5806
  • autoszimulator
    #201
    yee végre már töltöm is :D :D

    azért a mai gépekben levő kártyák jó része támogatja a 2.0-s shadereket szerintem..
  • LeePí17
    #202
    jejeje.
    a fulbban indul a HRC party!

    2,5Mb/s jejeje! :P
  • Willi Betz
    #203
    van egy rossz hírem emberek.
    szar a telepítője legalább is nekem.
  • LeePí17
    #204
    10perc és megmondom h nekem jó-e vagy sem :)
  • LeePí17
    #205
    az Rfactorhoz megjelent az ETCC mod
    itt a game WTCC..
    nehogy azt mondjátok nem lesz jó őszi téli szünetünk :D
  • Istencsászár
    #206
  • Istencsászár
    #207
    Ez a nagyipari játékfejlesztés... szerintem a fullban sem lesz elérhető ( másképp ki tudja hogy elő lehet e majd hozni "máshogy" ) De ez nemis meglepő, a játékok 90% ugyjön ki hogy csak az aktuális csúcs vgan játszható normálisan, vedd a játékot és fejlessz gépet.
  • ibronk
    #208
    Ha ez, akkor a DirectX résznél elakad egy kicsit, de várni kell pár percet és tovább megy.
  • Willi Betz
    #209
    hát nem tudom de megpróbálom.köszönöm
  • JuanG
    #210
    így van, gondolkodik pár percet, aztán nyomatja a telepítést...
  • GPx8
    #211
    Brands Hatch, Seat és BMW de nincs verseny...
  • GPx8
    #212
    Time Attack
  • Willi Betz
    #213
    jogosan szídom azt aki csak dx9 shadert tett bele?
    mert nekem így szaggat mint állat
  • autoszimulator
    #214
    nah köröztem kicsit a demóval, és hát mit is mondjak... nem teljesen ezt vártam :S
    Maga a fizika szerintem sokat nem változtt GTR2 óta, azzal nincs semmi probléma. Grafika hát szerintem egy kicsit csunyábbacska, mint a GTR2, de ez legyen a legnagyobb probléma ugye. Hangok sem tűnnek tul reálisnak a bmw esetén, de majd ha hallok egy ilyen bömöst közelről akkor már más a dolog :D A menü pedig egyszerűen nem tetszik. A GTR2ben nagyon jol megoldották a garázsban álláskor elérhető menüket, a setupolást, csetet, mindent, na ez itt teljességgel más.. Olyan arcados feelingje van, csakugy mint a HUD-nak. De mindezek ellenére el lehet majd játszogatni a játékkal, főleg ha mennek vele a GTR2-es pályák :D
  • GPx8
    #215
    Lehetne benne eső, hogy kipróbáljuk az ablaktörlőt.
    Egyenlőre nem találom, hogy hol lehetne időjárást és időpontot állítani.
  • GPx8
    #216
    Visszajátszáskor nem mozog az ablaktörlő...
    Nem tudom az fps kijelzést bakapcsolni. Ctrl+F nem működik.
  • blory
    #217
    én is azt mondom , annyira szaggat nekemis hogy élvezhetetlen, remélem a véglegesben majd lesz dx8.
  • LeePí17
    #218
    Hát..mit is mondjak..
    nem is jó..nem is rossz.
    a grafika nemrossz..de az utóhangok..hát..10es skálán 3ast kap..
    de azért gamézható..
  • leho94
    #219
    megéri leszedni a demót?
  • Istencsászár
    #220
    Ha érdekel akkor igen, ha nem akkor nem.
  • Tomievo
    #221
    Sztem viszont jó lett. Nekem jobban fut mint a GTR2, bár ez a demonál még elvárható, valószínű gépigényesebb lesz a teljes, legalábbis így szokott lenni. Nagy nehézségek árán sikerült megtaálnom a viszonylag ideális ffb beállítást. A hanganyag nekem jónak tűnik csak majd még az arányokon kll állítani. Sztem nem a DX9 miatt szaggat rácok, hanem hogy alapból fullra rakja a graf részletességet. Azt vegyétel le, ha még nem tettétek volna. A menüt meg kell kicsit szokni, de az legyen a legnagyobb gond. Sajna még nincs nálam pályakamera, így a replay nem oan élvezhető. A BMW-t viszont marha kir vezetni és remekül foghatók a keresztbe csúszások is.
  • Istencsászár
    #222
    Én még megvárnám a fullt, mielőtt véleményt alkotnák, de ebben a formában nem az igazi. GTR2őhöz képest látványosan gyengébb, mint grafikailag, mint hangilag, mint hangulatilag vagyis összességében. Fizikáró majd több megtett kör után mondanék véleményt. Sebességügyileg lassú, legalábbis rosszabbul megy mint a GTR2, nem akad, de nem is szaladgál. Eléggé korlátolt és hiányos a demo, majd meglátjuk...



