58
Attack on Pearl Harbor szimulátor
  • Csirke4
    #18
    Persze!
    GPS is volt meg infravörös zavró. HUD-on meg nézhettél tévét.
  • Csirke4
    #17
    Föl se tudna szálni
  • bazza
    #16
    41-ben még biztos nem.
  • Balumann
    #15
    ilyenkor már voltak egyáltalán ilyen pontos radarok a repülőkbe? :S
  • cicai
    #14
    Jónak éz ki
  • DJviolin
    #13
    Ez a játék véletlenül sem érdemelheti meg a szimulátor jelzőt. Hogy honnan lehet ezt így láttatlanban megállapítani? Az igazi szimulátorokban a célkereszt nem a levegőben van, hanem a műszerfalra felerősítve. :)

    És látszik az egész gémen, hogy csak egy egyszerű lövöldözős stufa, ahol nem kell attól tartani, hogyha fullrajáratjuk a motort, és lekapjuk hírtelen a gázt, akkor lefullad, vagy ha nagy sebességnél nyitunk futót, akkor letörhetjük.
  • Rage47
    #12
    ez nem szimulátor:-) amúgy jól néz ki...
  • Neoncsoves
    #11
    De ez is
  • Neoncsoves
    #10
    ÁRKÁD??? Tudod mi az árkád? A Blazing Angels az eléggé az...
  • haxoror
    #9
    Nem szimulátor.
  • Qwerty4
    #8
    hááát...nem igazán az én stílusom ez a game, kivéve azt hogy WW2, mert azokat imádom.
    az nem tetszik hogy repülős, játszodtam már repülős WW2 game-n(Secret Weapons Over Normany) de mivel nincs botkormányom a billentyűzettel alig tudtam boldogulni és qrvára felidegelt.(csak 1 küldetést tudtam kijátszani)
  • neuro
    #7
    ez nem szimulátor
  • DJ Skyline
    #6
    játszottál a Pacific Fightersel?
  • zoolee
    #5
    Te meg nem láttál árkádot.
    Na mind1.
    Szerintem egy jó kis szimu lesz.
  • joebacsi
    #4
    látom tese láttál még normális szimulátort :)
    ez azzal a radaros minimappal még a közelébe se szagol...árkád hülyülés lesz ez elég keményen...
  • zoolee
    #3
    Dehogy nem, ez egy háborús szimulátor.
    Szerintem nagyon jó lesz.
    De mennyit kell még várni.............
  • 42nd Intruder
    #2
    Hát a képeket elnézve a szimulátor jelző elég erős.... Erre azért odafigyelhetnének hogy a szimulátor és az arcade az 2 külön álló világ....
  • SiteDisagner
    #1
    Attack on Pearl Harbor bejelentés
    Platform: PC Típus: Premier
    Dátum: 2006.08.07
    Vadi új, második világháborús repülőgép szimulátoron dolgozik a Legendo, melyben a Pearl Harbor ütközetet élhetjük át, ezúttal (vagy inkább ismét) pilótaként.

    A játék érdekessége, hogy csak és kizárólag online lehet majd vele mókázni, úgyhogy ezúttal elfelejthetjük a buta CPU vezérelte pilótákat és hús-vér emberekkel mérhetjük össze tehetségünket. Az Attack on Pearl Harbor-ból ma négy új kép érkezett, a bővebb infókat pedig a Game Convention kiállításra várjuk.

    Galéria