37
  • droland
    #37
    Szerintem tök mindegy mi a neve a dolognak, a nagy közönség úgy is mindíg "ráérez" a jó dolgokra, zsír mindegy, hogy mi a neve...
  • RoD
    #36
    Rajzold át AMD-re :D:D:D
    Az is csak 3 betű :D
  • Apokrif
    #35
    ATI oldalán:

    "Q4 What will the combined company operate as?
    A4: The combined company will operate as AMD."

    http://www.ati.com/companyinfo/about/faq.html
  • janos666 #34
    Ne már, akkor több év után lógot kell cserélnem. Pedig már úgy megszoktam.
  • Inquisitor
    #33
    "jah jóh a 7300gt ,de a ddr3 változatábol sehol se kapni :(

    ÉS szerintem drágulni is fog vagy butinai fognak rajta mert tul jóh lett."

    A PH-n Pegasus írta, hogy a Galaxy 50%-ot emelt a 7300GT árán. :(
  • [HUN]PAStheLoD
    #32
    mégse tűnik el.. hehe.
  • dez
    #31
    Ezt hányszor fogod még beírni? Nekem pl. semmi gondom a sajátommal. Talán kifogtál egy hibásat, vagy ilyesmi, de most akkor az összes rossz szerinted? Egyébként Inno3D?
  • sathinel
    #30
    MSI GF NX7600GT-T2D EZ 256MB PCI-E , NX76T256D-RH (nVidia 7600GT) Silent Pipe II 256MB PCI-E mindkettő SLI-s kb 10k+áfa a különbség az sli-nélkülihez képpest.
  • sathinel
    #29
    MSI NX7300GS-TD 256MB DDR3 PCI-E nem rossz, de a MSI GF NX7300GT-TD EH 256MB DDR2 PCI-E SLI kompatibilis és szerintem így jobb vásár.

    De Nekem az ATI sokszor gyorsabbnak tűnik game közben. Pedig tesztek sokszor nvidiát jobbnak mutatják. És árban sem rossz szerintem )Gigabyte RX16P256DE-RH (ATI X1600Pro) 256MB PCI-E Silent Pipe II főleg 2 db vagy az MSI-től
  • Randal
    #28
    Én is most a 7600GT-ben filózom. remélem lehet SLI-be kötni:)

    Amúgy elég nagy gáz lenne ha az ATI elveszteni a nevét. Azért a név jelenti a minőséget. Nem mindegy hogy Adidas vagy Adidos:)
  • Deffyant
    #27
    nem fog hiányozni...
  • Zenty
    #26
    jah jóh a 7300gt ,de a ddr3 változatábol sehol se kapni :(

    ÉS szerintem drágulni is fog vagy butinai fognak rajta mert tul jóh lett.
  • GABOR16
    #25
    Ez tetszik, ilyen procit, és VGA-t akarok :)

    Egyébbként 25ezerFt-ért inkább már 7300GT-t érdemes venni, úgytudom, hogy a figyelmesebben vett példányok (nem alulórajelezett) teljesítménye a sima 7600-as és a 7600GT között van (de a GT hez van közelebb).
  • Sanyix
    #24
    Hát egy videokártyáért 30k is sok, figyelembe véve, hogy mennyiért állítják elő, és hogy mennyi ideig használható...
  • virs lee
    #23
    Alone in The Dark? :D
  • Inquisitor
    #22
    Rohadt drága kategória VGA esetén szerintem a 100-250.000 közötti kategória. Ha nagyon sóher vagyok, akkor 60.000 fölött.
  • Zenty
    #21
    rohadt drága?
    25-ért már lehet venni, és azért még birja strapát.
  • Sanyix
    #20
    Mert rohadt drága, és mégse tud sokat? :) bár ez az ati-nál is így van.
  • retek683
    #19
    mégis miért utálod a 6600 gt-d?
  • HUmanEmber41st
    #18
    Az új cég neve ATD lesz, majd meglássátok :)
  • Tinman #17

    Fogadjunk, hogy 1000+1 Intel párti lesz aki, innentől fogva inkább nVidia-t vásárol, csak ne kelljen az AMD márkanevet a gépében tudnia.

