33
A Mad TV eddig megjelent összes része!
  • Palika1989
    #33
    Azt hiszem Retrozom egy kicsit.
  • PiszkosFred
    #32
    Wow, kosz az infot, kiprobalom :)
  • Palika1989
    #31
    játék url: http://www.mud-tv.com/
  • Palika1989
    #30
    Egy felújított változat, hasonló nem olyan rossz viszont ebe csak TV-zés van nem kell meghódítani egy lány szívét! :)
  • Help17
    #29
    van újabb verziója:) meg más tv-s játékok.

    infók a TV Manager játékok topikban.
  • Wanax
    #28
    utánanéztem, és a www.the-underdogs.info oldalon keress rá a madtv-re és ott találsz a 2höz crackot.
  • Wanax
    #27
    Szerény német tudásom arra enged következtetni, hogy a cdt keresi, azért nem indul (Madtv2-cdrom nicht gefunden). Kellene hozzá valami crack vagy egyéb... nem volt hozzá valami alkalmatosság ami ezt kiküszöböli? (crack vagy egyéb útmutató)
  • Palika1989
    #26
    Segítsetek!
    NEm tudom felrakni a MAD TV 2-t!
  • Palika1989
    #25
    Én már gondolkodtam azonis ,hogy megtanulok egy kicsit németül, hogy étsem!! :D
    Kül. nem lenne rossz... Jó kis nyelvtanulás! ;)
  • PiszkosFred
    #24
    Évek óta keresek angol nyelvűt a második részből, de semmi...
  • Palika1989
    #23
    Hát igen, gonosz volt! :P :)
    próbáltam DosBox-al hátha abba van Mouse Driver Doshoz, de fagyott.
    Szal lehete maradok a nyilakkal vvaló egér irányításhoz!! :)
  • Wanax
    #22
    jaja, a show-k jók arra is.
    Szerintem szerezz be egy egeret, sokat segít :) (tudom, gonosz volt :))
  • Palika1989
    #21
    Arra mi a megoldás, hogy ne billentyűzettel kelljen irányítanom a kurzort?
  • Palika1989
    #20
    A Show-k inkább csak közvéelmény kutatásra jók, nem? :S
  • Wanax
    #19
    Hát a showkból annyira nem jön a lóvé, általában elég magas a nézettségük (asszem olyan 40% körül), de szerintem amennyibe kerülnek, nem nagyon éri meg őket, nem tudsz olyan reklámot adni hosszá ami fedezné. Viszont a saját készítésű sorozatok az már jobb dolog, de aztis csak később éri meg csinálni amikor már sok a lóvé, meg sok a néző.
    maximus: Nem teljesen fogom hogy mi a gáz, ha a forgatókönyvet kiraktad, és a sráctól kértél shopping listet, akkor a boltban ott kell lennie a leendő produkciónak. Kicsit bővebben lécci :)
  • maxius
    #18
    Hmm...a listát sikerült megjelenítenem a stúdióban, de nem sikerül elvinnem a boltba :S Csak simán rá kell kattyintani?
  • Palika1989
    #17
    Aztán a saját showkból jön több pénz?
  • Wanax
    #16
    Hali!
    Nagyon kira játék volt ez anno, kár hogy a 2 csak németül jelent meg :( Nem egyszer végig is vittem az egészet, jó volt nézni ahogy kirugják a többieket...
    A saját show forgatás téma emlékezetből: megveszed a forgatókönyvet, elviszed a studióba, majd ott kirakod az asztalra, beszélsz a sráccal, és valami shopping listet kell kérni, lemész a 2.ra, a boltba, és ott be tucc vásárolni hozzá, aztán visszamész a studióba és már lehet is kezdeni a forgatást.
  • maxius
    #15
    Addig stimmel, hogy el kell vinni a stúdióba, de ott a fószer ad vmi listát, amivel nem lehet mit kezdeni, és ott meg is áll a tudomány :S
  • Cat #14
    pedig nem olyan nehéz, fel kell vinni a 3. vagy 4ik emeletre, és már csinálják is.
  • Palika1989
    #13
    Nah az nekem se megy! :S
    megvettem a sriptet és nem tom, hogy kell leforgatni! :(
  • maxius
    #12
    Nekem az a gondom a játékkal, hogy valamiért nem tudtam saját showkat forgatni :S
  • Palika1989
    #11
    A 2. részt én is eddig csak németben láttam! :(
  • cenobite
    #10
    Jól tudom, hogy a Mad TV 2 csak német nyelven található meg itt-ott? Mert azzal szívesen játszanék, ha értető lenne - mondjuk angol. Az 1 is jó, azzal játszottam is régebben elég sokat.
  • Palika1989
    #9
    Hát jah a Fallout is raj!! :)
    Azért ott van TTD, Doom, Settlers!
  • sedthh
    #8
    bestoldgames oldal = fail
    nincs rajta fallout tehát nincsenek ott a legjobb old gamek :)
  • Qwerty4
    #7
    én személyszerint a tv2-őt jobban szeretem, de a diszkrimináció bűn...
  • Palika1989
    #6
    Sztem tök mind1! :)
    Személyszeriunt jobban szeretm az RTL-t, de azért raktam zárójelbe, hgogy ki-ki melyikre gondol! :)
  • Qwerty4
    #5
    az RTL Klub miért került zárójelbe?
  • ngcsnet
    #4
    ismerős
    mondjuk nekem nem tetszett
  • Palika1989
    #3
    Letöltés, Képek:
    http://www.bestoldgames.net/eng/old-games/mad-tv.php
  • Palika1989
    #2
    Pontosítok!
    A játék 1991ben jelent meg! :)
  • Palika1989
    #1
    Üdv!
    Gondolom 1-2tőtöknek ismerős a játék neve!
    Min. 10 éves lehet az első része, de nagyon jó!
    Képzeld el, hogy a TV2 (vagy RTL Klub ) főnöke vagy... Te csinálsz mindent te szerkeszted a műsort, te veszed a filmeket, dől a cash, újságírók hada, stbstb.