30
A Suzuki Swiftes mindig kijön eléd
  • Cat 02 #30
    vagy nő ...
  • PrasCo
    #29
    Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy nem az autó a hülye, hanem aki vezeti... és olyant láttam már 1200-as Ladában és Polákban is, de még Opelban is... :|
  • Fenrir
    #28
    Nem mondhatnám, de akármekkora ménes is van a seggem alatt ennyit már nem kockáztatnék. Tudod ebben az a szörnyű hogyha balesetet csinálsz még lehet, hogy nem is te maradsz ott hanem a vétlen :\
  • bertino
    #27
    és csak bámul ki a fejéből... az ilyet annyira jó nézni :)
    mondjuk akinek ennyi esze van, még azt is bemondták, hogy direkt lezárt utca volt...
  • nyamiag #26
    nemtom melyik jobb, amikor víz alatt gázt ad, vagy amikor utána úszik -.-
  • bertino
    #25
    hajjaj, akkor közlekedj gyakrabban ;)
  • gordon 24
    #24
    Bazz és még uszik is a vizbe anyámm.. Ettől a videotol mind fetrengek.. Ilyet bazz....
  • Sland
    #23
    Majd leestem a székről!!! :DDDDDDDD
  • Caby
    #22
    és olyat láttál már, amikor telefonál a nő, lóg a cigaretta a szájából és közben tükörbl tolat? Én már igen... Meg az autóm sárvédője is... És pont az autóban ültem, az a baj, hogy olvastam. Még néztem is hogy a hülye liba hogy tolat aztán visszanéztem a könyvre és nemsokkal később éreztem hogy nekemjön... áhhh komolyan az ilyen hány libáért vette a jogsit? De ilyet látni férfiból is... Hogy miért írtam ide? Mert a csaj Suzuki IGNIS-szel volt
  • bertino
    #21
    de tudod mit!
    ha látok egyet, nem fogom kímélni, esküszöm
  • Sland
    #20
    Ja mert te mindig szabályosan mész minden hol mi?
  • Fenrir
    #19
    Én 2 hete az M3-ason jöttem végig Budapesttől Miskolcig és utána vissza, de semmi ilyet nem tapasztaltam. Voltak lassú vezetők, de ők nem a belső sávban töketlenkedtek hanem a külsőben és/vagy a kapaszkodóban.

    Ezek már valami szájhagyomány útján terjedő mondák, hogy 70-nel megy valaki belsőben mert én még soha nem láttam ilyet pedig már jópár ezer kilómétert levezettem.
  • gordon 24
    #18
    Oké rendben csak vicc volt.. Ha valaki tud azzal is lehet nyomulni..
    Igaz én nem szeretem a Suzkit mint autó viszont a Suzuki mint motor nyami....
  • Zséé
    #17
    Ugye-ugye? :DD
  • csm
    #16
    csak 130ig mehetsz az álomgéppel is
  • Fenrir
    #15
    Az van, de az új swift ami megy nagyon-nagyon...
  • DJ Skyline
    #14
    álltalánosítsunk már!:DDD
    BMW-s nem egyenlő tar kopasz bunkó kigyúrt majmokkal...
  • csm
    #13
    sminkelő suzukis csaj a legjobb :D
    egyébként tényleg nagyonsok suzukis csíra...
  • gordon 24
    #12
    Fogadjunk Suzukid van??
  • bertino
    #11
    nem is akarok, és ezt most halálosan komolyan mondom!
  • bertino
    #10
    kivétel erősíti a szabályt... a pályán én se sok embert látok, aki betartaná...
  • Vlala #9
    Olyat láttál már, hogy a csaj egyik kézzel telefonál, másik kézzel bocsit integet, miközben kijön eléd?
  • Fenrir
    #8
    Mond barátom, te Magyarországon hol mehetsz 170-nel szabályosan? Jah sehol? Akkor meg csönd a neved...
  • Sland
    #7
    1. Suzukisokat nem szeressem. Pályán a belső sávban 70-nel amikor a BMW-s 170-nel jön és padlóféket kell nyomnia hogy ne menjen bele a suzukiba, nah az kész A BMW-s villog, dudál cikázik mögötte, de a suzukis észre sem veszi... Amikor utána a bmw-s meglőzi a suzukit a suzukis csak annyit mond hogy hülye buzi bmw-sek és hogy milyen szemét hogy gyorsan megy.
    Olyat láttam multkor, hogy Suzuki a mi autónk, a többi szar a tiétek!"

    2. BMW-seket nem bántani, őket szeressem :P
  • bertino
    #6
    az ilyeneket agyon kéne lőni, főleg, aki ok nélkül csinálja
    1 héttel ezelőtt Volán busszal téptem melóból haza, mikoris a 35esre a busz elé kihajtott egy uj Seat Cordoba-s sszzzőőőkkkee liba.
    Mondanom se kell, mi tempóval haladtunk és kikerülni is alig tudtuk, mert jöttek szembe, a busz meg tele volt tehát olyan hirtelen kikerülő manővert hajtott végre a sofőr, hogy a busz majdnem felborult (Ikarus-Scania volt, méretes fajta)
    mondjuk nem teljesen a témához tartozik, de az ilyeneket komolyan mondom... ^^

    szét kéne taposni az arcukat
  • Monoton
    #5
    mieza sok auto topic mostanában :)
  • gordon 24
    #4
    Nézd meg ez tapasztalat. Ha lassan halad a sor tutti Suzuki van elől...
  • Vlala #3
    vagy a mazsolavezetős topicban, vagy a közlekedés napjainkbanban, vagy a... mittomén.

    A témához:
    Nem mind. Elém legalábbis nem szoktak kijönni. (Bár lehet, hogy nem kellene minden egyes kereszteződés előtt voisszatolnom hármasba és adni egy padlógázt... )

    A probléma okát talán a Swift-vásárlók körében kell keresni. Sok közöttük a nyugdíjas, a tapasztalatlan kezdő.
  • Magnumrolcsi
    #2
    Elfért volna a Suzuki topikjában is szvsz!
  • karegab
    #1
    Évek óta mutatom kollégáknak, feleségemnek stb., hogy érdemes külön figyelni a régi Suzuki Swiftesekre! Külön állatfaj. Nem tudom,mit képzelnek az autójuk fürgeségéről, de mellékútról símán kikanyarodnak eléd húsz méteres féktávon belül. Akkor is, ha mögötted már nincs forgalom. Aztán kényelmesen 40-nel kezdenek döcögni. Ez a viselkedés náluk törvényszerű, szinte garantálható. Miééééért!?
    Másik kedvencem a BMW-s, csak hátulról... Na egy ilyen szendvicsben nem nagyon érzem biztonságban magam.