15
beállítások
  • attis1990
    #15
    valaki tud adni egy linket h honnan tudom etölteni az audiojack-et?
  • Adi
    #14
    Sziasztok!
    Nekem az audiojack 2 van és nem tud egyszerre két rádió állomásról felvenni. Ez mér van? Kiírja, h program bezárása v. mégse.. ha mégsére kattintok akkor is bezárja!:(
  • saitek
    #13
    Tulajdonképpen mi a gond vele.?
    Én most raktam fel (ez is tört verzió) és alapból mindent számonként ment mp3-ba vagy ogg-ba. Egy Wombat nevű rádiót próbáltam és a három felvételt külön mp3 fájlba mentette Judas Priest - Turbo Lover.mp3 illetve Santana - I`m Winning.mp3 és Boston - Smokin`.mp3 néven.
    Esetleg a settings - general - internet radio - path naming beállításokat variáld, ott be lehet pl. úgy is állítani, hogy az azonos előadóhoz tartozó zenéket egy "előadónév" mappába mentse.
  • Mikilaci
    #12
    streamripper plugint - sorry nem tudom mit jelent
  • Petka
    #11
    Használj winampot és streamripper plugint. Az lesz a legegyszerűbb.
  • Mikilaci
    #10
    Ja, de ez egy tök jó program. Előadó - címet ír a fájlba és szerintem lehet egy ezeket szétválasztja és menti. Csak jobb ha csak bekapcsolod és számonként megkapod a zenét... nem?
  • hunbasser
    #9
    nem értem a problémádat,de vmi olyasmit akarsz,h ami pl netrádióban megy,azt felveszed?
    olyat is lehet csinálni(amihez elég egy mp3vágó,vagy vmi ilyesmi progi),h elindítod a zenét,felírod a címeket,és te meg közben veszed fel,mondjuk a nero wave editorral.csak be kell állítani a hangbeállítás\felvételnél be kell kacsolni a stereo mixet,és jelöld ki azt.ha túl zajosan veszi fel,vegyél le a hangerőből.szóval veszed fel a dolgokat,utána szétvágod,és átnevezed őket a szám címére.ennyi.
  • lpmaskmancick
    #8
    sztem zárás lesz
  • gercse
    #7
    pedig gyanús az ügy :)
  • Pheel
    #6
    Mellőzd.
  • Mikilaci
    #5
    értelmetlen válaszokkal mit kezdjek ?
  • Pheel
    #4
    Most szólok, hogy ha warez lesz, baj lesz...
  • 12346
    #3
    erre a nero is tökéletesen megfelel^^
  • plas
    #2
  • Mikilaci
    #1
    Helló ! Ismeri valaki ezt a programot ? Nekem a tört változat van meg és nem tudom hogy kell beállítani, hogy számonként mentse le a zenéket, de most még úgy se, hogy egybe, mert minden számot újra kezd... plzzz

    Laci