5806
  • zoltang
    #41
    Új videó:

    RACE videó
  • SitatiS
    #42

    Ú de durva gama lesz ez
  • Alexease
    #43
    Igazabol egy GTR2 WTCC autokkal, uj menukkel;)

    Azert ISI-t kicsit sajnalom. A SimBin "csak" modolgatta a programjukat, most meg hova ki nem nottek (GTR, GTL, GTR2, WTCC). De a legkemenyebb a FIA liszensz, amivel barmit, barmikor... Ez lehet hogy szerencse, ismeretseg vagy kemeny nyomulas kerdese, de osszejott nekik. "Szegeny" ISI-nek azert kicsit kellemetlen lehet:(
  • avcom
    #44
    szerintem kizárólag kapcsolatok és pénz kérdése
    a SimBin is akkor lódult meg, amikor Henrik Roos beszállt a buliba gondolom megnyugtató mennyiségű ropogós dollárral :-)
  • avcom
    #45
    az ISI pedig megvárta, hogy őket is lenullázza az EA, mint a Westwood-ot. Pedig Gjon résen lehetett volna, ő dolgozott asszem a Westwood-ban (-nak) is
  • SitatiS
    #46
    Nos igen,volt szerencsém végig követni a SimBin munkásságát,már a GTR-nél mutatkozott vmi,h nem kispályás gamát/kat fognak kidobálni...Emléxem mikor meglett GTR,előxör Barelona-ban toltam a Listerrel,és hát ,az a hang...
    Belém fagyott még a sz*r is
    De nemtom mi lesz ha ennyi féle gama lesz piacon...(napfényt csak tévében' látok majd)...
  • lac coo
    #47
    Már "csak" a legújabb fizikai-motort kéne beszerezni az ISI-től :))))))

    De gyanítom azt nem kapják meg .....
  • Alexease
    #48
    Roos valoban sokat dobott a dolgon, O a tuz kozeleben volt (plusz penz);) Az ISI meg valoban bealudt. Talan ha komolyabban allnak neki, lehetttek volna kozos ceg is;) De igazabol NEKUNK igy sem rossz;) Sot!;) Az engine adott, a SimBin profi es igenyes, az ISI meg egyre jobban tolja az rFactor-t es az engine-t, igy most mindenkinek jo;)
  • Alexease
    #49
    Persze hogy nem;) Azert az ISI sem teljesen hulye;) Gondolom, remenykednek, hogy majd valamelyik komolyabb szovetseg, csapat, sorozat, stb., "megtalalja" oket, es nekik is lesz egy liszenszelt programjuk, es akkor legalabb az engine-ben 1-2 lepessel elorebb vannak;) Nyomulnak azert NASCAR es F1 szinten is, valami csak bejon egy ido utan;) "Kenyelmes" csapat, nekik gondolom jo lenne egy jo zsiros, hosszutavu szerzodes is:)
  • lac coo
    #50
    Hát elég nagy lépéssel vannak előrébb !

    Elég csak a felfüggesztést megfigyelni ( nem replay-ban..) vagy hogy hogyan viselkedik az autó visszaváltásoknál ...
    Most, hogy tanulgatom a 3 pedált elég szembetűnő különbségek vannak !

    Gondolom akkor és annyit vettek meg az ISI-től, ami most GTR2-ben van ...Hogy utána ISI mit rak hozzá, semmi közük hozzá ...Legfeljebb megveszik mégegyszer ! :))))
  • Alexease
    #51
    Nekem a GTR2-ben a fizikai resz inkabb meg a GTL szinture hasonlit, kiforrotabb beallitasokkal, trukkokkel. Talan meg a grafikai resz is ugyanaz, egyedul nehany uj shader van benne - peldaul reflect map - amit meg lehet hogy a SimBin-ek irtak hozza (az animacios es egyebb "aprosagokkal" egyutt). Nekem az FFB resz beallitasai, kezelese hianyzik, foleg az rF 1.087 es az 1.15 utan.
  • avcom
    #52
    a Gyorsasági OB szerintem megoldható lenne
  • Alexease
    #53
    Azt mar en is mondtam tobbszor, hogy elintezheto lenne, de abba meg nem eri meg munkat fektetni nekik;))))
  • lac coo
    #54
  • atiwrc
    #55
    Gyorsasági OBnak én is örülnék, csak sajna nincs tul sok kocsi éa ez is többféle, kivéve a márkakupákat.

    A másik dolog meg hogy szerintem nem lenne rá akkroa kereslet.