    További képek
  • b-type
    #223
    Nálam fullon nagyon jól megy, igazából a graf sem tünt fel hogy rossz lenne.
    Ami engem zavar hogy pontatlannak érzem az autót, kicsit bizonytalan és imbolygós nekem az irányítása...puha.
    tetszik végül is, de jobbat vártam, vhogy úgy érzem hogy a GTR2-es bímerGTR-ből és ebből kell majd összegyúrni azt ami tetszeni fog.
    vannak amik tetszenek, vannak amik nem...és első benyomásnak nekem könnyű.
    a beállítgatásokkal és a keményebb hajtással jönnek ki belöle a jó dolgok is, de engem zavar hogy könnyed a játék, nem nagyon tetszik a fékérzet, nem tetszik az FFB.
    Ami jó lehet benne az még ködös kicsit, pl. a motorerőt azt megfelelőnek érzem, amikor megúszik a hátulja azt is, végül is azt is ahogy elvesztem az irányítást.
    De mégsem tetszik...nem tudom versenyhelyzetben mennyire zavar majd az hogy most pontatlannak érzem.
    Hangulatilag hiányoznak belöle dolgok..remélem szándékosan, mert így nem igazán csikorgatom a fogam amikor vezetem. :)
  • lac coo
    #224
    Rossz a menü.....Próbáljátok ki a Netkar Pro-t ! :)))))
  • Alexease
    #225
    Most toltottem le, feltelepitettem, beallitgattam, meg egy kort nem mentem vele, de meg van az elso extyra negativum;)

    Az egy dolog, hogy le van kodolva minden file (autok, palyak, stb.) - ezzel meg nincs gond -, de meg a PLR is le van kodolva?!?! Na az mar szivas!:(

    Mindenki tudja, aki ismeri az engine-t, hogy milyen mennyisegu kihasznalhato plusz allitasi lehetoseg van meg benne, sot, tobb olyan is van, ami nelkulonozhetetlen, mert nemukbol NEM lehet allitani!.

    Remelem, csak a demo miatt van a PLR is kodolva (a tobbi annyira nem izgat), es a teljesben nem lesz, mert hozzaferes nelkul - szamomra - nem lesz az igazi...

    Bar meg egy kort sem mentem vele, de ide a rozsdas bokot (), hogy nem jo benne az FFB beallitas;)))) Es valszeg nem, ahogy visszaolvasgattam:) Bar a gyari beallitasokat (az nincs lekodolva) at lehet irogatni, csak meg nem tudom mennyire hasznalja rendesen;)

    Nah teszt...:)
  • aesirbaba
    #226
    Hát nem tetszik. Sőt, egyelőre nagyon nem tetszik.
  • JuanG
    #227
    """Ami engem zavar hogy pontatlannak érzem az autót, kicsit bizonytalan és imbolygós nekem az irányítása...puha."""

    lehet csak béna az alapsetup nem?
  • Alexease
    #228
    Mukodik az ablaktorlo, egyelore, mint pozitivum;)
  • b-type
    #229
    Lehet, nem nagyon állítgattam, inkább az egyéb dolgokat néztem meg vezettem. igyekeztem 1:38alját menni, de annyira zavart a GhostCar hogy nem ment :D
    viszont kikapcsolni sem akartam mert így legalább volt vki más is a pályán :D
    Mondom nekem tök olyan érzésem volt mintha a MBwr-t vezetném..ami nem volt egy rossz játék sőt, de én egy keményebb-pontosabb-..vérlázítóbb autóra számítottam a bímernél, a Seat-t nem is próbáltam.
  • Alexease
    #230
    Megneztem;)

    - Fizikaval nincs semmi bajom, ugyanaz mint a GTR2, csak mas beallitasokkal.
    - Az FFB is teljesen jo, be lehet allitani rendes (foleg a kivul file-ban;)
    - A hangefektek osszessegeben nem rosszak, de a motorhang egy kicsit verszegeny;)
    - A grafika is a szokasos ISI, SimBin igenyesseggel osszerakva.
    - A menu elsore kicsit furcs, de inkab szokatlan, kattintgatos;) De pozitiv, hogy vegre sok-sok ev alatt, sikerult kinonie magat a menu scriptnek, es teljesen elrugaszkodtak az F1C/GTR/GTL/rFactor/GTR2 alapoktol;)))
    - A MoTeC szokas szerint kemenyen belassit, de kikapcsolhato;)
    - A HUD nem erdekel, de biztos jo;))
    - A Garage kepernyo nem a legjobb valasztas, zavaro egy kicsit a hatterben az auto. De azert hasznalhato;)
    - Van ablaktorlo - ezt mar irtam;) - de hogy mennyit lassit majd be, foleg esoben, es hogy fogja torolni a szelvedot, azt majd a teljesben;)

