29
All American Rejects(USA)
  • gibson9
    #29
    És milyen jó ez a 3. :D Nagyon dallamos lett az összes szám.
  • sweech
    #28
    már 3
  • 4kos
    #27
    Csak 2 albumuk van legjobb tudomásom szerint...
  • Goth
    #26
    az fos :c Downfall rulz
  • sweech
    #25
    rock the casbah
  • Rise Against
    #24
    Trust Companynek egyetlen jó száma van, de az nagyon odatesz (crossing the line).
    Na meg talán a Stronger.
  • sweech
    #23
    igazad van
  • gercse
    #22
    nem érzem annyira felszabadultnak a zenéjüket, az all american rejects kicsit lazábbnak tűnik, ez tetszik is benne, meg sokszínűbb (szerintem)
  • gercse
    #21
    belehallgattam pár számba, kicsit keményebbnek tűnik, annyira nem nyerte el a tetszésem, de nem rossz
  • gercse
    #20
    rendben
  • sweech
    #19
    szedd le a Trust Company - True Parallels albumát, tetszeni fog
  • gercse
    #18
    ha tudtok még ilyen stilusban játszó zenekart, akkor szóljatok, mert nekem ez most nagyon "bejön"
  • sweech
    #17
    szvsz nem is hasonlít egymásra a kettő
  • sweech
    #16
    egyik kedvenc együttesem ^^ csak a Move Along albumuk van meg de az nagyon király :)
  • gercse
    #15
    nem baj, lényeg hogy én megismertem :)[egoista :D]
    mióta van a topik azóta szinte csak ezeket a számokat hallgatom, néha mást is, de nagy részben ezt
    csak ez a két album van?
  • 4kos
    #14
    Amerikába olyan híresek mint a Green Day vagy a Blink itt csakhát Európát még nem hódították meg :)
  • gercse
    #13
    jah, pedig jó kis banda, letöltöttem a másik albumot is, egész jó
  • 4kos
    #12
    Jó most az a the, jó igazad van... de légyengtelen :D ha van admin akkor írja át pls...
    Kár h csak te írsz ide :D
  • gercse
    #11
    ja egyébként nem The All-American Rejects a rendes neve az együttesnek
    amugy mindegy :D
    nekem azért tetszenek ezek a számok, mert még csak ezt az albumot töltöttem le
    majd letöltöm a másikat is, biztos jó az is
    mire nem jó az sg :D, valaki nyit egy topikot, és ezzel elindít egy folyamatot :)
    tetszik a zenéjük nagyon
  • 4kos
    #10
    Hm nekem a Dirty Little Secret Move Along Night Drive one more sad song my paper heart(fav) teccik főleg de azé többi se rossz
  • gercse
    #9
    eddig ezek "jöttek be" nekem : Your Star, Swing Swing, One More Sad Song, Don't Leave Me, Too Far Gone, The Last Song
  • 4kos
    #8
    Vagy fordítva :D
  • Verseghy
    #7
    Ezeknek is sum41 a példakép:)
  • gercse
    #6
    ja, én is most így hallgatgatom a számokat, nem rossz, letöltöm én is az albumot
  • 4kos
    #5
    Nekem is nagyon teccet letöltöttem 1x a Dirty Little Secretet , nem ismertem elsőre nem teccet annyirra de aztán mégis meghallgattam 4x-5x még és megteccet aztán jött a többi szám meg az album
  • gercse
    #4
    nem rossz
  • 4kos
    #3
    Dirty Little Secret videóklip
  • 4kos
    #2
  • 4kos
    #1
    Az Amerikai eggyüttes 1999-ben alakult 2 albumot adtak ki(Move Along, AAR).Nekem nagyon bejött a zenéjük hallgassatok bele ti is:
    Tessék
    Honlap
    Myspace