16
Újabb animációs film.
  • Beni521
    #16
    en feligmeddig remenykedtem h vegig olyan cuki kispingvn marad, kisse fura a felefeher feleszurke. na mind1, attol jo kis mese volt =)
  • Ice Cortez
    #15
    Faja kis film!
    Igaz az elején azt ittem elalszok de aztán egy kicsit felpörögtek az események és akkor már érdekelt a film! :) Azthittem az elején hogy valami hülye dedós filmre ültem be, igaz barátnőmmel voltam ő meg odáig volt ezzel a filmel... na mind1 szóval az eleje az a sok éneklés+ az elejtett tojás meg minden az nagyon gyenge volt szerintem!
    Aztán amikor megkergette a fóka a kis pingvint és kiugrott a vizből és találkozott a másikfajta pingvinekkel onnantól szerintem nagyon jó a film! :)

    Szóval ajánlom mindenkinek hogy nézze meg moziban, mert a letöltött videó nem adja vissza szerintem a filmet!
  • Thadius #14
    igen énis láttam már, leszedtem a soundtracket is , eszméletlen jó dalok vannak benne énis ajánlom mindenkinek :)

    ja és Boldog Karácsonyt!
  • Trisztin
    #13
    Volt szerencsém tegnap látni a filmet :) és nagyon imádni való!! :)

    Mindenkinek ajánlom!
  • Vlala #12
    A linkből kihagytad a http:// előtagot, így a rendszer az SG-n kezdte keresni...
  • NEOreg3
    #11
    jajj, ebben túl sok lesz az éneklés:C

    de legalább a kicsiknek tetszeni fog
  • Darkoo
    #10
    Akkor bocsi
  • Thadius #9
    aha régi cikk
  • hen-tes
    #8
    Biztos régi cikket kopizott. :D
  • hen-tes
    #7
    Csak szerintem van túl sok mostanában az ehez hasonló állatságokból? :c
  • Darkoo
    #6
    ha 2006 november 17-én lesz a premier ,akkor miért 1 évet kell várni a bemutatóra???
    Szerinted most milyen évet írunk?:DDDD
  • Serpa
    #5
    Happy Feet


    nem tom mér kell vérszomjas fenevadnak beállítani egy oroszlánfókát.
  • hen-tes
    #4
    Nem jó a link. :s
  • Thadius #3
    szeritnem aranyos lesz :)
  • Thadius #2
    képek,trailerek
  • Thadius #1
    A Happy Feet animációs film munkálatai már 2003-ban megkezdődtek (talán épp a másik jeges film, a Jégkorszak hatására). A főbb szinkronszerepekre olyan sztárok vállalkoztak, mint Elijah Wood, Brittany Murphy, Nicole Kidman és Hugh Jackman, az ezerarcú Robin Williams pedig az Aladdin után újra bebizonyítja, hogy hangok terén is utolérhetetlen.

    A táncolós-dalolós-meghatós-családbarát animációs film legelső előzetese a napokban került fel a netre - a kis pingvinre klikkelve találjátok meg. Magára a filmre még közel egy évet kell várnunk, hisz a premier csak 2006. november 17-én lesz.