    Osszessegeben: a jol megszokott GTR/GTL/GTR2 fizikai engine, jjol kitapasztalt beallitasokkal, "latvanyos" ISI gMotor2.0, rengeteg SimBin fejlesztes, finimitas, allitas, igazabol egy jol bereklamozott, "mindenkinek" szant, hangulatos verseny program lesz, szimulatopros beallitasoktol a full arkadig;)

    Hogy megeri-e a GTR2 utan ezt is megvenni, az mar mas kerdes;) Hirtelen ami ujitas - leszamitva a kulsosegeket - az ablaktorlo es a kavicsoktol berepedezo szelvedok. Plusz, ami meg nem fedeztem fel;) Es meg ami a teljesben johet;) Vagyis, lesz meg nehany hangulati elem,megtartva a szimulatoros alapokat. Megveszem:)
  • lac coo
    #231
    A fizikai motor valóban ugyan az lehet , de a beállítások elég érdekesek ...

    Remélem ez az egész csak demo miatt ilyen , mert ez nekem nagyon nem tetszik :(((((

    Uninstall....

    Egyelőre maradok a Luponál és a Lotus-nál :))))
  • gordon 24
    #232
    Nekem a menübe ugyan ugy fagy mint a GTR2. Ugyhogy kapja be a simbin és gépem is.
  • endiboy
    #233
    próbálj directx-t frissiteni, van októberi is
  • CodeRed
    #234
    Ahogy végigolvastam a fórumot valami nagyon ótvarra számítottam, de szvsz semmi baj a demo-val. Jobban fut mint a GTR2 demoja, külön tetszik, hogy a sok fánál párásabb a levegő, fizika ua mint a GTR2, tényleg csak annyi, hogy wtcc-re van állítva (de hát nem is hiszem, hogy másabbnak kellene lennie a fizikának ua a motornál). A hang valóban vérszegény....sőt nem is vérszegény, hanem nagyon művi. Ettől függetlenül jó lesz ez sztem.
  • JuanG
    #235
    ez árkád bazmeg !!!

    hát ez nagyon szar, itt nagyon sokat kéne még változtatni hogy jó legyen és megvegyem!!! mert ebben a formában tuti nem veszem meg...

    negatívum:
    - tök szar FOV, és sebességérzet
    - a grafika nálam sokkal szarabbnak tűnik mint egy GTR 2 vagy rFactor, és szaggat is rendesen MEDIUM-on!!! GTR2-ben egyedül majd full detailen megyek...
    - fizika, tiszta TDR3 sztem ill MBWR, gagyi, pl. a GTR2-es BMW érzésnek semmi nyoma (és nem azért mert gyengébb a motor), jól lehet fogni, de ahhoz hogy fogni kelljen tök bénán kell menni direkt

    pálya: láttam már nem egy brands hatch belsőkamerás videót, ennek a pályának semmi köze hozzá, teljesen szar!!! tök más a geometriája...

    pozitivum:
    WTCC
  • CodeRed
    #236
    A FOV-ot énis rossznak éreztem, ezért a BMW car fájljában az ide vonatkozó részt erre módosítottam:

    Eyepoint=(0.3534, 1.180, 0.350)
  • Tomievo
    #237
    Semmi baj a fizikával, nehogy már TRD3-hoz hasonlítsd mer az télleg egy nagy szar. Mondjuk az MBWR-t spec én imádtam, annak nagy volt a feelingje, igaz azt még nem kormánnyal nyomtam.
  • tzsoltika
    #238
    Egyetértek!
  • lac coo
    #239
    Remélem csak a demo ilyen gagyi ....
    A GTR2-es Lotus szinte él alattam ezek mint valami bot....
    Meg-megcsúszik de mintha csak valami scriptelt dolog lenne .
    Szerintem is TRD3. Vagy csak összecsapott a fizika , mert azért ennél jóval többre képes mint a motor , mint a Simbin ( legalábbis GTL óta :). ....Legyalultam....
  • partotmos
    #240
    Érdekes, alapbeállítások mellett nekem is a Trd3 ugrott be;)
    Fovot Ctrl+egérrel frankón be lehet lőni, igaz rendesen hátra kell csűrni, a cockpit camera movement-et meg levettem 15-re.
    Így már majdnem a Gtr2 megszokott feelinjgjét hozza...