131
Honnan rendeljek 11óra után Pizzát ???
  • ximix #131
    waooo 100pole sikeresen behúzott a csőbe és válaszoltam egy 2016-os hsz-re.
  • ximix #130
    Valószínűleg nem Zgs013 a konkurens pizzázó "embere", mert a gugli véleményeket olvasva azok már beépültek Theo-ba és ott dolgoznak sütőként, és futárként
  • ximix #129
    Kíváncsiságból rákerestem, elvileg messzebbre is vállnak kiszállítást, így ez a közel 3 óra tényleg érdekes.
    Gugli értékeléseknél az 1,6 az sem sok.
    Gondolom nincs a rendszerben biztosítás a hasonló problémás helyzetekre, amikor tegyük fel minden rossz összejön, pl sok a megrendelés ezért csúszik teljesítés ideje, mikor elkészül a kaja, addigra meg a futár nincs, mert még nem ért vissza.
  • 100pole
    #128
    Te biztos a konkurens pizzázó tulajdonosa vagy! :D
  • Zgs013
    #127
    ----> A házhozszállítás szégyenfoltja: THEO PAPA KONYHÁJA <----

    Hétköznap este, ~20 óra. Családi pizzát rendelünk, első rendelésünk Theó papa konyhájából. A pizza pontosan 2 óra és 47 perc alatt ért ki Hűvösvölgybe! A második óra eltelte után felhívtuk őket, hogy vajon elfelejtették-e a pizzánkat. A diszpécser azt mondta, hogy ez van, nagyon messze vagyunk, sok idő kijutni Hűvösvölgybe a belvárosból.... Este lévén forgalom sem volt, illetve nem Székesfehérvárra kértük a pizzát (bár oda is kétszer leért volna ennyi idő alatt), hanem Budapestre!!!!!

    A pizza, mikor megjött (épphogy 3 órán belül) természetesen már jéghideg volt. A távtartók a dobozba csak úgy bele lettek szórva. Nem, nem szúrva, SZÓRVA! Nem tartották el a fedelet a pizzától és így ráragadt a valaha még meleg sajt, feltépte az egész pizzafeltétet a tésztáról, ahogy felnyitottuk a dobozt.

    Felháborítónak tartom, hogy ilyen minősíthetetlen állapotban szállítják a pizzákat, soha többet nem rendelek Theó Papától és igyekszem lebeszélni az ismerőseimet is, ne ispróbálkozzanak vele. A bicska kinyílik az ember zsebében, hogy lehet ilyen pofátlan egy étel házhozszállítást vállaló cég! Messze van Hűvösvölgy? 3 óra az út a futárnak a forgalommentes úton? Akkor ne szállítsanak Hűvösvölgybe, a mindenségit!

    Tökéletes ellenpélda pl. a Don Roberto pizzéria az Árpád Hídnál, meg lehet nézni, hova szállítanak ki. Csak olyan messzire szállítanak, hogy még a futár oda tudjon érni A MELEG PIZZÁVAL! Éppezért sajnos hűvösvölgybe sem szállítanak, de legalább nem harácsolnak ilyen pofátlan módon, mint a THEO PAPA.

    Közel 3 óra alatt kaptuk meg az ehetetlenül hideg családi pizzát, amit aztán a távtartók hanyag beledobálása miatt még szét is barmolt a fedélre ráégett sajt....

    Gratulálok!
  • akyyy
    #126
    ebből max a csácsucsi csát nem használták:D a többit igen
  • RS
    #125
    Kis Itália.
    (Válasz a felső kérdésre)
  • mgenya911
    #124
  • mgenya911
    #123
    vki nem tud? most kéne, netpincér nemjonbe :P
  • Shadow_THH
    #122
    tényleg nem sok minden maradt abból ahogyan 500 éve beszéltünk

    'baracklekváros cserebogár csokoládés linzerkarika csácsumi csá höö köcsög bepúztam' ezeket Zrínyi is ritkán említette
  • Rise Against
    #121
    nem azt használjuk. Elég sokat változott a nyelv 500 év alatt...
  • Hunnenkoenig
    #120
    Ja jo, akkor talaljunk ki egy uj magyar nyelvet, nehogy mar azt hasznaljuk, amit a sok köcsög 500 evvel ezelött.
  • PyRex
    #119
    NETPINCÉR A BARÁTOD - szvsz a legjobb.
    Esetleg még a Don Pepe, ami említésre méltó :)
  • Ron Ragm
    #118
    Az régen volt, ma ma van.
  • zeki
    #117
    DON PEPE !!!!!!!! ha Budapest vagy !!!!!!!!
  • hzsolt
    #116
    jaja, még dalt is írtak róla :)
    "Nálam mindig két forint ez a dal ..."
  • Hunnenkoenig
    #115
    Ne probaljatok mar tudomanyosan megmagyarazni, meg külföldiekkel jönni, meg paraszti logikaval.

