5806
  • Solt
    #5458
    Én is... kipróbálom, köszönöm...
  • Solt
    #5459
    A TDI Seat nagyon bejön.... hang is jó, mozgása, viselkedése is... asszem megvan az új szerelem... :))

    A 2008-s Curitiba-n mentem egy 1:20:344-t... ez milyen időnek számít?
  • Debilon
    #5460
    jó erősnek:D a hétvégén 1:23,x volt a pole asszem :D
  • gviski
    #5461
    1:19et is lehet menni...
  • Solt
    #5462
    Na jóóóó... :D

    gviski: Nincs valami ranglista? A hivatalos oldalon csak a 07-s wtcc pályák, autók szerepelnek...
  • Yeltzin
    #5463
    irreálisnak
  • Solt
    #5464
    Az... de nyilván nem így értettem a kérdést... arra lennék kíváncsi, hogy mondjuk egy onlány verseny időmérőjén mire lenne ez elég...

    Gumi fizikával, és a levágások normális kezelésével a valós idők közelében lennének az eredmények...
  • Yeltzin
    #5465
    gumifizika nekem elég jónak tűnik, legalábbis a kopás, hevülés és nyúlás hihetően van modellezve
  • Solt
    #5466
    Én a koszolódásra gondoltam... ha összeszedné a dzsuvát a gumi, és ennek köszönhetően pár kanyar erejéig csökkenne a tapadás, akkor nem érné meg ilyen drasztikusan levágni az íveket...

    Curitiba-n a célegyenes utáni kanyarkombinációban amit levágás címszó alatt művelnek az szerintem vicc...
  • Yeltzin
    #5467
    ez tény, ehhez hasonló "apróságok" szép számmal vannak... a másik, amiben elsők lehetnének, az a felszáradó ív a nedves pályán

    inkább ezt a két dolgot választanám STCC és Race On helyett :)
  • Toya
    #5468
    Felszáradó ívben elsők? Hiszen azt már a Grand Prix 4 is tudta ha jól emlékszem :)
  • Yeltzin
    #5469
    F1 szimekkel soha nem foglalkoztam, úgyhogy ez nekem új, mindenesetre még nem hallottam róla. És rendes szimuláció volt, vagy vmi egyszerű, ami inkább csak a látványt adta vissza? Esetleg screen vagy video van erről?
  • Solt
    #5470
    Na igen... bár én ezidáig nem nagyon foglalkoztam simbin játékokkal, de azt kell mondjam, hogy a sok hiányosság ellenére nagyon tetszik... legalábbis ez a TDI Seat... finom... :)

    Ha már itt tartunk... nem láttam az AI-nak agresszió csúszkát... 110%-on jó időket mennek, de olyan óvatosak mint a szűzkislányok...
  • Yeltzin
    #5471
    az AI arra jó, hogy az előrejutást és a forgalomban versenyzést gyakorold, védekezésre nem igazán, mert tényleg csak akkor előznek, ha nyitva hagyod a kaput

    hibázni is ritkán szoktak, emiatt egy online versenyre nem készítenek fel rendesen, de 110%-on érdemes őket kóstolgatni (csak gyári pályákon)
  • Solt
    #5472
    Oké... úgy teszem... plusz átírtam ezt 1.0-ra...

    AI Corner Grip Usage="1.00000" ( az eredeti 0.93000 )

    Ha jól értelmezem ez a kanyarodási "képességük"?

    És ez:

    AI Realism="2.00000"

    Ez lenne a "legreálisabb"?

  • Yeltzin
    #5473
    passz, ezeket nem buheráltam
  • Solt
    #5474
    Végül is annyira nem lényeg... szeretnék majd inkább onlány játszani...

    Még valami, aztán nem zargatlak... van valami olyan kiegészítő, amivel menet közben figyelemmel tudom kísérni a gumik hőmérsékletét, kopását, stb?
  • gviski
    #5475
    Ha jó rémlik akkor már GP3ba is volt ilyen
  • Yeltzin
    #5476
    van, a neve XD (egy dll file az egész), de nem tudok linket az aktuális verzióhoz
  • Debilon
    #5477
    igen, ez egy tuti dolog volt, hogy az ív száradt del először ahol az autók mentek, és ha kicsit is letértél róla pl. slick-el akkor volt nagy gebasz.. :)

    plusz (azthiszem) a GP4-ben volt "heat haze" effekt is, brutál módon nézett ki a rajtrács :D viszont ennek is nagy ára volt..sajnos

    és igen, már a gp3-ban is benne volt ez a ficsőr, de sajnos, Crammond-ék szoftveresen számoltak szinte mindent, ezért elég bika gép kellett hozzá akkoriban, hogy normális graffal játsz.. az "O" billentyűvel lehetett a processzor kihasználtságot menet közben kiíratni, és tisztességes graf-as ritkán volt 90% alatt..
  • Yeltzin
    #5478
    sajnálom, hogy erről lemaradtam, de arra kíváncsi lennék, hogy valóban az autók által használt ív száradt fel, vagy egy előre megadott ideális ív?
  • Debilon
    #5479
    ha jól emlékszem, akkor dinamikus volt a dolog... elvileg ahol többet kanyarodtak, az a rész kezdett el először felszáradni
  • kifli
    #5480
    Live for speed JuanG emlékfutamot rendezünk, akinek van kedve jöjjön

    Részletek: LINK

    Bocs az off-ért
  • Solt
    #5481
    Urak!

