44
Mi a f*sz ez?!
  • Piszkos  Fred
    #44
    Még most is látom a lehető legrandomabb helyeken az országban. Kitartó fickó lehetett, aki terjesztette a papírokat.
  • abacs40
    #43
    Nnnaaaa... ez besült.Lehet,hogy télen kellett volna indítani?
  • abacs40
    #42
    Megnéztem a CSODA HÓLÁNCOT és az lenne a csoda ha elterjedne,ugyenis 59 900ft!!
  • nyamiag #41
    na mostmár van #41-ik hsz, aminek a lényege, hogy ostoba vagy :D
  • Gladiator
    #40
    fúha, kemény 28 hozzászólást kellett volna átböngészned. grat.
  • Petka
    #39
    "...Nyáron, 35 fokC melletti hóesésben..."
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Taranov
    #38
    60k
  • 12346
    #37
    egész jól megél abból a filctollas papírból.
  • Qwerty4
    #36
    micsa baromság
  • Qwerty4
    #35
    köszönöm
  • Vlala #34
    Csoda hólánc: csak csoda hóban hatásos. Ha tehát nem csodálod, hogy esik a hó, elég a hagyományos. Nyáron, 35 fokC melletti hóesésben viszont ajánlott a használata, különben a kartergáz bele fog verni az indexbe, és zseblámpává változik az autód.
  • 300Dani
    #33
    lál
  • modellmaker
    #32
    micsoda jó helyzetfelismerő készség!!
  • Qwerty4
    #31
    az nem létezik velem nem ba****l ki.
  • akyyy
    #30
    #41
  • Qwerty4
    #29
    nincs kedvem visszaolvasni hogy mi lehet ez, esetleg ha vki elmagyarázná vagy elmondaná melyik hsz.-ban van a lényeg annak örülnék.
  • akyyy
    #28
    szten ez egy iykab "párt" mint a kétfarkú kutyapárt ..:)

    ugyis jönnke a választások, itt is sorozatosan tele van aszuperinfo meg egyéb apróhirdetéses szórólap a jelöltek életrajzaival:CCC
  • 300Dani
    #27
    Loálmán!
    Hiánypótló topig -.-
    Elismerésem a faszkalapnak aki kirakta ezeket, hasonló kaliber lehet, mint a Klapka a filccel írt papírtáblájával.
  • Barney Tech
    #26
    Aham valami ilyensmi a szám 06205505050
  • Alien
    #25
    Onann tudom, hogy most egy hétig Harkányban voltunk és onnan amikor jöttünk haza feltűnt, hogy még ott is vannak ilyenek. Szerintem ez a csodahóláncos bejárta az országot egy teherautóval és teleragasztott mindent :))
  • Alien
    #24
    Én láttam már és baromi sok helyen, nemcsak BP-n, hanem Pécsről visszafele BP felé végig kivolt rakva. Sárga papír, csodahólánc felirattal és egy telszámmal.
  • sapkafej
    #23
    van olyan is, hogy SEX, meg ilyenek
  • Cat 02 #22
    hogyleheccilynebal*fasz ?
  • Barney Tech
    #21
    Meszolalt az ész -.-
  • Slayerboy
    #20
    Azt h delban
  • Barney Tech
    #19
    Mit mondjak erre?
  • blackgamer
    #18
    van téma ahol az ilyen rejtélyekre keressük a választ: Kis képecskék mindenhol!?
  • 0ppika
    #17
  • Barney Tech
    #16
    Mind1ik ugyan ott van miaket láttam eddig.
  • 0ppika
    #15
    nem, a tél végével leszedik az összes ilyen hirdetést, csak biztos kintfelejetettek párat
  • Tinman #14
    http://www.hokengyel.com/

    Erről van szó... ez 99% biztos.
  • Barney Tech
    #13
    Nyáron is?
  • 0ppika
    #12
    Me nem díjazzák az ilyesfajta topikokat. A "Mi a f*sz ez?!" meg kifejezetten csodás.
    Ha annyira érdekel hívd fel a számot, nyilván egy sima hóláncot reklámoznak "hatásosan" ...
  • Barney Tech
    #11
    Jah nálunk is a Tesconál van.
  • Cat 02 #10
    teszkó mellet van 1ik táblán :)

    de ezt is jóko nyitod :)
  • Tinman #9
    Én látta már ezer helyen... fura, hogy nem büntetik meg érte. Elvileg tilos a reklámanyag kiragasztása a közlekedési táblákra, villanypóznára.

    Egyébként ez már egyfajta negatív reklám... nekem már akkor sem kellene a túlhypeolt szaros hólánca mégha egy ezrest is adna mellé.
  • Barney Tech
    #8
    Mé?
  • Barney Tech
    #7
    Egy szar kis sárga papír amire rávan irva CSODA HÓLÁNC és utána van egy szám ...
  • Sland
    #6
    én láttam -.-
  • bazs1
    #5
    ez mi?