13
  • MerlinW
    #13
    Hagyd, nem éri meg. Tudod jól hogy vannak emberek akiknek vannak önálló gondolataik, és vannak akiknek nincsenek. Nos neki nincsenek...
  • winnie
    #12
    hát, a ktk az épp az ifjabb generációnak készített családi kalandfilm:) nem kell kiszűrni, hisz a többség imádja:)
  • maestro85
    #11
    Én azt sem értem hogy mi a jó egyáltalán a KArib-tenger kalózaiban? Valaki felvilágosítana? Én láttam az egyet, de annyira nem fogott meg, hogy csak annyira emlékszem, hogy néha átváltoztak a kalozok contávvá, meg a végső harc valami barlangfurdőben volt :) Nagy durranás... Nem azért, de szerintem egy ilyet simán lehet Fi*ázni, ki fogja kiszürni a fiatal genereáció számáraa romboló filmeket ha nem mi?
  • winnie
    #10
    csinálj jobb hozzászólást, ne fi*ázd másét.

    (mellesleg ez mekkora óvoda. rossza a trabant? gyárts jobb kocsit. nem ízlik a tökfőzelék? főzz finomabbat. úristen, gondolom az egypártrendszerben maradtál, ahol másnak nem lehetett véleménye. lépj tovább. jános bácsi már nem él. max egyesek lelkében.)
  • Inquisitor
    #9
    Hehehe, nem kell premier filmre beülni 1300-ért, hanem mondjuk pár héttel késöbb elmegy az ember művészmoziba megnézi 399-500Ft között. De azért örülök, hogy most lesznek olcsó filmek, csak semmi olyan nincs amit megnéznék :(
    Persze a Scaner Darkly-t meg be se hozták moziba ...
  • Cleawer
    #8
    azért fikázta ,mert bement ,megvette a jegyet és nem tecett.Azért nézünk filmeket hogy kikapcsolódjuk.
  • ZoDo
    #7
    én is fikázom a filmeket.nem is járok moziba.
  • Snaildevil
    #6
    csináljatok jobb filmet majmok! könnyű fikázni mások alkotásait...
  • csabexx
    #5
    Ha ennyire fikázzátok a filmeket akkor minek jártok moziban vagy mért néztek filmeket?
  • Falatka2003
    #4
    A két "kasszarobbantó" teljesáras alkotás kapásból cancel. Ilyen filmektől várják a megváltást? LOL!
    De a karibikalóz sem szólt akkorát sztem, mint az első, csak agyonhype-olták. (Tegyük hozzá, megérdemli az anyagi elismerést és a kritikai lehúzást. Engem személy szerint nem az kápráztat el, hogy a kraken már a 8. hajót húzza a víz alá, vagy hogy milyen gyorsan pörög a vízimalomkerék, amin kardoznak. Sztori meg, ugye, nem nagyon akad. Kannibálos bohóckodás totál elkeserítő rögtön az elején. És ez a szint a későbbiek folyamán sem nagyon emelkedik.)
  • Cassell
    #3
    Amiben az a Sandler gyerek szerepel helyből érdektelen viszont király ,hogy a Karib tenger kalózai 2 is benne van - még jobb lett volna ,ha nem pont csütörtökön néztük volna meg - de ennyi pénzért majdnem mind1 mi megy majd esténként ott lesz a helyem a moziban...
  • akyyy
    #2
    pff mi az h a távkapcsért telejs jegyárat kell fizetni??? igy el sem megyek
  • beni002
    #1
    Megyünk!!!Ki se jövünk a moziból!!!!!