    Az eredmények, hogy kerülnek fel a hivatalos honlapra?
  • Solt
    #5482
    Lehet, hogy hülyén fogalmaztam, de csak meg kérdem újból! :D IDE miképpen lehet felkerülni?

    A dedikált szerveren elindulok, szépen kiírja, hogy az időm hányadik helyre jó, de utána a worldranking listában nem jelenik meg?

    Mit csinálok rosszul?
  • Solt
    #5483
    A másik pedig... láttam pár pályán olyat ( most pl Monza ), hogy a kategória első legalább 10 másodperccel jobb mint a második...

    Eleinte azt hittem ilyen ügyes, de egy kicsit most már ez gyanús. A 2. helyig századokra vannak egymástól az idők, aztán az első meg 10 másodperccel gyorsabb a másodikhoz képest!

    Mini-vel bohóckodtam Monzán... a 2:15:xxx körüli idő megfutható... valami ufó mondjuk esetleg képes lehet 2:13:xxx végére... na most ehhez képest Monzán a legjobb Mini-s idő valami 2:02:xxx... fizikai képtelenség! Mi szar ez?
  • gordon 24
    #5484
    Csalnak, egyértelműen. Van egy csomó program Rf hez és Racehez is aszzem amível ezek az idők elérhetőek.

    WTCC val tudnak 2 perc vagy nagyon picit alatti időket, nem Minivel:D
  • Solt
    #5485
    Az apjuk... :D

    Te sem tudod, hogy lehet felkerülni a hivatalos oldalra? :) Minivel mentem egy "cudar" időt... csak feltenném... :D
  • gordon 24
    #5486
    Nem tudom, de ha jól gondolom:D

    Akkor Time Attack módban, van online verseny az idővel vagy valami ilyen baromság lehet, hogy ott.


    De én nem foglalkoztam ezzel, passzolom a kérdést..
  • Solt
    #5487
    Van valami dedikált szerver, ott mentem, de... na mindegy, valaki csak tudja... várakozok! :)

    Egyébként a Mini is nagyon hangulatos... bírom az olyan autókat, ahol nem kell nagyon a setup-l küzdeni... beülsz, oszt nyomod! :D
  • gordon 24
    #5488
    Egyébként ha tolod vele, és akarsz jó társaságot:D

    Akkor gyere hozzánk, VSR ben a Simbin szekció vezetője én vagyok
    Mindig csinálunk bajnokságogat most éppen a HTCC 87 megy WTCC 87 el.

    Elég király vagyunk is sokan.

    Szóval nézz be:

    itt ni
  • Solt
    #5489
    Nálatok volt Csige is? Jól emlékszem? :)

    Köszönöm az invitálást... ;)
  • gordon 24
    #5490
    Csigusz?:D

    Csigi Tamás?


    Ha ő akkor igen a Belme motorsportsban megy Alfával..

    Belme József a csapattársa.
  • Solt
    #5491
    Nem egyre gondolunk... :) "Csige" valamilyen Laci... bár most, hogy belegondolok jobban, ő inkább LFS guru volt...
  • PetiM44
    #5492
    Ha nem baj, megkérdezném:
    Ez a sima Race-hoz van, vagy Race 07-hez?
    Ha utóbbi, akkor jövök én is...
  • gordon 24
    #5493
    Race07 el megy!
  • PetiM44
    #5494
    Akkor jelentkezek. Regisztrálni kell az oldalon?
  • gordon 24
    #5495
    Igen regisztrálj, van a HTCC87 topik azon belül pedig a jelentkezés!

    Ha jelentkeztél kategóriába is jelentkezz (GP vagy TC) a festést meg megoldjuk! Kötelező a saját skin!..


    A többit meg majd elmondom...
  • bosco05 #5496
    Race07 alá hogy lehet a vitumo.de féle XD-t bevarázsolni?
  • pointer4
    #5497
    Bemásolod a dll-t a race07.exe mellé.
    Max ha nem műxik, akkor használd a legújabbal, vagy kapcsold vissza az Ű-vel.
    Meg gondolom érdemes frissíteni steamen a race-t.

    Más trükk nem jut eszömbe :D