18
Mostanaban eleg sok emberrel ismerkedek meg csak sajnos hamar elfelejtem a nevuket de meg az arcukat is.Tudtok vmi olyan jatekot amivel ezt lehet fejleszteni?
  • Regiujzenek
    #18
    Gyors arc és névmemória elsajátítása teszttel:

    http://www.felsofokon.hu/korlatlan-blog/2013/03/01/facebook-nevmemoria-ismered-az-ismerosod

  • Noodlee
    #17
    LÁÁL :DD
    Ez jó!
  • Aquir
    #16
    szerintem csak jegyezd meg =)
  • Jano
    #15
    Iwiw. :-|
  • davos80
    #14
    Ne szívj annyit:)
  • pff
    #13
    lényegtelen embereknek minek megjegyezni amúgy is a nevét? szal ilyen haver haverjának az ismerőse.. akivel úgyse fogsz dumálni egy nap múlva. ha meg fontos, és dumálsz vkivel, akkor meg rákérdezel a nevére még párszor xD
  • Qwerty4
    #12
    még egy hsz.-ban elfogadható egy elgépelési hiba, de sztem gusztustalan ha a topik c. van elgépelve, jobban meg kellene néznie mindenki mielőtt topikot nyit hogy mit pötyögött be címnek!!!!!
  • Trade
    #11
    Nemugy ha mas mondja vki nevet arra jobban emlekszem
    mintha vki szemelyesen mutatkozik be
  • Thanatos
    #10
    öhhm, nyertél :D
  • Vlala #9
    Nekem sajna van olyan, hogy egy óra múlva asem emlékszem dolgokra, pl. nem tudok egy arcot egy névhez párosítani. Talán természetemnél fogva, de annyi mindennel akarok foglalkozni egyszerre, hogy elveszik közöttük a lényeg...
  • alibá a mezőrűl
    #8
    én 5 perc múlva már a saját nevemre se emlékszek
  • Taranov
    #7
    Hát a kommersz szó abszolút mást jelent, mint amire te gondolhattál, de nem baj :-)
  • Dynamic
    #6
    Vannak azok a tipikus esetek, amikor 2 ember "spontán" bemutatkozik egymásnak(pl. egy szórakozóhelyen odajön a haverhoz, mert őt ismeri, és nekem is bemutatkozik).Tapasztalatom szerint 10 emberből 9, már 5 perc múlva nem emlékszik a másik nevére.Szal nincs ebben semmi.Tudatosan oda kell figyelni és visszakérdezni, úgy jobban rögzül.
  • Fenrir
    #5
    Akinek rövid az esze, legyen notesze...
  • Trade
    #4
    keretik javitas a modik reszerol nem Atc hanem Arc.
    elore is koszi
  • Trade
    #3
    ekezetre gondolsz?Meg arra az egy elgepelesre?
  • szacsi
    #2
    atc :o
    jol jonne egy helyesiras ellenorzo cucc, bar lehet, hogy az neked tul kommersz lenne :o
  • Trade
    #1
    A keresd a parjat kartyajatekra gondoltam eloszor