55
  • Macc
    #15
    Mellesleg felek, hogy fele akkora durranas sem lesz a PS3, mint amilyennek gondoljtuk a korai prerendereld videokbol. Neztem a motorstorm 2006-os bemutatojat, hat nem ajultam el, nagyon remelem, hogy csak felkesz volt. De nagyon egyszeruen fest a dolog: ha jo lesz megveszem, ha nem akkor maradok a ps2-nel (amennyit jatszom, boven eleg)
  • Sanyix
    #14
    USB-s lesz tehát bármilyen usb-s eszközzel műxeni fog (talán megpróbálják letiltani, de úgyis meghakkolják), így pc-vel, stb. És nem csak egy komponens kimenet kéne rá(tudtad hogy ha a füled mellé teszed a cd-t és pörgeted hallod a rajta lévő zenét? :DDD mert ez a helyzet nagyon hasonlít arra a poénra :D ), hanem egy dekóderproci memóriával, áramkörökkel, ugyanis egy meghajtó arra képes, hogy a nyers adatot leolvassa a lemezről, és küldje a kábelen, az amúgy még nézhetetlen adatot. Ami mindezt megcsinálja és meghajtó is van benne, azt LEJÁTSZÓNAK hívják, és jóval drágább, mint egy sima meghajtó.
  • Macc
    #13
    OFF: Eddig meg csak egy idiota hozzaszolas volt itt...
  • Zedas
    #12
    Ezt most mire írtad? Nyilvánvaló hogy még legalább két-három évig veszteséges, de ugyanúgy a Sony-nak is az lesz. A lényeg az hogy az MS próbál végre érdemben megjelenni a konzolpiacon és neki ez az egy év előny mindent megér.
  • Dajin
    #11
    "Az MS-nek sokkal többet ér az hogy egy éve már a piacon lehet, mint az hogy eleve HD-DVD lejátszóval forgalmazza a terméket." a microsoft minden x360-al elég sokat veszit, gyártási költség alatt adják el őket, magyarul inkább veszteséges, gamek sem nagyon fedezik
  • Mike65
    #10
    miért? ha mondjuk elviszed a haverodhoz játszani akkor minek kéne hozzá a hd-dvd?
  • Zedas
    #9
    A rugalmasság alatt azt értik hogy akinek nem kell a HD meghajtó, az nem veszi meg. A PS3-nál meg kell hogy vedd.

    Ha lett volna vér az MS pucájában, ezerrel nyomja a WMV-HD-t, és ad ki saját lejátszót is hozzá, plusz leszerződik minden filmforgalmazóval. A WMV-HD ugyanis Full-HD-s (1920) filmeket tud egy DVD-re kódolni, és szerintem az alap 360-as is le tudná játszani.

    Az MS-nek sokkal többet ér az hogy egy éve már a piacon lehet, mint az hogy eleve HD-DVD lejátszóval forgalmazza a terméket.
  • peba
    #8
    De ez MS termék, tehát Xbox arra van, h moddolni kell. :)
    Mi ezen a meglepő?
  • GulaSoft
    #7
    Előbb kelett volna gondolkodni a microfosnak.
    A konzolban többek között az is, jó, hogy a hónom alá kapom, és viszem ahova akarom. Hát ehhez az ms-nél két hónalj kell.
  • Super DANTE
    #6
    Ezen én is jót nevettem, a 360 nélkül ez a cucc nem működőképes, hacsak valaki házilag nem barkácsol rajta és ellátja minimum egy komponens kimenettel. Vagy kiveszi a DVD meghajtót a 360-ból és beépít egy HD-DVD meghajtót.
  • assdf
    #5
    Na majd jön ide is a sok idióta hozzászólása hogy fhúúú a sony azért jó mert 0.00001 decibellel nagyobb a hangereje és ez már milyen überf@sza majd a másik rákontráz hogy nem is igaz mert az ms-é meg 0.00001 wattal kevesebbet fogyaszt és ez milyen überf@sza és hogy az egyikben 1 kgmot nyom a hddvd a másikban meg 1.0001 kg és akkor az már milyen nyomi...
    csak sajnálni tudom azokat akiknek ez a szempont
  • endale
    #4
    Azt hittem a konzolban az a jó, hogy megveszem és pár évig nem kell fejlesztenem, hogy lépést tartsak az új játékok igényeivel, hanem a fejlesztők erőltetik az agyukat, hogy ugyanabból a cuccból egyre többet hozzanak ki.
    Még el sem kezdődött a verseny a MS már hozza is ki a fejlesztéseket. Ha esetleg a PS3-nak jobb lesz a grafikája majd kiadnak egy kiegészítő videokártyát hozzá?
  • stukov
    #3
    A microsoft ezzel rábaszott, hogy kihagyta anextgen lejátszót...
  • zidder
    #2
    Nézd a jó oldalát... ha valamelyik meghajtó tönkremegy, még mindig tudod használni a gépet.
  • Macc
    #1
    "Szerintük a Blu-ray nagyobb kapacitása nem pótolja ezt a rugalmasságot"

    Konyorgom, milyen rugalmassagot? Hogy az egyiket allitva a masikat fektetve tarolhatom egyszerre, vagy hogy ket polcra rakhatom egyszerre? Viccesek ezek a Microsoft-ek:) En inkabb ugy latom, hogy jobb felallasnak tunik egy egybe gep mint egy 2 reszbol allo osszedrotozott valami. Bar kitudja. Es onnantol kezdve, hogy ezzel egyutt egy arban lesz a nagyobb PS3-mal, sztem egy vicc az egesz.