18
DNS probléma
  • Pheel
    #18
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=999720505]Vagy bármelyik topik, amit "hálózat" szóval keresve találsz...[/URL]
  • 4kos
    #17
    Köszi a segítséget maj még a beépített windows tűzfalat megnézem azt majd újra teszteljük este haverral lehet majd beiktatunk egy mikrofons beszélgetést h biztosra menjünk
  • Petko
    #16
    az ipd rendben (feltéve hogy a te gépedet hívják experience-nek), meg tűzfalad sincs, illetve lehet hogy a windows beépített van és magát a programot blokkolja
    vagy lehet hogy pont a haverod bénázik valamit hogy nem tud belépni
  • 4kos
    #15
    87.101.116.147 az ipm am meg neki azé fogyaszt sokat mer mikor menti a végén akk aza a 40-50 mega az ő gépére mentődik enyémre nem
  • 4kos
    #14
    Nem csak tod ez olyan h 600 megát fogyaszthat a nete nem korlátlan
  • Petko
    #13
    1. és az FM milyen ipt ír? egyezik az azzal amit a parancssorban az ipconfig parancs kiír? (a legjobb lenne ha beirnád a számot ide)
    2. akár ő hostol akár te, ugyanúgy fogyasztja neki a megát (feltéve hogy 2en játszotok)
  • 0Fritz0
    #12
    600 megás netkapcsolat... be szép is lenne... :)
    Vagy letöltötte a netet és tömörítette? :D
  • 4kos
    #11
    Hát a játék az FM 2005 megadom azt az Ip-t amit az FM ír de már próbáltam hamachival is azzal se ment de ha meg én csatlakozok hozzá akk viszont megy viszont azzal az a gond h 600 megás a nete és nemjó ha ő hostol mer eszi a megát
  • 4kos
    #10
    Köszönöm a segítséget akk átsiklok dns felett ink valami tűzfalas problémát fogok keresni
  • Petko
    #9
    a hostolásos részhez meg megint jó lenne leírnád hogy kb milyen játék, és hogy kapcsolódik az illető hozzád? megadod az ipdet? és ha igen milyen ipt?
  • Petko
    #8
    ja, a DNS edet ne ba**ogasd ha jól megy, és kábelnetnél azt nagyon faszán kiosztja neked. Ha azzal lenne gond rögtön tudnád, ugyanis ha előhozod a parancssort, és mondjuk meg akarsz pingelni valamit "ping sg.hu" akkor ha resolvolja az ipt (tehát kiirja) akkor jó. Ha nem akkor megprobálsz ipt pingelni, és ha az jó az azt jelenti hogy a netkapcsolatod rendben van csak a dns-el van gond. De itt úgyse ez a helyzet sztem
  • 4kos
    #7
    Elképzelhető a dolog de minden tűzfalat kikapcsoltam amiről tudomásom van nincs valami program ami ellenőrzi h védve van e valami tűzfallal a gépem?
  • HiPPoNaX
    #6
    szerintem ez arra utal, hogy inkabb vmi tuzfalas problemad lehet
  • 4kos
    #5
    Hát csak azért mer eddig tudtam gamelni úgyhogy én voltam a host de most nem és akk arra gondoltam h ezt a dns-t kéne beállítani h működjön ez a vacak
  • izb
    #4
    mindig a szolgáltató osztja ki neked az IP címet...
    Nem is értem minek akaroda DNSt beállítani........
  • 4kos
    #3
    Hm Hát Kábelnetes net(egy thomson modemen jön ha ez segít bár nemhiszem)
  • Petko
    #2
    ha esetleg elmesélnéd azt is hogy egyáltalán milyen internetkapcsolatod van...? Direkt ADSL, Routeren keresztül, stb.
  • 4kos
    #1
    Szeretnék kérdezni szal az a gondom h újraraktam a gépem és van egy problémám az internet beállítással mer így most magától adott nekem egy ip-t de a szerződésen van DNS cím is és ha ezt beállítotm nem megy a net ha meg újra rámegyek h auto érézeklje akkor meg megy a net mi lehet a probléma oka mer sztem nekem bekéne állítani ezt a DNS-t(ja és bocs ha van oylan téma ahol fellehetne ezt rakni de azse tom merre kell ezt a kérdést felrakni)