14
Octogon Poker
  • Kandurex
    #14
    Figyelembevéve a #2 (1) és #8 hozzászólásokat, zárolva.
  • Fenrir
    #13
    Szerintem Korda nagyon nagyot alakít benne, én csak miatta nézem a pókert mert nagyon bírom a kommentárját. A tegnapi mondjuk jó volt, Kourosh is eléggé adta az ívet a többieknek, de mégis az amcsi netes játékos nyert :)
  • joebacsi
    #12
  • joebacsi
    #11
    "korda nevetségessé teszi az egészet"
  • jefferson83
    #10
    Tévedtem :)
  • jefferson83
    #9
    Játszhat.
  • Pheel
    #8
    Tényleg reklámszagú. Ráadásul aki nyitotta még nem múlt el 18, tehát nem is játszhat.
  • Shadow_THH
    #7
    :) ja
  • Loogan
    #6
    Korda a Poker Palikja. Kell! :)
  • Shadow_THH
    #5
    kedvenc kártyajátékom a texas holdem szoktam is nézni de csak eurosporton. korda nevetségessé teszi az egészet
  • Gabe18
    #4
    Szoktam ott mostanában játszani (még csak ismerkedem a pókerel),valóban a sima asztaloknál néha feltünik pár ilyen egyén aki agyba főbe emelget.
    Viszont vannak ilyen bajnokság szerű asztalok is,tehát ahol 6-10 ember indul és sorban kiesnek mig csak kettő marad.Na itt már ha játékpénz ha nem,általában elég komoly a játék.
    Persze nyilván a pénzes játék hangulatát nem adja,de szerintem nem is rossz,főleg ilyen kezdőknek is mint én.
  • jefferson83
    #3
    Nem hangzik rosszul, kerítek majd egy kis időt és kipróbálom.
  • joebacsi
    #2
    1. sajátba kellett volna, innen kilesz paterolva rövid úton, mert erősen reklámszagú, meg már van globális netes pókeres topic

    2. "A játék bárki számára TELJESEN INGYENES, nincs lehetőség sem befizetésre, sem pedig nyeremény igénylésére. " és "A rendszer azért jött létre, hogy megtanulhassa a póker szabályait, másokkal egy asztalnál játszva gyakorolhasson, csiszolhassa tudását."
    namost ez a kettő masszívan üti egymást, lévén amíg játékpénzben játszanak az emberek, addig minden második gyökér all-inezni fog még egy 2es párra is...

    3. okos dolog ez a játékbankkártya, majd a nép jól megbarátkozik vele, aztán mikor már lesz lehetőség pénzben is játszani, kevesebben fognak idegenkedni tőle...elismerésem :)
  • K Ace
    #1
    www.octogonpoker.hu Játékkal kapcsolatos vélemények, valamint minden ami a pokerről szól.