2
  • Cat 02 #885
    Nem tud valaki használt mobilost ? Egy van a bástya buszmegállónál azt tudom, de ott nem volt memóriakártya, tesco-ban meg csak 2gigás van 4/5 ezerért =\
  • Pipör
    #884
    de:|
  • Pipör
    #883
    csak balassások voltak nem ? xD
  • garam93
    #882
    Sziasztok!
    Én is egomi vagyok, ha már fórumozok, legalább írok ide is.:)
    Istencsászár: Te nem írtál véletlenül egy kamionszimulátor topikjába is?:)
    És még vmi: nincs vkinek egy 0,8-1,2 bar-os kompresszora? Festéshez kellene.:)
  • Cat 02 #881
    Szerintem korrekt, arról nem tehetnek h az iskolák butákat küldtek...
  • Harly18
    #880
    Igen, nem is tudom miért akar az ETV ennyire erölködni és új műsorokat csinálni. Ha már ezt csinálják, akkor legyen jó, ne gagyi. Tudom nincs itt annyi pénz, mint a ker. csatornáknál, de ügyesen olcsón is jól meglehetne csinálni, akár ezt a műsort is....de szerintem ismét nem sikerült a színvonalat megütni, bár lehet egy ilyen tipusú csatornának nem is kell, elég ha létezik és kész...
  • Pipör
    #879
    hjaa szegény csaj még az igaz hamist se tudta :D XD
  • Harly18
    #878
    Ezt épp láttam a TV-ben...érdekes...Egyik csaj csak a passzt tudta, egy választ sem a kérdésekre :D

    Mindenféle bántás nélkül, de olyan BP TV szintű a műsor...Elég költségtakarékos. Van hova fejlődni...

  • Pipör
    #877
    ahogy a csajok mondják a videóban: "Passzzz!" :DD
  • Cat 02 #876
    Nem tudod mikor lesznek vetítve ? :D
  • Pipör
    #875
    :DDD
    ebben már én is benne voltam amikor a zöld házról kérdezősködtek :D
  • Cat 02 #874
    http://www.etvonline.hu/etv/index.php?dir=videotar_egy_video_oldal&videoID=909

    majd én is benne leszek xD
  • Pipör
    #873
    Végleges Záróbuli 2009. 02. 21. (szombat) Club Eldorado. Esztergom Sugár ut. Minden ital akcióban! (A kiárusítás miatt) Start:19:00 - End:03:00 Music Style: Retro - Modern tánczene - stb. . . . Resident:Franky - Miss SittQ and Drone. A belépés díjtalan! !
  • Pipör
    #872
    na hálló all ki merre megy ma/hnap partyzni ?:D
  • SMGBAS
    #871
    Hát én csak örülök neki (:
  • Pipör
    #870
    vagyunk páran hellóz :)
  • immovable
    #869
  • Smicy2
    #868
  • SMGBAS
    #867
    Háhá. Nem gondoltam volna h SG-n egomiak is vannak :) Üdv
  • Smicy2
    #866
    up
  • Smicy2
    #865
    hehe
  • rebugra
    #864
    Ezek a képek én is úgy kaptam egy tanítványomtól, nincs benne semmi persze, én is csókolgatom az összes pasit..
  • GeriR
    #863
    Nem zavar csak meglepett, hogy pl honnan vanak meg ezek a képek:D És nem is mondtam h van benne különös:D Csak nem a bnőm:)....
  • rebugra
    #862
    hát ha ennyire baj, akkor jaja, (nehogy baj legyen-e tiltott csókból) ..ezek a fiatalok fűvel/fával...na mind1
  • Pipör
    #861
    töröltessem?
  • Pipör
    #860
    Ikszdé :D
  • rebugra
    #859
    Keresek egy srácot, akit régen táncolni tanítottam, kísértetiesen hasonlít rád (sajna a nevét nem tudom), de bocsi nem te vagy, sajna, a képbe meg semmi különös nincs, smacizol a barátnőddel, aki mellesleg édi csaj, de ha zavar, a Mod leveszi. Üdv. Pussza
  • Smicy2
    #858
    11/b
  • GeriR
    #857
    Smicy te meik osztályba jársz?
  • Smicy2
    #856
    na.. lassan itt az egész dorogi gimi
  • GeriR
    #855
    Hello, Én vagyok a képen! jól mondod Smicy! reburga miért raktad fel a képet és miért érdekel h ki vagyok???? Örülnék neki ha leszednéd!!!Köszi
  • Smicy2
    #854
    mármint látásból -.-
    11/c ? :D
  • Smicy2
    #853
    én ismerem: Geri