36
  • aron1995
    #36
    szeretnám megnézni a flmet
  • Anteris
    #35
    jól vagy?
  • Grievous
    #34
    Hello ! Nem tudja valaki hogy a Garfield 1,2-ben milyen fajta kutya játsza Odie(Ubul)-t ???
  • robi1995
    #33
    mért nincs teljes fílm letöltés ?????????
  • Darth Sith
    #32
    másfél hete néztem meg eredeti hangal, felirattal a MOM Parkban. :) Úgy tényleg elég jó, jókat röhögtem. :) Szinkronnal nem merném megpróbálni. :)
  • roliika
    #31
    Verdáktól is többet vártam, mert ugye megnéztem a work filmeket előtte és ott reklámozták erősen, hogy 4 évig készül, legjobb színészek, marha jó film lesz, ennél még nem volt jobb, hihetetlenülfentasztikusancsodálatos, 2 éve még technika sem volt amivel ezeket megoldhatták volna /na ja nem volt Maya 7 2 éve az igaz de volt más/. Szóval így összegezve ezis 1 középszerű anim film.
    Shrek jobb volt sokkal. :D
  • gplay
    #30
    Nem, akkor le vok maradva. És lombozva

    Hát remélem is hogy jobb lesz, ránk fér már egy normálisan megcsinált cgi. Mostanában ez egyetlen ami rendesen meg volt csinálva az a Verdák sztem.
  • winnie
    #29
    nem akarlak lelombozni, de nem 2007-ben jön.

    és még szerencse, hogy jön, mert asszem össze sem lehet hasonlítani a toy story-kat a mostani gyenge anim filmekkel.
  • gplay
    #28
    Nem akarlak lelombozni,de 2007-ben jön a Toystory 3
    Nekem bejönnek a cgi-k, persze a jobbak, ezt nem hiszem, hogy megnézem.

    blakshep: hallottam valakiről, aki látott olyat, aki hallotta valahol, hogy látta valaki azt aki látta amikor te.... Most komolyan, ha igaz is akkor is mi közünk hozzá. Engem pl nem érdekel a nemi életed a kutyákkal vagy macskákkal vagy akármivel, az a te magán ügyed
  • roliika
    #27
    Az elsőt megnéztem..vagyis nekiálltam gondoltam biztos vicces vagy valamennyire poénos lesz de 12 percnél tovább nem bírtam. Előzetesét megnéztem...háát ezis harmatgyenge. Ez a Garfieldes izé akkor volt menő mikor a Pókember újságok, Nils Holgerson, Bobo, Transformers és a többiek...úgy 15 éve. Ma ez kicsit gáz. Szerintem. Kicsi gyerekeknek jó, mert nekik minden jó ami színes mozog és állatkák vannak benne. :) Ha Toystory 3-at csinálnának hát attól is befordulnék az tuti.
  • Tom aHawk
    #26
    Hát nagykár hogy semmi köze a képregényhez és, hogy ezt a félig CG félig élőszereplős megoldást választották, ugyanis a képregény összes szereplőjének (és nem csak Garfilednek) egy olyan jellegzetes külső jellemvonása van, amit élő szereplőkkel nem lehet utánozni.
    Nemeg szerintem se illik Tilla hangja garfieldhez, függetlenül Tilla jelemétől.
  • GErYkE83
    #25
    A képregény az alap volt, szerintem a rajzfim se volt rossz, a filmeket nem láttam, de pótolom kiváncsi vagyok télleg ennyire blőd e és alulmúlja e a klasszikus 102 kiskutya színvonalát
  • kutyak
    #24
    Egy haverod, mi? Az anyád testvérbátyjának unokahugához közel lakó postás nénje.
    Egyébként meg mi közünk bárkinek is a szexuális szokásaihoz? Ha buzi, hát buzi. Én például azokra a csajokra gerjedek, akik nagy autóval járnak. Ez se jobb szerintem...
  • TommoT
    #23
    1999 óta van pár garfield újságom, és össze nem lehet hasonlítani egy 2006osat meg egy 99est... a 2006 rémgyenge, jim davis is kezd kifogyni az ötletekből... de az újság végén néha előfordul 1-2 1980-1990es garfield, azok a legjobbak sztem
    #22 de ez azér elég durva... bár nemtom szabad-e hinni blakshep név alá rejtöző idegeneknek:), de stohlról én is hallottam, hogy szivogat néha-néha
  • Broafka
    #22
    senki sem tökéletes...
  • hopp
    #21
    az első is nagyon nagyon szar volt, ennek meg már tényleg semmi köze a képregényhez.. MINEK kellett erre pazarolni a celluloidot?
  • blakshep
    #20
    most nem azért, de van egy haverom(hálistennek nem közeli)aki látta már attila úrat szopni a brokkót egy kis kokszért. ugyanez cimbim mesélte stóhlbuci is keményen nyomja a kokaint. mindez 3-4 éve történt, amikor ezt még nem tudta minden ovodás.
  • winnie
    #19
    szerintem ez valamilyen egyéni frusztrációból vagy irigységből ered:) a nőkre miért nem mondják, hogy leszbikusok?
  • Broafka
    #18
    egyébként most ez a legnagyobb "divat" bejön egy star és máris mindenki úgy gondolja hogy buzi:
    Keanu Reeves
    Orlando Bloom
    Till Attila