    Az ATI név nagyon jól hangzik, lecserélése szerintem is nagy ostobaság volna.
  • irkab1rka
    #16
    vanegy nvidia 6600gt-m. Rühellem, pedig soha nem volt másom, csak nvidia-m. Következőre ATI-t veszek (vagy akkor AMD-ATI-t) :)
  • Inquisitor
    #15
    Ez most hogy jön ide? Az ATI nem forgalmaz Európában hivatalosan saját cuccokat. Attól gyártani még gyártják, sőt kapni is lehet sok helyen.
  • Inquisitor
    #14
    Engem jobban érdekel, hogy melyik "baráti" cég volt a kezes a 3 milliárd kölcsönhöz az AMD oldalán :)
  • Legendary
    #13
    Hi
    Én úgy tudom felvásárlás történt.
    Az AMD egyszerűen megvette az ATI-t. Sajnos :(
  • Zedas
    #12
    El vagy tévedve.
  • vice
    #11
    Hmmm... ha fúzionáltak, miért fizetett az AMD 5,4 MRD dolcsit érte?...
  • Szefmester
    #10
    fenyegethet, csak kell egy sokkal nagyobb cég aki megveszi...
  • Magnetic
    #9
    Nem felvásárolták, hanem fúzionáltak.
    A kettő nem ugyan az. Ez 1 éven belül kiderül, hogy jó ötlet volt -e?
  • Evogordon
    #8
    :( sajnálom de mondjuk nekem egyedűl a 9700pro-m volt ATI-s ezek már sapphire, HIS neveken futnak...
  • droland
    #7
    Egy tényleg jó, minőségi márkanevet nem fenyeget a felvásárlás...
  • Morden23
    #6
    Bejáratott márkanevet nem érdemes lecserélni, kivéve, ha globális és mindenre kiterjedő kampányt folytatnak a cégek.
    A cégnév (ATi Technologies Incorporated) megszűnhet, helyette megmarad az Advanced Micro Devices (AMD).

    Az ismert márkaneveket ostobaság lecserélni, hiszen az emberek ismerik, és "bíznak" benne. Átneveznék a kártyákat AMDX1600-ra, akkor a vásárlónak olyan feelingje lenne, hogy a fúzió inkább azt jelenti, hogy az ATi-t kiradírozzák, és marad csak az AMD. Ilyenkor az "ATi fanatikusok" keserű szájízzel arra gondolhatnak, hogy kedvenc kártyáik már nem azok a kártyák, amik régen voltak, következésképpen nem is olyan megbízhatóak, megváltozhatott a minőség. Nem mindenki (így én sem) istenítem az AMD-t, ugyanúgy csak egy cég, mint az Intel.
  • Cobra.
    #5
    A videókártyáknál véleményem szerint gazdasági öngyilkosság lenne lecseréln az Ati nevet AMD-re, de az alaplapoknál akár pozitív eredménye is lehet az AMD márkájú lapoknak (persze nem tudom mi lesz az Intel chipkészletekkel, ha még gyártani fognak, akkor biztos nem AMD néven).
  • Inquisitor
    #4
    Volt régen Rage is, lehet az R600 már nem Radeon lesz :)
    Amúgy meg ez egy találgatáson alapuló "hír", amit szerintem e pletykafészek The Inquirer híresztelt el.
  • Pharaoh
    #3
    Az ATI a cégnév nem márkanév szerintem, a radeon természetesen maradhat, így lesz AMD Radeon a vga.
  • Inquisitor
    #2
    Szerintem elég értelmetlen a téma, mert a cégnevet kevergetjük itt a márkanévvel. Ha a Matshusitát holnaptól Gipsz Jakab névre keresztelik, attól még lehet, hogy kapni fogunk utána is Panasonic vagy Technics márkájú cuccokat.
    Tehát ha az ATI ezentül "csak" AMD néven fog létezni, attól a kártyái még viselhetik az ATI meg a Radeon márkaneveket.
    Szerintem.