    Ertsetek mar meg, hogy a szleng az nem szabalyokra alpul, hanem csak ugy jön.

    Es a 60-as 70-es evekben, amikor a magyar vasarnapi csibesz azt se tudta, hol van amerika, majd biztos az 1k-n ragodott, mielött elkezdett dumalni...
  • Hunnenkoenig
    #114
    A "bélás" az a ket forint volt régen.
    ... hu de öreg vagyok...

    Ti mar azt se tudjatok milyen a ket forintos erme valszeg.
    Regen meg nagy volt es bronz szinü... ma mar valszeg nincs is, mert az apropenz a 100-nal kezdödik :-)))
  • PeeTeR
    #113
    arrol nem volt szo hogy jo pizza... csak hogy pizza :)
  • Monoton
    #112
    ezmitopik? :)

    épp most pizzáztam :)
  • Shadow_THH
    #111
    ...
  • biomage
    #110
    én tudok mégegyet zöldhasu=1000 FT
  • hzsolt
    #109

    kilo = 100 (elég béna dolog de ez van :)
    rugó, ropi, rongy = 1000 (mindegyikben van 'r' -> eze'r' )
    lepedő = szintén 1000
    milka, milla = millió

    így hajnali 1-kor ennyi jut eszembe de ennél sokkal több van


    Persze a Bélást kihagytad! :)
  • Aspyrin
    #108
    Így igaz, jómagam 10-ik éve lakom a nyolcban ahol valóban megtalálni a zűrösebb részeket, de nagy része kultúrált.
  • Aspyrin
    #107
    Osztom a véleményed, pizza hát ;-)
  • Aspyrin
    #106
    Én is emlékszem rá, gyerekkoromban még használták a szüleim ezeket a kifejezéseket, de azóta fordult már párat a Föld is :)
  • RaZoK
    #105
    örök favorit a Magyaros, Son-Go-Ku, Csípős Cowboy, és a Don Pepe speckó..:D
  • Aquir
    #104
    ezen ennyit szöszmötölni
  • Taranov
    #103
    A kilo prefixum mindig is tíz a harmadikon-szoros szorzót jelentett, azaz 1000-et.
    Most az, hogy bizonyos emberek ezt nem tudják és a százast kezdték kilónak nevezni, nem a mi hibánk, nem kell folytatni szerintem.
  • Rise Against
    #102
    Amúgy meg kell kérdezni külföldieket, amcsiknál pl. szintén kilo=ezer, ahogy írják 1k
  • Rise Against
    #101
    régen talán rongy volt. de ki gondolkodik már százasokban? :D Pézbe má az ezres a kiló -.- Mindenki úgymondja, mer így jo eskesz. a rongy az valami ratyi szal nemhasználjuk
  • Matthew Prosac
    #100
    amúgy meg videóTÉKa.
  • Matthew Prosac
    #99
    én 1000 fölé nem mennék pizza esetében, dehát nem is lakom egyelőre a fővárosban...
  • tomsolo
    #98
    az internettelefonkönyvbe már nézted? :o
  • misirulez
    #97
    Azért ne essél tulzásokba. ebből is látszik, hogy annyit tudsz a VIII.ker-ről, amit a moziban a "nyócker" c. filmben láttál. Pár dolgot azért tisztázzunk, Déri Miksa utca a blaháról nyílik, Talán jártál már ott? Akkor tudhatod, hogy az még nem vészes környék. Jah és hetedik/nyolcadik/kilencedik kerület szinte pont ugyanolyan "veszélyes" tehát egyáltalán. 18 éve lakom itt még soha nem volt problémám, néha-néha jönnek csövesek pénzt kérni, de ez mindenhol előfordul. Nem állítom, hogy ez a legbiztonságosabb környék, tényleg vannak, a nyolcadik kerülteben nagyon szar környékek, de csak azért mert a házak állapota rossz, ezért pór emberek költöznek oda, de ez is viszonylag ritka. a 8.-ker 80%-a ugyanannyira veszélyes mint budapest bármelyik más normális környéke (nem rózsadomb)Jah és, hogy legyen egy kis fogalmad, itt a blaha környékén átlagosan 300e-350e FT/m2 a lakásárak. Számold, ki mennyi egy 120m2-es ház ,)

    Na jó mind1 ez már nagyon off, csak néha felhúzom magam ilyen hülyegyerekeken...
  • Cat 02 #96
    mi is ott rendeltün k11 kor xDDDD táborban voltunk és a kaja xar volt xD
  • PeeTeR
    #95
    balatonfured -en van.. az is jo?
  • biomage
    #94
    nekem azért szomoru levették a fehérvári listáról a szarvas ragusat
  • Timbo
    #93
    beírtam gúgliba az pedig mindent tud :)
  • Timbo
    #92
    A kilo görög szó, ezerszerest jelent.