    és még sorolhatnánk, pedig egyik se volt az
    (na jó, talán a Keanu, de azt sem hiszem)
  • winnie
    #17
    mindenesetre annak is elég sok lehet a szabadideje és nem panaszkodhat a felszínességére, akinek egy nős és többgyerekes emberről azonnal a homoszexualitás jut eszébe:)
  • spy803
    #16
    Az első katasztrófa volt, ez is bukás lesz.
  • JeD
    #15
    -l

    Miert nem lehet javitani?
  • JeD
    #14
    Eeerdekes, szerintem vannak emberek, akik bigbrothereket semmilyen megfontolasbol sem vallalnak, de hat ettol meg lehet kivallo ember

    Engem pl. halalra idegesit, es Bill Murray-jel osszevetni kifejezetten szentsegtores.
  • kutyak
    #13
    Néhány éve volt valami műsor, amiben Tilla szerepelt, így mutatták be: "Tilla nem homoszekszuális, csak szereti a szűk kardigánokat" Szerintem sincs vele semmi baj, bigbrother és egyéb dolgokat nyilván anyagi megfontolásból vállal.
  • winnie
    #12
    tényleg nem védeni akarom az urat, de gondolom a bulvármédiában láttakból vonsz le következtetést, hogy semmit nem tett le az asztalra, pedig a magyar underground kultúra egyik jeles alakja és olyan igényes tévéműsorokat tett le az asztalra szerkesztőként, mint a propaganda meg a másik, ami a reggeli időpont miatt nem jut eszembe:) (meg egyéb kulturális megmozdulásoknak volt vezéralakja, de mindegy, mert gondolom a kultúra nem tömegmozgató tényező)
  • Broafka
    #11
    én sehol sem szeretem nagyon, képregényben is iszonyat gyönge szvsz, de a film az kritikán aluli, részemről semmi bajom nincsen Till Attilával, de nem passzol a hang az tény, egyszerűen szar az egész film és kész...
    Garfield nem ilyen, jobban mondva semmilyen...
  • Radi
    #10
    Valószínűleg azért nevezték át Garfield-et a többi országban amiért nálunk Odie-t Ubulnak hívják (képregényben)
  • Teppik Amon
    #6
    Borzasztó vacak film 1-2 jobb poénnal. Az angol színészek jók benne. Amúgy bukás.
  • meráni
    #5
    jaja, teljesen elcseszték... garfield csak a képregényben király... ajánlom a garfield.com-ot keressétek meg a the vault strip-et, ott 1978-tól napjaingig minden napra van egy... nagyon jó :)
  • schakaal
    #4
    Sorry, kimaradt egy 'l' betű.
  • schakaal
    #3
    Namármost Till Attila, mint magyar Bill Murray? Bill Murray legalább viszonylag jó színész, de ez a "Tila"-izé mit tud felmutatni? Az egyik legidegesítőbb "ember" akit valaha is láttam.
  • avman
    #2
    till attila érdemei elismerése mellett, de tényleg baromi rossz választás volt. bár túlképp ez az egész cgi vagy milyen garfield koncepció egy baklövés. úgy szar ahogy van..
  • schrank
    #1
    nem hiszem el hogy még mindíg ez a rossz buzi a szinkron hangja a macskának
    amikor a rajzfilmsorozatból ismert szinkronhang tökéletesen illett garfield-ra de ez a ratyi