35
Vélemények XP Winter Edition-ről
  • ledó
    #35
    hello nekem winter editionom van és fel szeretném rakni a GTK+2.4.14.-et de azt irja ki hogy már föl van téve de nem találom sehol mit csináljak segitsetek!!!!!légyszí
  • JoeFromHun
    #34
    A Winterrel semmi gond nincs... Ismerem a készítőjét... én is azt használom jó pár gépen... Nyílván ha valaki nem ért hozzá... akkor vannak problémák.

    Üdv:JOE!
  • balee0
    #33
    Én még nem raktam fel,mert Vista-m van,de szerintem egy olyan XP SP2,ami sok progival,új szolgáltatással és enyhén megváltozott kinézetel.

  • taciboy
    #32
    sziasztok. szeretném elkészíteni a saját telepítőlemezem a saját programjaimmal (kodekek, office, mplayer, stb, stb, stb.). van olyan progi, amivel ezt egyszerűen meg tudom csinálni? vagy valahol valamilyen leírás?
    dobjatok már egy e-mailt légyszives: [email protected]

    köszönöm!
  • pusztito15
    #31
    regisztráljatok ezen az oldalon itt letölthető:
    http://independence.fake.hu/
    bye
  • Duddits
    #30
    Ez a Vista Edition egy Vistás kinézettel megáldott XP.
    De most jött az 5., a legújabb TinyXP! Nézz be a topikjába, le van írva mit tud.
  • PESK
    #29
    Én ezt használom sztem prostituált jó
    Meg vagyok vele elégedve
  • Rage47
    #28
    te jó ég!:D
  • Me0w
    #27
    Ha te is egy nokkel teli irodaban dolgoznal, nem lepodnel meg ilyeneken, hogy ő, ű, í, # vagy ! van a filenevekben, persze spacekkel meg kotojelekkel tarkitva ;)
  • Aspyrin
    #26
    LOL.
  • jupa
    #25
    Mármint a Simplicityt
  • jupa
    #24
    Hi!
    Én épp ma raktam fel és 2 óráig volt rajta a gépen...
  • Calver
    #23
    kezeli az, fájlneveknél lehet max probléma. (de elég beteges ember az aki ő-t használ fájlnévben)
  • Calver
    #22
    Winter Edition? jobban fagy?
  • DJviolin
    #21
    Attól tartok, hogy ez a Vista Edition nem a Vista lebutított változata, hanem az XP lebutított változata a Vista témájával megfejelve.
  • DJviolin
    #20
    A Tiny Xp Vista Edition-ról mi a véleményetek?
  • DJviolin
    #19
    Én már próbálkoztam a beállítással, csak olyan rossz, hogy mitől szabduljak meg. Az első ISO-m 350 megás lett. :)
  • Schwarz
    #18
    kell neki "eredeti" ;) telepítő lemez, azt lemásolja és abból gazdálkodik, ki lehet hagyni ami nemkell, lehet plusz drivereket, meg program telepítőket integrálni magába a windows telepítőbe, a linken amit adtál a népszerűbbekből van néhány. aztán gyárt egy .iso-t amit cdre kiírva ehet bootolni és akár szűz winyóra is telepíteni.
    természetesen miután felment az xp ugyanúgy használható, mint a sima, csak persze "okosabb" :) simán lehet telepíteni rá bármit, mint nekem a P1en :)
  • Duddits
    #17
    Én TinyXP-t használom, nagyon frankó, nem rég jött ki a legújabb, a Vista Edition!
  • NEOreg3
    #16
    az összes tört szal neked semmit se kell csinálnod, max updatelni
  • DJviolin
    #15
    Mint olvashatod én is csak most hallottam erről az egészről. De egyre jobban aznLite felé húzok.
  • svani
    #14
    Ami még érdekelne a winterrel kapcsolatban,hogy a progik,amiket fel lehet rakni vele shareware verziók,vagy tört,teljesértéküek?
  • tigeroo
    #13
    és te mit használsz? vagy melyik a legjobb? :}
  • DJviolin
    #12
    Ezeknek a programoknak a lényege, hogy minél kisebb legyen a memóriazabálás, ugyanis eltávolíthatjuk xp-nknek azokat a bővétményeit, amelyekre nincs szükségünk.
  • tigeroo
    #11
    az ilyen programok csinálnak valamit a memóriazabáláson kívül?..
  • DJviolin
    #10
    És erre az nLite-tal módosított xp-re bármilyen programot, játékot nyugodt szívvel fel tudok telepíteni?

    Ezért kérdem.
  • DJviolin
    #9
    Ez az Nlite pontosan hogy működik? Tud boot xp cd-t csinálni?
  • Schwarz
    #8
    nLite
    sokminden testreszabható, kihagyható... xp telepítő cd-t csinál, mint anno a 98lite

    p1 48Mb EDO RAMmal xp, itten :)
  • DJviolin
    #7
    Sziasztok!

    Tudnátok nekem ajánlani olyan xp-t, ahol a megkötések száma minimális (TinyXp asszem nem megfelelően kezeli az ő,ű betűket, és a Windows Fundamentals-ra állítólag nem lehet Office 2003-at felrakni), és ami a legfontosabb, hogy a memóriából nagyon kevés területet emésszen fel. Hajlandó vagyok lemondani a hálózati szolgáltatásokról (De azért internet jöjjön be.)
  • bertino
    #6
    [Winfos XP Prof ENG SP2t használ]
    príma ez is
  • NEOreg3
    #5
    azt használom, meg vagyok vele elégedve
  • TrIp
    #4
    én tinyxp-t használok... nem rakok fel dvds xpket, minek?? ígyis van rajta elég program ami összebassza az egészet, nem még ha felteszem azokat is amik a dvd-n vannak
  • Qwerty4
    #3
    most nyáron miért jösz téli windows-al?
  • LeePí17
    #2
    jelenleg Xp Simplycityt használok..kemény 20 perces rendszer..
    eddig 7/10ből...
  • svani
    #1
    Ha valaki használ(t) ilyet,írja le véleményét.
    Kiváncsi vagyok érdemes-e kipróbálni.
    Hát tessék...