69
Minden ami a rajzfilm készítésről szól
  • hen-tes
    #29
    Magyarázd már el, hogy mit értesz csontváz alatt!!!
  • Raccoon
    #28
    Hellósztok tetszik a rajzfilm amit beküldtél bobo.
    Légyszi segítsetek már hogy akkor melyik az a program amivel csontvázat lehet készíteni!!! Nagyon fontos lenne!!!
    Pls help me!!!
  • B0B0
    #27
    Ezt gifben már nem tudod megcsinálni, túl sok a frame
  • B0B0
    #26
    Paintbrush
  • hen-tes
    #25
    D:
    Nah jó, de ilyet egy sima gif-ben még egyszerűbb megcsinálni. :)
  • donoki
    #24
    lol
  • zsolesz92
    #23
    mivel? amugy egész jó, bár nem tom miylennek kell lennie egy ilyennek...
  • B0B0
    #22
    Egy hónappal ezelőtt dobtam össze vagy 2 óra alatt:

    rajzfilm
  • hen-tes
    #21
    Flash rajzfilmhez amúgy nem tudtok valami progit kezdőknek? :-)
  • Rage47
    #20
    jah azt láttam, nagyon tetszik:)
  • hen-tes
    #19
    Sigmavirus csinálgat egy dragonball stlíusút, egész ügyes. :-)
  • F1re
    #18
  • Mirázs
    #17
    Erről a topikról eszembe jutott, hogy kisgyerekkoromban szerettem volna rajzfilmkészítő lenni, és mikor elmondtam ezt a barátnőmnek (kb 5.-esek voltunk) akkor nagy szemekkel rámnézett, és megkérdezte: "Rajzfilmkészítőőőő???Tudod, milyen nehéz minden vasárnapra megrajzolni a WaltDisney-t?"
  • Siluro
    #16
    Én egy South Park figurákkal való videóklippes projecten dologoztam egy ideig. :)
  • Raccoon
    #15
    Hellósztok kösz az ajánlatoka.
    Én inkább 2d-s rajzfilmet szeretnék készíteni.
    Nem nagyon értettem mit ajánlatok ami csontvázat tud készíteni a figuráknak, de azért köszi.
    Ha találtok még vmi ilyen progit segíthenétek elindulni addig is köszi. Helló!
  • Rage47
    #14
    Csinált már vki rajzilmet?
  • Fido4life
    #13
    Ezt honnan lehet leszedni ?
  • hen-tes
    #12
    Kétlem. Amúgy is esedékes volt már egy ilyen topik. Persze nem csak a programok érdekelnek, hanem az egész folyamat.
  • hen-tes
    #11
    Azt a progit én is leszedtem ma, de elég ködös a használata. :S
  • cenobite
    #10
    Lehet hogy itt is tudtak volna segíteni...
  • DJviolin
    #9
    A topiknyitó azt mondta, hogy a figuráknak szeretne csontvázat adni. Én ebből arra következtettem, hogy abszolút ő szeretné vezérelni a karakterei mozgását, legyen az akár 2D-s, vagy 3D-s animációs film. Ezért ajánlottam neki a Maya-t, 3Ds Max-ot, és Flash-t, mert a szavaiból azt vettem ki, hogy befürödött az "instant" rajzfilmkészítő progikkal, és nagyobb szabadságot szeretne. Az én általam ajánlott progik teljeskörű szabadságot kínálnak az animációkészíésben, de az is igaz, hogy fényévekkel nehezebbek.
  • izb
    #8
    ki beszélt itt mayáról??a topic nyitó biztos nem........
  • bertino
    #7
    na, hát ennek már köze sincs Mayahoz és 3DS Maxhoz, bocs
  • Shadow_THH
    #6
    mert olyan program van hogy külön csak tom és jerryt csinál két kattintásra mi?....

    egyébként cartooners <- asszem 1980as ott be kell állitani hogy miket csináljanak a szereplők (menj, mozogj, fordulj meg)


    ilyenre gondoltál?
  • bertino
    #5
    ezek inkább animációk, nem rajzfilm készítők...
  • DJviolin
    #4
    Maya

    3Ds Max

    Flash
  • Shadow_THH
    #3
    flash

    topic vége
  • SHADOWEYES7
    #2
    hm-!
  • Raccoon
    #1
    Hellósztok a segítségeteket kérném!
    Azt szeretném kérdezni hogy ki tud olyan programot amivel lehet a figuráknak "csotvázat" adni. Van egy programom a TV Paint. Nem tudom hogy azzal lehet-e ha lehet akkor kérlek írjátok meg hogy kell. Vagy ha tudtok bármilyen jó programot azt is írjátok meg. Előre is kössz. Helló Raccoon