54
  • mcganyol
    #14
    Craesh úgy érzem, Te kevered az op rendszer és a gui (grafikus kezelői felület) fogalmát. Egy oprendszer nem attól jó, hogy két kattintással eléred amit szeretnél. Attól a gui praktikus. Na, az az a része a vindóznak, amit szerintem soha senki nem is szokott szidni :)

    Mit értesz azon, hogy "széleskörű" oprendszer?

    A szoftver kompatibilitási problémákkal igazad van. Csak azt vedd észre, hogy a micro$oft is ugyanezzel szív, hogy kompatibilisnek kell lennie (visszafelé). Mert ugye ki cserélné le az xp-jét ha az általa használt programok 90%-a ugyanúgy csak emuláló szoftverben futna vistán?

    Az utolsó két bekezdéseden éreztem, hogy te az _abszolút_ tudás birtokában vagy. dobd el egy mail-ban azt a négy mondtatodat a microsoftos fiúknak, te úgyis jobban tudod :-)
  • Zoldalma
    #13
    Majd ha egy kicsit kibujsz a Windowst mutato monitorod korul, es korbenezel, rajossz, h nem a W korul forog a vilag. Johet az MSes csavo, max az emberek valtanak OSX/Linux/BSD iranyba, hogy csak az ismertebbeket emlitsem.

    "linux ami lehet hogy jol müködik de közel nincs olyan praktikus és könnyen kezelhető felülete mint Winnek"

    Ennek azert utananeznek a helyedben.
  • craesh
    #12
    ha nem lenne Windows te mit használnál? midnenki csak osztja a microsoft fejét, de nem gondoltok bele hogy mi lenne ha hozzád elmenne egy microsoftos csávó és azt mondaná hogy "na jo akkor holnaptol kezdve nem használsz windowst".
    Ott sírnál a sarokban hogy mér nem lehet, mert semmelyik másik nem ennyire széleskörű oprendszer. Nem tom kinek van kedve órákon át baszakodni egy linux felhuzásával hogy "na mért nem megy a net", "na mért nincs most lan"... és még ha megy is rendesen az a linux ami lehet hogy jol müködik de közel nincs olyan praktikus és könnyen kezelhető felülete mint Winnek, még akkor is egy pár hét után azon kapnád magad, hogy minden progit amit használsz egy win-t emuláló progin keresztül használsz...

    kösz de inkább sztem halasszák el akár 2010-re a Vistát is tölem, mert teljesen jó az XP is akár haladó usereknek is. Egyedüli gonodja amin a sok service packnek csiszolni kellett az a biztonsági dolgok, vmint a dot net framework.

    Sztem böven elég lenne egy szépen összerakott SP3 is 2007 közepe felé, mindenki boldogan élne. A Vistán meg addig kéne gyurni amig tényleg azt nem mondják hogy kész.
  • Fasza gyerek
    #11
    ebből a vistából se lessz semmi a végén kitalálják hogy nincs vista inkább itt egy sp3+sp4 az Xp-hez
  • Fenjoy
    #10
    Inkább arra kéne "fogadni", hogy ilyen nevetséges "álhírek-találgatások" mennyi kommentet generál az sg-n hónapok alatt:)
    Elgondolkodtató:)
  • sonicXX
    #9
    "tervezünk egy rendszert"

    "már csináljuk"

    "sok vele a munka de jó lesz"

    "bocsi de még dolgozunk rajta"

    "na, itt az első béta, akinek van 10GHz-s gépe az próbálja ki"

    "dolgozunk rajta, közben sokat beszélünk róla mert senkit se érdekel"

    "sok a fejleszteni való"

    "na itt a második béta ehhez csak 7GHz kell"

    "sajnos ez se érdekel senkit de azért úgy állítjuk be mintha de"

    "most dolgozunk még rajta"

    "de tényleg"

    "jaj sok a hiba"

    "csináljuk ám"

    "nagyon"

    "komolyan, na"

    ...SZÁNALOM...
  • fawcet
    #8
    Lehetne fogadni hogy mikor jön ki a Vista, és az nyerne aki eltalálja a legközelebbi dátumot.
  • Wittao
    #7
    Bruhhhháááááháhááááháháháháháháháháhháhááááááááá
  • cr3ativ3
    #6
    jah :)
  • Peti0011
    #5
    Azért én örülök enek a nem hír értékű infonak mert legaláb képben vagyok amugy téleg röhögnivaló volt a XP hogy még szinte ki-se adták már jörtt a szervizpackk
  • wanek
    #4
    Ennek egyáltalán nincs hírértéke. Az, hogy éppen ki milyen megjelenési dátumot tippel, az nem oszt, nem szoroz. Hír értéke annak lesz, ha majd megjelenik. Meg majd - szokásuk szerint - a service pack-ok megjelenéseknek :)
    Hogy is volt az xp esetében? Még forgalomba sem került (de már legyártották a lemezeket), és azonnal javítást adtak ki hozzá... Az mondjuk eléggé nevetséges volt...
  • Deffyant
    #3
    nah, az eheti vista hír is megvolt...
  • Andris
    #2
    Mikorra is tervezték először? 2003-ra? :) Akkor tényleg biztos nagyon jó lesz :)
  • Samanó
    #1
    Ebből látszik hogy a tökéletességer törekednek!:D
    Ha késöbb jön ki a Vista biztos jobb lesz!:D
    Vagy nem?:D