24
Omega
  • tomm
    #24
    ismered az omega pont hut?
  • nirdo
    #23
    Holnap, szeptember 4.-én jelenik meg az Omega XVI. stúdióalbuma Égi jel: Omega címmel. Egyébként ma 12 éve volt az esős, illetve holnap 7 éve a 99'-es már száraz Népstadioni bulinak:)
  • zakika
    #22
    en a majusi pozsonyi bulin voltam. sok szlovak volt kint.
    mellesleg omega egy nemzetkozileg elismert zenekar, kar lenne kihagyni (en mar csak tudom, az 1994 bulit kihagytam, pedig eppen pesten voltam, csak kellet a penz Meat Loaf koncertre ami kovetkezo heten volt)
  • nirdo
    #21
    Mecky és Laci sajtótájékoztatót tartottak ma a Királyhelmecen a Városházán a 26.-án esedékes buliról. Szombaton Hódmezővásárhelyen koncert lesz.
  • McGrady
    #20
    Szekeres télleg jól tolja, de az Elefánt az annyit kúr el koncerten, hogy rossz nézni...
  • nirdo
    #19
    Molnár Gyuri európa legjobb gitárosai közé tartozik, Szekeres Tomival együtt. Tényleg, szerinted miért nem egy jó gitáros? (Roppant kiváncsivá tettél!)
  • McGrady
    #18
    Csak annyi, hogy nem egy jó gitáros szerintem :)
  • Qwerty4
    #17
    értem, de vele mi a bajod?
  • hunbasser
    #16
    amúgy van illés-metró-omega topik...
  • McGrady
    #15
    Elefánt az Omega egyik szólógitárosa...
  • Qwerty4
    #14
    akkor meg mire gondoltál?
  • McGrady
    #13
    nem :)
  • Qwerty4
    #12
    mármint Kóbor Jani a múlt heti meccsen?
  • McGrady
    #11
    Hát én csak annyit tudok hogy az Elefánt nagyon béna :D
    lehet kövezni...
  • nirdo
    #10
    Hát én 2004 óta csak 8 bulin tudtam jelen lenni ( amióta beindult az országjárás) és bizony 2004 óta minden buli ajándék. Most úgy néz ki, hogy a XVI. stúdióalbum (Égi jel:Omega) szeptember 16.-án jelenik meg. Ezt hivatalos forrás adta hírül. Jövőre úgy tudom egy jubileumi országos turné lesz, amely nek a közepén (ez ahogy hallottam csak terv), nagybuli pesten. A helyszín sejthető:))
  • akyyy
    #9
    van egy oylan dvd márka hogy omega? az jó?
  • zakika
    #8
    es meg hozza eleg sok
    a hetvenes evekben majdnem minden lemezuk megjelent angolul is

    www.gamapolis.de
  • zakika
    #7
    na nyissunk minden magyar csapatnak egy forumot, majd csak ketevente eloszedi valaki
    van egy topic a magyar rocknak, de azt se latogatja a kutya sem
  • LeePí17
    #6
    A Kenguru c.mű film betétdala volt többek között.
  • mod
    #5
    A cseszneki koncertjükön ott voltam, jó volt. -.-
  • Qwerty4
    #4
    nem is tudtam hogy az Omegának voltak angol számai
  • bppity
    #3
    Sőt, ha nem jön seemi közbe, akkor két év múlva 46, aztán 47...
  • LeePí17
    #2
    [Omega - Never Feel Shame]


    nincs meg vkinek digitális feldolgozásban?..
  • nirdo
    #1
    Nyah, hát ez kelet-európa Rolling Stones-ának topic-ja szeretne lenni. Egyedülálló, amit elértek idén 44, jövőre már 45 éves pályafutásukkal. Szóval szeretném, ha egy eme topic sok ember körében népszerű lenne. Írjatok bátran!