    Ha a sorozatokat nézzük a rangosabbak közül a gp2nek nincs még hivatalso játéka meg a dtm és a btcc is elég rangás, bár a tocaban benen vannak ezez, de hát a toca az............
    Meg ott lenne még az f1 azt kéne megszerezni.
    Egyébként én még régröl mintha ugy emlékeznék hogy a jogokat a sony vette meg 2006ig nem tom hogy azota változott e de tény hogy a gp4 és f1ch óta nem jött ki uj játék csak konzolra. Apropo gp4 geof cramondrol nemtudtok semmit fejleszt valami jatékot?
  • endiboy
    #56
    jóóó lesz, alig várom már :P
  • Istencsászár
    #57
    Geof Cramond csapata szétszéledt, nem várható gp5... a jogok még a sonynál vannak 2008ig asszem... hogy utánna ki veszi meg... pénz beszél kutya ugat... szerinrem sony hosszabít, a konzol ágban sokkal de sokkal több a pénz mint a pc iparban
  • Alexease
    #58
    Az F1 es a WRC tuti marad a Sony-nal, foleg ha mar a PS3 is rendesen beindul. Talan meg a NASCAR-t is "beszerzik" majd, mert amcsiban azzal tudnanak nagyobbat kaszalni...
    Szerencsere, egyelore a GTR es a WTCC PC-s, szimes... De ez is valtozhat. Ha a SimBin-nek fontosabb lesz a hirnev, eladas, penz, akkor logikusabb lenne atalni konzolra, ha mas nem, egyelore XBOX360-ra. Talan az ISI mar portolja is az engine-et ... De ha tobbet akarnak, akkor egyertelmuen Sony-val kell "kozosulniuk" (:DD) es mehet a PS3... bar a konzolosoknak valszeg uncsi lenne egy GTR vagy WTCC, mert keves az auto, palya, es eleg kotott a verseny...
  • Istencsászár
    #59
    Valami fasza Champcart eltudnék képzelni pécére :), persze simként kizárólag.. az F1et vihetik, rfactor tökéletes arra. Egy RBR 2őt szívesen láttam volna, de sajnos az élet közbeszólt... talán lesz még 1 olyan igényes rally sim ismét... talán... GTR2, WTCC biztos portolásra kerül 360ra idővel...
  • LeePí17
    #60
    kijöhetne már...már nyomnám a gázt a pözsóban..kis Taxi-s feelingel..
    vagy a bömösben Cobra 11 feelel..
    már nagyon várom :D
  • endiboy
    #61
    inkább a bömbi :P
  • LeePí17
    #62
  • PuMy
    #63
    Az első képek!





  • endiboy
    #64
    még majdnem két hónap...ááááááááááááááááá
  • sumi
    #65
    faca....amillen jók a képek remélem a játék is annyira jó lesz....már várom...
  • endiboy
    #66
    meghalgattam a hangokat a weboldalon, és a bömbitöl teljesen felpörögtem, úgy kellett lelőni :DDD
  • LeePí17
    #67
    lassan itt az október..és még demo sehol :(
  • Alexease
    #68
    Mennyel addig a GTR2 Demo-val, es abban a BMW M3-al;) Ugyanaz az engine, nagyon hasonlo auto, stb. Csak a menu lesz mas;)
  • LeePí17
    #69
    má nem demoval megyek a gtrben :P
    de itt lassan demo jöhetne...
  • Alexease
    #70
    En sem a demoval megyek;) Csak azert irtam, mert ugyanaz a ketto, vagyis felesleges tulizgulni a demot, a menun kivul nem lesz olyan nagy ujitas;)
  • Istencsászár
    #71
    Autó modellek, hangok, új pályák, WTCC szabályok.
  • Alexease
    #72
    Demo = 1 auto, 1 palya (valszeg szokasos "GTR" palya), hang detto, szabaly meg mindegy... ;)
  • lac coo
    #73
    Ezek a nekem való autók :))))
    Mikójönki?
  • Alexease
    #74
    Az autok miatt ez nekem is jobban fog tetszeni;) A GT kategoria nekem sok;) Abban is inkabb a "kissebb" autokkal megyek;P Elvileg Karacsony es kornyeke...
  • Istencsászár
    #75
    Hogy nem szurná ki a szemed a hivatalos oldalon:))
  • lac coo
    #76
    Ja én is . Bár nagyon jók a nagy fasztkarok is benne, de azért a legjobb a rút kis kacsa Lotus :))))) Meg a Seat, az ugyan megy mint a meszes de valahogy nagyon tetszik ....

    Ha ilyen gumikat raknak alá, nem lesz itt nagy gond ;)
  • Istencsászár
    #77
    Nomeg a mai futamon is kivolt plakátozva a pálya vele :)
  • lac coo
    #78
    Nem tom hol van a hivatalos oldal :))))
  • Istencsászár
    #79
    Itt
  • mohus
    #80
    ugzanez a helyzet a wrc vel...
    az is szoni...ps3on remélem fejlődni az f1 mert jelenleg csak egy közepes autós játéknak számít
    a wrcvel semmi gond, csakhát a ps2 már elég öreg vas