38
  • Hegeace
    #38
    Sajnos csak azokat kiveve ha van scoutod ami kivalt szolgaltatas azoknak akik feizetnek a tamogatoknak :S
  • SatoshiT
    #37
    Csak olyna embereket lehet megvenni akik a listán vannak? mert mostanában már nincsenek jó játékosok a listán, akik a Palermo csapatát tudnák erősíteni, peiddg még csak fél éve vagyok ott:(
  • SatoshiT
    #36
    Én megnyertem az az első meccsem, így szereztem még néhány embert aki játszik majd:D nekem bejön, mindaddig, amíg nyerek:D:D:D:D:D Na jó csak hülyülök, de tényleg tetszik!! Hattrickel is játzsok de ez pörgősebb és ismerem a játékosokat is:D
  • Hegeace
    #35
    team/your squad és ott vann a játékosk melletti értékek végén hogy sell. ott
  • SatoshiT
    #34
    eladni hogy lehet a játékosaimat? erre lennék még kíváncsi
  • SatoshiT
    #33
    okes most már rájöttem:D kicsist benéztem a dolgokat:D akkor minden nap lesz meccs? na ez érdekes játszok a hattrick-el is de így azért izgalmasabb meg jobb hgoy ismerem a játékosokat:D
  • Hegeace
    #32
    alul a confirm gobbal lehet elfogadni a dolgokat. ha segítség kell kérdezz!
  • SatoshiT
    #31
    Kezdek rájönni adolgokra csak az a bajom, hogy hiába állítom be a kezdő csapatomat a line-up ban mindig viszsaugrik az eredetire, de úgy hogy abban van olyna poszt ahol még játékost sem tesz be, hgoy lehet beállítani a csapatomat?
  • SatoshiT
    #30
    Itt ahogy beszéltek róla én is megnéztem! szívesen venném a segítséget én is, bár ahogy láttam a kedvenc csapataim foglaltak voltak:D de van ilyen. lehet majd ezen változtatni úgy olvastam hogyan?
  • soma22
    #29
    akkor jol gondoltam
  • Hegeace
    #28
    jaja minden poszton csak 1 pléja edzhet és csak az aki nincs a kezdőben. lehetőleg fiatal legyen mert azok könnyebben fejlődnek :)
  • soma22
    #27
    a trainignél csak 1 pleját tudok betenni.van ennek jelentősége hogy ki az?
  • soma22
    #26
    akkor megnyugodtam:)
  • Hegeace
    #25
    lehet rá előfizetni de olyan ez mint a vipség az sg-n, csomó kiváltságot ad, nem halsz bele ha nincs :)
    igen csak 5 alkalmazottat lehet felvenni.
  • Hegeace
    #24
    lényeges menüpontok:
    manager/control center (mint fm-ben a központ)
    results/match results (meccs eredmények meglesése)
    results/newspaper (érdekességek)
    team/ összes menüpont (a secret traning és traning camp az külön eltüzelés meccs előtt. én egyszerre használom mind2őt nehéz meccsek előtt.

    club/staff (itt lehet edzőket felveni. célszerű goalkeeper defender midfielder attacker trainert felvenni és egy doktort)
    club/medical staff itt lehet kezeltetni a játékosokat az orvossal ( itt 2őt gyógyulnak simán csak egyet. majd megérted :) )
    club/sponsors nem szorul magyarázatra

    players/ offers beérkező ajánlatok meglesése
    players/traning ha van edződ itt lehet edzetni
    players/players for sale (átadó lista :) )
  • soma22
    #23
    és mi ez a season tickets?fizetnem kell ezért a cuccért?
  • soma22
    #22
    megvan de csak párat engedett...
  • soma22
    #21
    nem, hol lehet?
  • Hegeace
    #20
    ugyhogy másnap reggel meglesheted az eredményt :). alkalmazottakat vettél fel?
  • soma22
    #19
    értem.
    elvileg már beállitgattam mindent, csak a meccset várom
    a meccs hogy zajlik le?
  • Hegeace
    #18
    jaja vannak a ligáknak saját nevei de az ország kiválasztásával eldöntöd h mejik bajnokság és azon belül látod h mejik ligában mennyi hej van.
  • soma22
    #17
    én a watforddal vagyok és valami fielder's líígben.
  • Hegeace
    #16
    nah a lényege az h kiválasztassz egy csapatot és egy meccsnap egy rendes nap alatt telik el. egyes bajnokságoknak vannak kupája is de ez bajnokság függő :) ezek plusz meccsnapokat jelentenek.
  • soma22
    #15
    na megtaláltam a topikot:)
    meséljen erről a renccerrrő:)
  • Hegeace
    #14
    nekem még nem az, én ősz óta nyomom. elkerültem 1-2 nagy csapathoz és utána már eghyre szivesebben jáccotam és még most is jáccok.
  • pilboy
    #13
    kipróbáltam, játszottam több, mint fél évig, de egy idő után unalmassá vált
  • Palinko
    #12
    valahogy már elfelejtettem hogy melyik csak utánna nemtom mit csináltam és ki kell választani egy másikat.most emg nem lehet :D uupsz. de bizti olasz csapattal leszek
  • Hegeace
    #11
    minden éjcaka van meccs vmikor. reggel megnézed már meglessz bár néha van olyan h 1 napot csúszik a dolog. kivel vagy?
  • Palinko
    #10
    és akkor mikor lesz a meccs,mer tlátom azt nem lehet választnai,hog yjátszon
    a csapat nagyából jól van
  • Hegeace
    #9
    én nem erőltettem mert nem jelent komoly igénybevételt az angol. 1. számú tipp. az 5 alkalmazott akiket felveszel az a 4 poszt edző és a1 orvos legyen. a többi számunkra használhatatlan :)
  • Palinko
    #8
    jaja,majdcsak lesz valahogy :D
    mert találtam olyasmit,hogy select language,de eldobott valami rossz helyre :S
  • Hegeace
    #7
    sajna nem. egy szezont tolj le kisérlet képpen. csak beletanulás kérdése
  • Palinko
    #6
    ez jónak tűnik. de lehetne magyarul?
  • Palinko
    #5
    ok semmi probléma
  • Hegeace
    #4
    jogos : http://www.onlinesoccermanager.co.uk/
    elnézésedet kérem és köszönöm hogy szóltál
  • Palinko
    #3
    at hiszem pont a legfontosabbat felejtetted el.webcímet + adni. mert én ezért nem keresek rá.
  • Thanatos
    #2
    júúúhééééééé
  • Hegeace
    #1
    Hy mindenki! Ez 1 online manager játék amit netes oldalon keresztül lehet játszani ingyenesen is de így bizonyos funkciók elérhetetlenek leszenke (megjegyszem én sem támogatom az oldalt). Regisztráció után egy bizonyos nemzet et kell kiválasztani ahol játszani akarsz. Ott több liga van ahova csatlakozhatsz. célszerű megnézni a szabad csapatokat és az alapján állítani a profilt. Minden csapatnak meg van adva egy "cél" és aki azt a helyezést eléri az kap megadott számú pontot. Elöljáróban ennyit ha valakinek kérdése van írjon!