13
Bette (2000-2001)
  • Harly18
    #13
    Újra a Cool TV-n minden este 19:00-tól. Ismétlés másnap 12:30-kor :)
  • hnoemi
    #12
    Miért, attól hogy idős még lehet csaj. Én nagymamámat is bébinek hívom, ez nem kor hanem életvitel kérdése. "Annyi éves vagy ahánynak érzed magad". Szerintem Bette Midler nem érzi magát többnek 30-nál.
  • Harly18
    #11
    A "csaj"-t azért nem tudom, hogy használhatjuk-e rá. Szerintem nagymuterom lehetne...
  • hnoemi
    #10
    Én sem rajongok érte, valahogy úgy lehetek mint te. Ez egy dilis csaj.
  • Harly18
    #9
    Én nem vagyok a rajongója, de negyon elb*szott egy nő, jó értelemben. Szerintem jól játszik a sorozatban, s a lényéből is sugárzik a humor. Egy ilyen sorozatnál nem elég, ha elmondja a poént, s ő jól elő is birja adni.......
  • hnoemi
    #8
    Én szeretm Bette Midlert-t, kiskoromban állandóan a "Barátnők" c. fimet néztem, bár most így "felnőtten" már annyira nem favorit. Ez a nő eszméletlen, még nálam is hülyébb, én szeretem.
  • Harly18
    #7
    Szerintem nem olyan rossz, valaki csak nézi rajtam kivül. Persze va nennél jobb sorozat is, de ha épp nincsen semmi, akkor......
  • Harly18
    #6
    Köszi, én is szeretlek
  • MAFFIA FIA
    #5
  • SHADOWEYES7
    #4
  • Harly18
    #3
    Látom nagy "rajongója" vagy a sorozatnak
  • SHADOWEYES7
    #2
  • Harly18
    #1
    A filmbeli Bette, ugyanúgy mint a főszereplő Bette Midler kiemelkedő karrierrel büszkélkedhet: híres sztár, nagyszerű művész, tehetséges énekes, ám mégis folyamatosan halálra izgulja magát azon, hogy nem igazán jó anyja 13 éves lányának és feleségként sem állja meg a helyét. Éppen ezért mindig és mindenütt igyekszik ezt ½jóvá tenni½, s még többet együtt lenni, törődni gyermekével, férjével. Ebből persze számtalan mulatságos élethelyzet adódik...

    Jelenleg a CoolTV-n megy, de volt már az RTL Klub-on is. Szerintem egész jó, ez a nő nagyon kész, maga a szerencsétlenség......:)