29
Apámra ütök
  • Dexantreal
    #29
    Tegnap előtt már leszedtem, csak te nem voltál msn-n és nem tudtam szólni. Gyere fel és, akkor majd elküldöm a cuccot.
    Cserébe esetleg próbálhatnál nekem segíteni ebben a Nero dologban, vagy egy új full Nero-t adni linken keresztül.
  • wesker24
    #28
    Elmondhatnád honnan szedted le a filmet !!!!



    Linket plz priviben !!!
  • Dexantreal
    #27
    Letöltöttem az angol verziót és feliratom is van hozzá külön helyről. Tegnap meg is néztem és nagyon klassz film. Csomó jelenet jó, de az egész film is és a legjobb nekem, mikor a fű szinomináját sorolja fel a csávó a végén. Egyébként már láttam, csak rég és leakartam tölteni, cd-re/dvd-re kiírni és most összejött. Csak a Neronál járt le a licensz :S... megkéne venni. Lehet Nerot leszedni netről, amihez van crack, vagy serial, vagy egyéb? :S
  • Dexantreal
    #26


    Beköszönök saját topikomba. Valaki tudna egy linket adni priviben, ahol egy dvd méretben letölthető az angol verzió? Leszedtem egy két cédés verziónak első cédéjét és valami Vodei MP-t kér, hogy lejátszhassa, mikor rákattintok. A mininován meg már nincs ember, akitől lehetne tölteni és nem tudom tölteni :S. Több warez oldalt nem ismerek :S, szóval, aki tud egy jó helyet, ahol van dvd változatban, az pls küldjön egy linket priviben.




    Előre is thanks!
  • Dexantreal
    #25
    Már csak a soundtrackja kéne. Jó számok vannak a filomben
  • Dexantreal
    #24
    Nahh, utánad lekaptam én is. Gyere holnap majd pls msn-re dél körül,mert yo lenne, ha elmagyaráznád majd nekem is,hogy kell franciából magyar feliratot kreálni
  • Dexantreal
    #23
    Másold a franciát a magyarra,.gőzöm sincs
  • Dexantreal
    #22
    Töröld le vagy mittoménmi...nem értek hozzá.
  • wesker24
    #21
    vagy mivel jó a francia felirat időzitése csak azt kéne átirni magyarra !!!
  • wesker24
    #20
    ó hogy az a franc esne bele !!!!

    Sikerült leszednem a filmet DVD ripes változatban !!!

    De a filmben benne van a francia felirat is !!!

    Milyen videoszerkesztővel lehet kivenni azt a francia feliratot !!!!

    Mert a francia és a magyar nem nagyon passzol össze !!!

    Nem tud valaki olyan linket ahol van egy leirás hogy hogyan lehet a feliratokat eltávolitani a filmekről !!!!
  • Dexantreal
    #19
    Én kettő, félhárom felé láttam:P...vagyis pont uccsót.
  • Mr_no_NaMe
    #18
    Aznap mikor ment még éccaka asszem 2 fele leadták mégeccer :o)
  • Dexantreal
    #17
    7nap múvla meghal,vigyázzá
  • wesker24
    #16
    aha
    nem kell kölcsönbe ez a VHS kazetta ???
  • ColdFire
    #15
    ez rosszabb mint a Kör :D
    VHS felénél elbaxodik, a vinyo meghal...
    huh, rejtélyes :D
  • Dexantreal
    #14
    Ok, válaszoltam
  • Rise Against
    #13
    #2
  • wesker24
    #12
    irtam neked
  • Dexantreal
    #11
    az bizony szívás...próbáld meg letölteni onnan akkor,ahonnét régen..mert gondolom leszedted..és,ha ott rajta van,privibe,vagy pedig itt add meg a linket pls..ha meg nincs ott,akkor passz...boltba kell kutatnunk utána....tesco
  • wesker24
    #10
    képzeld nekem megvolt a film dvdrip-ben feliratosan !!!!

    csak az a baj hogy a 80 Gb-os winchesterm behalt és odaveszett 30 GB film !!!

    köztük ez is !!!

  • Dexantreal
    #9
    .....warezról lekéne kapni jó minőségbe. Ugyanis néhány napja volt a film és nem hinném, hogy megint hamar leadják.....de, ha adják, akkor szóljatok, nem mindig lesem a műsort, habár most jobban fogom figyelni.
  • wesker24
    #8
    hát ja az tényleg jó lenne ha mégegyszer leadnák a filmet mert még én se láttam ezt a filmet habár felvettem videóra de a film közepénél rossz volt a VHS kazetta szalagja és onnantól kezdve nézhetetlen volt !!!!
  • hunbasser
    #7
    sztem bóvli film volt.de sok jó nő volt benne (Y)
  • Dexantreal
    #6
    Van benne valami...látva az angol címet. Na de mindegy.
  • quack
    #5
    azér ez a cím már majdnem akkora pofátlanság mint az "Armageddon 2", aminek tökre nem ez volt az angol címe, mivel annyi köze volt az armageddonhoz hogy jajottameteor
  • Dexantreal
    #4
    Én olyan közepétől néztem. Jó lenne, ha még leadnák megint hamarosan az rtl-n....akkor felvenném
  • Sland
    #3
    a végét láttam pont, de az is tetszett

    #2 Köszönjük az értelmes, építő hozzászólásodat!
  • Bandew
    #2
    Ahha.
  • Dexantreal
    #1
    Nemrég volt az rtl-n egy jó film. Tessék a stáb lista, rövid leírás, hogy miről szól.

    Apámra ütök
    (Who's Your Daddy?)


    amerikai vígjáték, 105 perc, 2003
    16 éven aluliak számára nem ajánlott

    rendező: Andy Fickman
    író: Maria Veltre Druse, Jack Sekowski
    forgatókönyvíró: Maria Veltre Druse, Jack Sekowski, Andy Fickman
    operatőr: Nathan Hope
    díszlettervező: Inger Christiansen
    zene: Nathan Wang
    producer: Verna Harrah
    executive producer: Glenn S. Gainor
    látványtervező: Jack Cloud
    vágó: Tim Board, Jeff Canavan, Scott Conrad

    szereplő(k):
    Colleen Camp (Beverly Hughes)
    Brandon Davis (Chris Hughes)
    Kadeem Hardison (Brookes)
    Patsy Kensit (Heather McKay)
    William Atherton (Duncan)
    Christine Lakin (Kate Reeves)
    Ali Landry (Elissa)
    Marnette Patterson (Brittany Van Horn)
    Lin Shaye (Ms. Harding)

    Chris Hughes egy átlagos középiskolás, aki mindenáron szeretne kitörni valahogy a szürkeségből. Erre persze nem sok az esélye, hiszen az iskola mellett a nevelőszülei boltjában kénytelen dolgozni, reggelente pedig újságot kézbesít. Egyetlen öröme az írás az iskola lapjánál. Ám egy nap kiderül, hogy megboldogult vérszerinti apja a világ egyik legnagyobb médiabirodalmának, a Heavennek volt az elnöke és halála után most Chris örököl mindent.


    Nekem nagyon bejött. Ha esetleg valaki tud helyet, ahonnét letölthető, megvehető olcsón, az szóljon pls. Előre is thanks!


    Egyébként, hogy esetleg menjen a topik is: azért elfogadnék egy ilyen életet szívesen, ami a filmben volt. Dollár milliók, csillogás, média, rakat csaj..... Gondolom ti is.