5806
  • mohus
    #81
    az mingyá itten van...utána gtr2t elfelejtjük?
  • LeePí17
    #82
    lehet 3felé oszlik a tábor
    lesz aki GTR2zik..
    lesz aki WTCCzik..
    lesz aki mind2zik..
    én az utcsóhoz tartozom :)
  • Sheltem
    #83
    Én mind2t tolni fogom.

  • LeePí17
    #84
    1ik server én leszek
  • Sheltem
    #85
    Az a szar ezekkel a Simbin játékokkal, hogy azóta nem tud lekötni egyik másik sem (toca3,nfsek stb)
  • LeePí17
    #86
    én Toca3aztam sokáig..(NFSel meg csak 1 saját videó erejéig..amivel nyertem is..NFS U2es baseball sityakot,poszteres naptárat,stb)
    aztán GTR..majd GTL..és most GTR2..hamarosan meg WTCC :D
    most GTR2es múvin "dolgozom"..aztán majd a WTCCn :D
  • LeePí17
    #87
    ha nem is most de jövöhéten adhatnának 1 demót..
  • mohus
    #88
    hát nekem az sajna nem fog összejönni
    mármint a GTR2 videó....iszonyat rángat a television modeban a háttér....többi nézetben nincs gond

    a legzavaróbb az hogy effektek nélkül low 800*600 16 biten is rángat a háttér egyszerűen szarul van kódolva vagy mi...
  • Istencsászár
    #89
    Nemtudom... GTR nagyon jó, de mivel azt a sorozatot nem követem figyelemmel igy inkább ez lesz előnyben, mivel ezt évek óta rendszeresen nézem, van kinek szurkolni és az egyik legjobb, leg izgalmasabb világbajnoki sorozat:)
  • mohus
    #90
    a multkori Seat vs BMW partyt láttad?:)
  • avcom
    #91
    és lesz, aki rFactorozik is mellette
  • Istencsászár
    #92
    Persze :)
  • Gogg
    #93
    WTCC ?! World Trade Center Championship ? :D:D
  • LeePí17
    #94
    meg carbonozik..stb..
    nekem ez a 2 févörit lesz az idén.. GTR2 + WTCC
    ezek megvétele most a célom..
  • LeePí17
    #95
    World Tourning Cars Championship
  • avcom
    #96
    Carbon...
  • Gogg
    #97
    nem nem
  • LeePí17
    #98
    igen én is vakarom a fejem..láttam a 19perces "ingame" videjót..hát..nagyon megfontolom h fent lesz e a gépemen..
    dettóra mint az MW...
  • LeePí17
    #99
    dede ^^

    banner alatt is elolvashatod..
  • LeePí17
    #100
    TÉK :D
  • Gogg
    #101
    Nem baj akkor majd én csinálok egy olyat.... az lesz a lényege hogy a WTC-t kellesz lerombolni minnél ügyesebben
  • Istencsászár
    #102
    A felesleges beszédet be lehet fejezni... -.-
  • Gogg
    #103
    akinek meg nincs humor érzéke az ............
  • LeePí17
    #104
    elkéne 1 házigazda..
    aki a nemkívánatos offolásokat törli stb
  • LeePí17
    #105
    már csináltak...

    jó a logód
  • SitatiS
    #106
    WTCC video
  • Istencsászár
    #107
  • autoszimulator
    #108
    nem akarom bántani a RACE-t, mert én tuti tolni fogom de..
    Nem hinném hogy teljesen uj motort használnak majd, azaz szerintem kapunk egy GTR2-t teljesen más, WTCC autókkal, amik pl hozzám közelebb állnak..
    Ilyen szempontból az NFS sorozatok is ugyanigy tesznek... Motor marad, kicsi ráncfelvarrás, pár uj ötlet, pár új autó, és a sok fan már jácccik is vele és veszi is meg... EA-éknál az NFS sorozattal a cél lassan nem a szórakoztatás, hanem a pénzkeresés. Mert ha a fizika irreális, sokszor mármár idegesító, de a legujabb grafikai opciókat használja, akkor az már eladható, míg egy olyan játék, amihez kormány kell, nehéz vezetni mert csuszkál, stb (egyszoval reális), az nem kell az NFS fan rétegnek... Szóval ez is érthető szerintem
  • LeePí17
    #109
    ebben teljes mértékben igazad van!
  • Istencsászár
    #110
    Ugyan az a Gmotor 2 van alatta mint a Gtr2ő alatt... de itt nem a grafikára mennek, hanem a realitásra, és mivel a GT valamint a WTCC liszensz is az övék, ezért természetes hogy hasonlítani fognak egymásra, külsőleg ( főként ) és belsőleg ( kicsit ) is. De ezt nem nevezném EA politikénak, inkább örüljünk hogy van olyan fejlesztő aki Pécére hivatalos bajnokságokat/világbajnokságokat feldolgozó profi! szimulátorokkal örvendeztetik meg a fanokat. De a legnagyobb különbség hogy ameddig a futószalagon jövő NFS korcsok ( ugyebár ez már rég nem NFS ) jönnek, majd végigtolod és rakod fel a polcra, addig egy ilyen kaliberő játék mint a WTCC vagy sorolhatnám, hosszú évekig szórkozást nyujtanak, akár gép ellen, de legfőképp emberek ellen a szim. bajnokságokban.
  • Alexease
    #111
    Szerintem, ebben nincs semmi kulonos, a SimBin megvette az ISI-tol (F1C, rFactor)a korabbi fizikai-, es az uj grafikai motort, es beepitve a "hangulatos" elemeket adja ki a szimulatorosoknak - es most mar a segitsegeknek es a "latvanyosabb" grafikanak koszonhetoen - a kulonfele kategoriakat, sorozatokat feldolgozo szimeket. Most van/lesz minden, ki mit szeret: GTL, GTR, WTCC.

    Hogy ez utan mi lesz, nem tudom. Az F1, NASCAR foglalt, a ChampCar nem hinnem hogy nagyon profitos lenne, terepszimulaciohoz (Rally, Cross, stb.) meg alkalmatlan ez az engine.

    Ha szeretnek penzt kaszalni es hiresek lenni, akkor atallnak konzolra (PS3, Xbox360), szereznek egy uj engine-t, es neki allnak "komolyabb-laza-arkad jatekokat" gyartani;)

    Egyelore eleg, a szimesek most mar eleg jol ki vannak szolgalva, a GTL, GTR sokaig kihuzza, modolhatok, az rFactor abszolut modder barat es folyamatosan fejlesztik, az LFS, netKar is folyamatos project, keszul a Driver's Republic, es haladnak az iRacing-gel, ami az elozetesek alapjan nagyot fog utni...
  • autoszimulator
    #112
    én is igy vélekedek erről a dologról, és én lennék az egyik a legjobban örül annak, hogy igy akkor a WTCC irányítása és fizikája nagyban fog hasonlítani a GTR2-höz, mert sztem a GTR2 nagyon jól megtalálta az arany középutat a realitás és a billentyűvel való irányíthatóság között, hisz míg a GTR eléggé nehezen volt uton tartható billentyűvel, addig a GTR2 tökéletesen..
  • Mnemomic
    #113
    Én egy Champ Car szimnek örülnék :)
  • lac coo
    #114
    Én meg egy GTR színvonalon összerakott szimnek, CRC motorral ! ;)))
  • lac coo
    #115
    2006 Chevrolet WTCC Ultra Concept
  • Cooper911
    #116
    Szasztok!

    Szerveződik már valami WTCC liga? Mert engem érdekelne a dolog.
    Addig meg valami GTR2 témában is szivesen benne vagyok. Hol találok magyar GTR2es ligát?

    Üdv.
  • LeePí17
    #117
    Gtr2es topik, HRC server, GTR Masters
    és még 1 pár...
  • leho94
    #118
    HONNAN LEHET LETÖLTENI
  • endiboy
    #119
    mármint a race-t? ha megtaláltad szólj nekem is :)
    amúgy kb egy hónap múlva jelenik meg
  • Cooper911
    #120
    De gyülölöm az ilyet. Se egy sziasztok, se egy mondatvégi irásjel, se azt hogy mit akar letölteni, csak beordit 3szót oszt jóvan. Szerintem a választ sem olvasta mert 10 percen belül nem irt senki. :/

    Bocs de hülyét kapok az ilyentől. Egyébként még mindig nagyon várom a gémet, addig GTR2vel oltom a szomjam ;)